Şimdi Ara

Microsoft; Android ve iOS kullanıcıları için web üzerinden Windows Phone 7 deneyimi sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
4.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft; Android ve iOS kullanıcıları için web üzerinden Windows Phone 7 deneyimi sunuyor

Mobil işletim sistemi Windows Phone için şimdiye kadar hiç bir masraftan kaçınmayan ve büyük ortaklıklar yapan Microsoft tanıtım konusunda ilginç bir girişime imza attı.

Android ve iOS kullanıcıları, cihazlarının internet tarayıcısındanhttp://aka.ms/wpdemo adresine ulaştıklarında doğrudan bir Windows Phone 7 emülatörüne yönlendiriliyor. Emülatör Windows Phone 7 deneyimini mobil platform kullanıcılarına da yaşatmayı hedefliyor. Windows Phone 7 tecrübesi ve uygulamaların sunduğu avantajlar emülatörde aynen yansıtılmaya çalışılmış.

Tarayıcının dikey pozisyonda kullanılması tavsiye ediliyor diğer türlü çözünürlük bozuluyor. Kullanılan telefon modeline göre de font ve görsellerde değişimler yaşanabiliyor.

Microsoft özellikle kullandığı işletim sisteminden vazgeçmek istemeyen ancak Windows Phone işletim sistemine de bir göz atmak isteyen tüketicileri hedefliyor.

• Akıllıca hiç olmasa test edip ondan sonra yorum yaparız . !
  • Vay be hakketen microsoft israrli bu sefer s2 de nasil calisiyor deneyelim bakalim :-)
  • sen yine iyi test edip yorum yapıyorsun.Haberi okumadan yorum yapan insanlar var :D
  • Girdim denedim. Arayuz olarak androidin tirnagi bile olamaz.
  • Berbat :-)
  • Denedim hoş bir deneyim oldu. Ancak kısıtlı seçenekler olduğu için sadece fikir verebilir. Gerçek bir win 7 phone kullanmak gerek son karar için...
  • ya bılmeden konusmayın mıcrosofttan bahsedıyoruz kımse yokken pıyasada o vardı
  • Yaa...
    WP'u eleştiren kimi görse direk eksiyi basan ama hayatında WP görmemiş tiplere kapak olsun.
    Kullandık kardeşim diyorum, insanın ruhunu karartıyor diyorum, beğenmedim diyorum, adam yine de eksiyi basıyor, hatta bir de yorumuma alıntı yapıp yorum yazıyor, önyargılısın diyor.
    Şaka gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin44

Berbat :-)

Çok süper olduğunu düşünen birileri size de basmış eksiyi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertacarslan -- 30 Kasım 2011; 16:06:31 >
  • çok hoşuma gitti
  • Kotu arkadaş denedik ayrica microsoft buna olabildigince secenek eklemis ki bakanlar memnun olsun baktim berbat hicbirsey yok tipki ios gibi. Umarim anlatabilmisimdir.
  • simsiyah arka plan önde saçma sapan uygulamalar, arayüz berbat. neyi hoşunuza gidiyor anlamıyorum.
  • ben s2 de denedim. güzel görünüyo ama bana yetmezz.
  • Valla tanitim olarak kisitli olsada fikir MUHTESEM..Galaxy s te denedim beynim sulandi,basim döndü..Bilisim sinavinda bir isletim sistemi nasil allak bullak karmakarisik olur diye soru sorsalar yazacagim tek cevap bu demo sitesinin adresi olur..

Bu arada wp7 muhtesem geliyor ve androidi ezecek,bitirecek,android cok karisik diyen IOS kullanicilari arkadaslar ;

WP7 YAVAŞ GELSIN de yolda IOS a eşlik etsin..ANDROID etabi coktan tamamladi geride kalanlari bekliyo :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en akıcı işletim sistemi karşınızda...Aksini idda eden bi zahmet kendini uçurrumdan atsın.
  • Sade ve hızlı,daha önce kullanmışlığım var.
  • Eksici bacılar basmış siteyi yine.
    WP fanları diyeceğim ama kullanmadan nasıl fan oldunuz onu da anlayabilmiş değilim...
  • Arayüz olarak çok farklı..

Beğendim..Microsoft son günlerde iyi işler yapmaya başladı..
  • Bi ergen herkese basmis eksiyi la :D Bence guzel olmus.

Edit ; Ergenler bi çıkın hele,utanmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekabirr -- 30 Kasım 2011; 20:26:58 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.