Şimdi Ara

ASUSA YAKIŞMADI cdWriter'ı değiştirmedi ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    içindeki CD yi paramparça eden ASUS 5224A model CD writerım 3 haftadır servisteydi,

bunca fiziksel hasara ve bundan sonra problemli çalışacağı kesin olmasına rağmen Çizgi elektronik ASUS CD Writer'ı değiştirmedi ...
    Onarıp geri verdi, üstelik 1 hafta önce geri verilmiş ve Yönsis servisi tarafından ses yapıyor / bozuk sebebiyle geri gönderilmiş olmasına rağmen ...

Aynı durumla karşı karşıya kalan Philips ve LG sahibi arkadaşlarımın CD-Writer'larının yenileriyle değiştirildiğini hatırlatırım ...

ayrıca sevgili çizgi teknikerleri kırılan orjinal lisanslı CD min parasını ödeyeceklerine kullandığınız CD den kaynaklanıyor gibisinden komik bir savunma içersindeler ...

ASUSA olan desteğim burda son buluyor ... hiçkimseye tavsiye etmem

bazen dandiniden firmaların OEM ürünlerine verdikleri satış sonrası destek gördüğünüz gibi özenle alınmış BOX Asusa ÇİZGİ ELEKTRONİĞİN vermiş olduğu satış sonrası destekten kat kat üstün olabiliyor ...

arkadaşlar ucuz mal alın, bana söylemesi, pahalı malın çilesi fazla oluyor ...

• haklilik payin var bazan heveslenip aldigin pahali mallar dandik cikiyor, yada servi iste boyle yapiyor
  • +1
  • teknik servistekiler demek ki asus'a calisiyor. asus kim, turk vatandasi kim degil mi? bir de olaya boyle bakarsak, sanirim bazi seyleri kendi lehimize degistirebiliriz. [:P]
    ugrasmak isteyen kim o ayri konu, paralar cebe.. sonra ne halin varsa.. bizim hoca orjinal cd'sini kiriyor, zevkten dot kose oluyor sanki [evlol]

git bir daha iade et. ses yapiyor de sende..

(dpnot: sahteesi oluyor mu bunlarin? [evlol])
  • ben de aynen öyle yaptım şu anda cd writerı yönsis servisinden teslim almadım pztasi mesai saatinde Çizgi Elektroniğe telefon açacağım ...

+++ asusturk.com un forumunda da açtığım bir topic var ordan tanıştığım bir arkadaşta aynı CD writer ile cd kırma problemi yaşamış ... Çizgi CD writer ı 1ay bekledikten sonra değiştirmiş .
    Onda değişim gereğini kabul eden Çizgi sıra benim CD writer'ıma gelince mi gereksiz görüyor ???

ben burdan Çizgi nin yutturabildiğine onarıp geri verdiği anlamını çıkarıyorum,

siz ne anlam çıkarıyorsunuz ?
  • cd'nin kirilmasina sebep gerekceyi gosterebiliyor ve garanti veriyor ise (hatali uretim) tamir edip geri verebilir. diii see zaten seri uretimini yaptigin bir parcayi sokup dagitsan sana ne kadar koyar de mi [bandt] musteri anlayisi iste ne yaparsin.
  • bir de isin ilginc tarafi, bu elektronik parcalarin tamirine yonelik gerekli olacak parcalar ici stogu bosverin, yetismis personel var mi? bu parca yurt disina gitmis olsa yerine yenisi gelir. [arindr]
  • CD orjinal
    öyle ki asusturk.com un forumunda Niyazi Beyin dediği gibi çinden çuvalla gelen cd lerden değil ...

hatta şunu da söyleyeyim Macintosh Font Collection CD si 15 CD'lik bir serinin 13. CD si ... setin değeri 1000 $ dan aşağı değil ...

ve hatta CD nin kızak açıldıktan sonra elime düşen parçaları da hala mevcut ...
  • fazla para veripte en iyisini aldıgın özelliği birde araştırıp alsaydın piyasada okadar ben bilirim diye benciller varki araştıma fırsatında bile bulunmayanlar var asus rw byte chip ve benim testlerimdede en berbat cd-rw olarak geçti asus firmasına bunu yakıştıramıyoruz keşki daha başka bir modelleri olsaydı yazık yazık
  • ya korkutmayın beni bende asus ext. usb rw aldım. bakşimdi. ne yapcez gali...[vkng]
  • walla koçer dua edecen, yok başka çaren, bi bozulursa 3 hafta serviste kalıyor, onu bırak fiziksel hasar olsa dahi değiştirmiyorlar ki gerisini sen düşün, ilerde yine problem çıkarırsa sık sık gider gelirsin servise ...

bak bana, 2 aylık cdwr 3 haftadır serviste ... peki çözüm ne ? üflemişler içine temizleyip geri göndermişler ... hayret bişey ... ayıp ayıp ...

bu akşam sınavdan çıkıp eve gelicem teferruatlı bi mektup yazıcam asus a ...
  • REZALET DİZ BOYU

bütün üreticilerin garanti dahili değdiği problemi sevgili asus teknik servisi garanti dışı kabul etmiş ve SCHOKK !!

biz size iyilik yaptık ücretsiz onardık diyorlar, hayret bişey yaaa ...
  • mail attım yok niyetleri değiştirmeye,

"al kullan kardeşim, onardık işte, daha ne istiyon?"
  • Evt Arkadaşlar CD Writer ı geri aldım

!!! HAY ALMAZ OLAYDIM !!!

Onarıldı denilen CD Writer'ın sadece içi temzilenmiş, öyle ki
    konuyu yakından takip eden arkadaşlar bilecektir ki CD nin kırılması sonucu kızaktaki cd tutacakları kırıldı demiştim ...

evt, o CD tutacakları hala kırık, anlaşılan sayın Niyazi SARAL ın bana attığı mailde söylediği gibi modül değişimini bırakın kızağı bile değiştirmeye üşenmişler ...

işte size birkaç resim ve açıklamaları ...

gördüğünüz gibi CD tutacaklarını 4ünde de hasar var
    ASUSA YAKIŞMADI  cdWriter'ı değiştirmedi ...

bu Asus değil filan diycekler olacaktır elbet :-) ...

CD writer temizlendi demistim ya, onu bile adam gibi yapmamislar, iste kanıtı, cd parçacıkları hala cd writer kızağında duruyor

CD Writer ın kutusu ve içerde patlayan CD den geri kalanlar

Kırılan CD ye Yakın cekim

Ve ishte asıl darbe
    Sayın Niyazi SARAL Çin malı cd kullanımından bahsediyordu
    ishte CD den artakalanlarla CD nin MADE IN USA yazısı ...

diğer ayrıntılar için;

9 Eylül 2003 tarihli faturayı görmek isteyenlere
    http://aozgur.virtualave.net/asus/fatura.jpg

4 Aralık 2003 servis teslimi ve 30 Aralıktaki servisten geri alımı belgeleyen Teknik Servis Formu ...
    http://aozgur.virtualave.net/asus/teknikservis.jpg
  • ben sana bi hp yazıcı maceramı anlatsam isyan edersin abi
  • anlat bakalım
  • Ya ben oldum olası bu teknik serviste çalışanlara gıcık olurum. Bir tane güleryüzlüsüne, işini düzgün yapanına rastlamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: specops

Evt Arkadaşlar CD Writer ı geri aldım

!!! HAY ALMAZ OLAYDIM !!!

Onarıldı denilen CD Writer'ın sadece içi temzilenmiş, öyle ki
    konuyu yakından takip eden arkadaşlar bilecektir ki CD nin kırılması sonucu kızaktaki cd tutacakları kırıldı demiştim ...

evt, o CD tutacakları hala kırık, anlaşılan sayın Niyazi SARAL ın bana attığı mailde söylediği gibi modül değişimini bırakın kızağı bile değiştirmeye üşenmişler ...

işte size birkaç resim ve açıklamaları ...

gördüğünüz gibi CD tutacaklarını 4ünde de hasar var

bu Asus değil filan diycekler olacaktır elbet :-) ...

CD writer temizlendi demistim ya, onu bile adam gibi yapmamislar, iste kanıtı, cd parçacıkları hala cd writer kızağında duruyor

CD Writer ın kutusu ve içerde patlayan CD den geri kalanlar

Kırılan CD ye Yakın cekim

Ve ishte asıl darbe
    Sayın Niyazi SARAL Çin malı cd kullanımından bahsediyordu
    ishte CD den artakalanlarla CD nin MADE IN USA yazısı ...

diğer ayrıntılar için;

9 Eylül 2003 tarihli faturayı görmek isteyenlere
    http://aozgur.virtualave.net/asus/fatura.jpg

4 Aralık 2003 servis teslimi ve 30 Aralıktaki servisten geri alımı belgeleyen Teknik Servis Formu ...
    http://aozgur.virtualave.net/asus/teknikservis.jpg

Sevgili Kardeşim, bu mesa serisini yeni gördüm. Bana ürününün seri numarasını bir versene lütfen. Bakalım ne halt etmişiz. Eğer ilgilenirsen zararını telefi edeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.