Şimdi Ara

ADIM ADIM versiyon düşürme (DENENDİ-ÇALIŞIYOR) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
7
Favori
41.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aliemree

quote:

Orijinalden alıntı: serif61

quote:

Orijinalden alıntı: aliemree

merhaba. benim 3gs iphone var abd den getirtmiştim. kitlendi iphone sadece apple logosu çıkıyor. 3.1.3 olan iphonedan. cydia ile açmıştım zamanında. şimdi itunes verilerinizin hepsi silinecek ve son sürüm yüklenecek diyor. benim telefonuma kavuşmam için ne yapmam lazım? son sürümü yüklersem iyice haşat mı olurum? lütfen yardım edin

Shsh kayitlariniz varmi eger var ise shsh kaydi olan bir versiyona yukleme yapabilirsiniz ayrica amerika cihaz oldugundan sim kilitlidir ne uaparsaniz yapin basebandi yukseltmemeuw bakin sonra pisman olursunuz size tavsiyem sn0wbreeze ile custom firmware olusturma konusunu arastirin ve kesinlikle acele etmeyin sonra geri donusu yoktur baseband dusurme olmaz yani sn0wbreeze sizin cozumunuz ve varsa shsh kaydi

shsh kaydi nedir? nereden bakabilirim? 40 lira verip doğubankta mı yaptırsam acaba.

Alıntıları Göster
    quote:

shsh kaydi nedir? nereden bakabilirim? 40 lira verip doğubankta mı yaptırsam acaba.

Hocam shsh kaydı telefonda 4.3.3. versiyon varken alman gerekiyordu. O yüzden artık shsh kayıtsız versiyon düşürme yöntemlerine baksan iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvana4ever

mesajımız bulunsuzn :)

.
  • Arkadaşlar yapamayanlar arkadaşın ilk mesajındaki hale getirsinler HOST dosyalarını, SHSH kaydı olanların kesinlikle yapması lazım.

4.3.3 de SHSH kaydım olduğunu hatırlamıyorum hatta JB yaptığımıda hatırlamıyorum fakat Tinyumbrella ile baktığımda gözüküyordu, şimdi bende bu yöntemle 4.3.3 e geri dönüş yaptım.
  • Shsh olmadan bisiye yaramaz.
  • ben ios 5.0 dan 4.3.3 e sorunsuz düştüm. yaptıklarım :

4.3.3 iken shsh kaydı almıştım (shsh kaydınız yoksa uğraşmayın bence)
    5.0 'a geçtim ancak uzun süre jb çıkmadı.
    ifaith programı ile önceden aldığım shsh kaydını internetten indirdiğim 4.3.3 'e aşıladım
    daha sonra iphone dfu moduna alıp itunesdan shift+geri yükle ile yükledim.
    sorunsuz, hatta jailbreakme den jb indirdim. 2 gündür kullanıyorum. konuyu açan arkadaş çok yardımcı oldu eline sağlık ama 2-3 saatimi aldı %100 çalışıyor ben denedim (iphone terimlerinden pek anlamam umarım anlatabilmişimdir)

ama jb yapmadan önce 4.3.3 bariz 5.0dan daha yavaş. bunun testini browser mark danda gördüm
    ios 5 skor 53bin küsür
    4.3.3 32bin küsür
  • Şuan İphone 3GS 32 GB telefona sahibim,yurt dışı kayıtlı ve sim free dir.Önceden beri telefonumda 4.3.1 yüklü idi,fakat bugün ios 6 yı yüklemeyi denedim ve onun ardından telefonum ''eşleştirilemiyor'' diye bir hata verdi.Ben de 4.3.1 sürümünü geri yüklemeyi denedim fakat şu '' shift+restore'' işlemini yatığım da,indirdiğim ipsw dosyasını programa gösteremedim.Lütfen yardımcı olurmusunuz ?
  • Konuyu hortlattımmı acaba? Şimdi geçerli değil herhalde.

Çünkü adım 3 ü yaptım. 4 te takıldım. sebebi de şu;

Güncellemeri denetle butonu silik, çünkü yazılımın güncel olduğunu söylüyor.

Sistemin saatini değiştirdim. Bu sefer bi sonraki hafta güncellemeye bakılacak diyor? Ne yapmam lazım? Benim shsh kaydım yok. Ama mutlaka düşürmem lazım... Lütfen yol gösterin yada link verin...
  • shsh kaydı olmadan versiyon düşürmek mümkün değildir ve hiçbir yolu yoktur.

konu çok eski olduğu için kilitlenmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.