- x
Pasaport kaç günde çıkar?belgeleri yarına versem Cuma'ya yetişir mi???
21 Cevap51452 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Kasım 2011; 20:09:35 

yarına belgeler hazır..randevu tamam..teslim edilecek her şey..bir tek pasaport gerek P.tesi günnüe elime geçer mi??

En azından pasaportum olduğuna dair bir belge verirler mi geçici olarak ?????????? çok önemliii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HNY -- 29 Kasım 2011; 20:10:16 >

965 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:10:37 

Başvuru yaptıktan sonra 1 hafta içerisinde eline ulaşır benim 2 veya 3 gün sonra ulaşmıştı

117 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:10:49 

geçici belgeyi bilemiyorum ama 4-10 iş günü hazır hale geliyor genelde 4-5 gün içinde gittiğinde alabiliyorsun

Life does not have to be perfect to be wonderful.

Uzaklaştırılmış
29 Kasım 2011; 20:14:03 

CUma'ya yetişirse süper olur reyizler...şu an Mardin'deyim..biometrik fotoydu harçtı falan tamam randevu da aldım..bi tek belgeleri gidip teslim etmek ve beklemek kaldı..Pazartesi en geç elimde olması lazım..Mardin'de fazla bürokrasi olmaz inşallah...bakıcaz

Uzaklaştırılmış
29 Kasım 2011; 20:35:23 

quote:

Orijinalden alıntı: HNY

CUma'ya yetişirse süper olur reyizler...şu an Mardin'deyim..biometrik fotoydu harçtı falan tamam randevu da aldım..bi tek belgeleri gidip teslim etmek ve beklemek kaldı..Pazartesi en geç elimde olması lazım..Mardin'de fazla bürokrasi olmaz inşallah...bakıcaz

931 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:37:53 

Üzgünüm ama biraz zor Çünkü pasaportlar Ankara'da basılıp gönderiliyor.

150 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:42:25 

kesin gelir rahat ol ben persembe teslim ettim pazar elimdeydi

Uzaklaştırılmış
29 Kasım 2011; 20:45:54 

oha pazar günü açık mı pasaport daireleri vay beeee biz mi gidip alıyoruz eve mi geliyor kargoyla ?

Uzaklaştırılmış
29 Kasım 2011; 20:49:20 

quote:

oha pazar günü açık mı pasaport daireleri vay beeee biz mi gidip alıyoruz eve mi geliyor kargoyla ?

Uzaklaştırılmış
29 Kasım 2011; 20:50:10 

Zor. Ptt kargoya güvenip de dereyi görmeden paçaları sıvama. Eskiden olsa elden teslimle aynı gün alırdın pasaportunu. Artık Ankara Gölbaşı'nda basılıp gönderiliyor.

5635 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:51:21 

2010 yılı yazında pasaport alanlar bilir kaç aya çıktığını. Ay diyorum.

TEOMAN ?
TEOMAN ?
TEOMAN ?

Uzaklaştırılmış
29 Kasım 2011; 20:59:13 

yuh yaa sene 2011 olmuş.. ufacık belge ..3-5güne yetişemezse gitti seyahat...

32 Mesaj
29 Kasım 2011; 21:01:58 

Biz yazın Arnavutluk'a gidecekken cuma gunu gonderdik haftaya çarşamba aldık.. Sen hesapla dostum. (Kargoyla gonderip geri yolladiklarindan uzun suruyor galiba..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shqiponje Madhe -- 29 Kasım 2011; 21:03:52 >

When you are fresh meat, kill and throw them something fresher.

Uzaklaştırılmış
29 Kasım 2011; 21:03:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Shqiponje Madhe

Biz yazın Arnavutluk'a gidecekken cuma gunu gonderdik haftaya çarşamba aldık.. Sen hesapla dostum.

dostum , sen ve yukarıdaki arkadaş çabuk çıakrmışsınız ki bu beni umutlandırdı..üstteki diğer arkadaş ise bayağı geç almış orada da umudum kırıldı :D ben de şaşırdım..işin doğrusu sadece pasaport BELGESİ bile yeter..en azından onu verseler keşke..pasaport haftaya çıksın sorun değil..yeterki pasaportun işleme konulduğuna dair bir çıktı versinler ona bile razıyım

32 Mesaj
29 Kasım 2011; 21:20:07 

quote:

dostum , sen ve yukarıdaki arkadaş çabuk çıakrmışsınız ki bu beni umutlandırdı..üstteki diğer arkadaş ise bayağı geç almış orada da umudum kırıldı :D ben de şaşırdım..işin doğrusu sadece pasaport BELGESİ bile yeter..en azından onu verseler keşke..pasaport haftaya çıksın sorun değil..yeterki pasaportun işleme konulduğuna dair bir çıktı versinler ona bile razıyım

Bu hukumet bu konuda cidden fail'e imza atti, eskiden 3 gunde pasaport alirken simdi bilgiler taa Ankara'ya gidiyor ve orada islem yapilip geri geliyor.. Allahtan PTT hizli bu konuda, en azindan bizde hizliydi. 2 gunde gitse, 3 gunde islem yapilsa, 2 gunde de donse.. 1 haftaya geliyor nerden baksan, insallah yetisir.. Biz de ayni korkuyu yasamistik seni anlayabiliyorum o yuzden, yetişmese 1500 liralik biletler yaniyordu gidis donus.. Aman aman

Uzaklaştırılmış
29 Kasım 2011; 21:27:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Shqiponje Madhe

Bu hukumet bu konuda cidden fail'e imza atti, eskiden 3 gunde pasaport alirken simdi bilgiler taa Ankara'ya gidiyor ve orada islem yapilip geri geliyor.. Allahtan PTT hizli bu konuda, en azindan bizde hizliydi. 2 gunde gitse, 3 gunde islem yapilsa, 2 gunde de donse.. 1 haftaya geliyor nerden baksan, insallah yetisir.. Biz de ayni korkuyu yasamistik seni anlayabiliyorum o yuzden, yetişmese 1500 liralik biletler yaniyordu gidis donus.. Aman aman

sorma kardeşim yaaa..eyvallah çok teşekkür ettim hayırlısı artık :) benden bilet parası çıkmicak zaten bilet hazır ama pazartesiye yetişmese olan 200 tl me olacak.. :) (biyometrik foto + pasaport parası) .. :) pasaportumla kalıcam ortada... :)

847 Mesaj
29 Kasım 2011; 21:30:58 

Şahsen ben tüm işleri halledip çarşamba günü sabah evraklarla pasaport subeye verdiğim evrakları ertesi gün öğleden sonra aldım.Tabi bunun ankara gölbaşından basvurup yine aynı yerdeki pasaport dairesinden almamın öenmli bir yeri oldu..
Gerçi şimdiye kadar 1 normal 2 si çipli olmak üzere iki pasaportumu toplamda 6 kere yurtdışına gidecem diye uzattırıp toplamda 1000 lira falan param gitmesine ragmen hiç yurtdışına gitmedim buda ayrı bir konu...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
29 Kasım 2011; 21:34:26 

quote:

Orijinalden alıntı: astral32

Şahsen ben tüm işleri halledip çarşamba günü sabah evraklarla pasaport subeye verdiğim evrakları ertesi gün öğleden sonra aldım.Tabi bunun ankara gölbaşından basvurup yine aynı yerdeki pasaport dairesinden almamın öenmli bir yeri oldu..
Gerçi şimdiye kadar 1 normal 2 si çipli olmak üzere iki pasaportumu toplamda 6 kere yurtdışına gidecem diye uzattırıp toplamda 1000 lira falan param gitmesine ragmen hiç yurtdışına gitmedim buda ayrı bir konu...

dostum anlıyorum..ben de Ankara'da olsam direk Gölbaşına giderdim ama mardindeyiz şu an..o açıdan iş zora girdi.. bakalım artık :))

32 Mesaj
29 Kasım 2011; 21:44:46 

quote:

sorma kardeşim yaaa..eyvallah çok teşekkür ettim hayırlısı artık :) benden bilet parası çıkmicak zaten bilet hazır ama pazartesiye yetişmese olan 200 tl me olacak.. :) (biyometrik foto + pasaport parası) .. :) pasaportumla kalıcam ortada... :)

Hadi insallah yetisir

1457 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:06:20 

quote:

dostum anlıyorum..ben de Ankara'da olsam direk Gölbaşına giderdim ama mardindeyiz şu an..o açıdan iş zora girdi.. bakalım artık :))

atla otobuse ankaraya git madem o kadar acelesi varsa...

i want to play a game
make your choice... live or die

886 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:17:35 

4-5 günde gelmişti benimki...

1 Mesaj
13 Temmuz 2013; 1:29:59 

Selam Arkadaşlar,

Ben ilk yurt dışı seyahatim için Pasaport başvurusu yaptım 9 temmuz tarihinde . Ve ilk defa bu ülkede elime en hızlı ulaşan şey bu pasaport oldu

Tam 2 gün sonra evime geldi . Zaten başvurudan bir gün sonra telefonunuza bir Barkod numarası geliyor Ptt den. Onunla online takip yapabiliyorsunuz. Ama tavsiyem Çarşamba yada Perşembe günleri harici başvurularınız olsun araya hafta sonu girmesin. Sistem baya gelişmiş.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Pasaport kaç günde çıkar?belgeleri yarına versem Cuma'ya yetişir mi???
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.199