Şimdi Ara

VİNÇ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
4.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu balkonlara takılan mini vinçlerden birini almak istiyorum, birkaç yere sordum hep çin malı diyolar bunlar nekadar güvenilir olur bir bilgisi olan varsa yardımcı olsa?

• mburak07 arkadaşım ben de düşünüyorum. Ben de araştıracağım. Eğer bir bilgi sahibi olursam yazarım. Ama bildiğim kadarı ile 80kg taşıyor.
  • Ben almıştım.100-1250 kg arası taşıyabilenler var.Fiyatı da makuldü.Ben 150 tl ye -125 kg lık-vinç aldım,170 tl de balkona montajını yaptırmıştım.Ama şimdi o evimizi sattık.Doğru, Çin malı,çok iyi değil bence ama işe yarıyordu.Pazar alışverişi ve tüp vb. 5. kata çıkarıyorduk.
  • Bizim Asansör de sık sık arıza yapıyor
    Bende mi vinç alsam ne...
  • dostum ben 3 yıl once aldım calaskarı cok memnundum 4 yada 5 kere kullanabıldım ama cocuklarım ıstemıyor utanıyorlarmıs herkez bıze bakıyor dıyorlar garıp gelıyor bız cıkarırız yukarı dıyorlar ınan 3 yıldır bır esya tasımadım yukarı zıle basıyom hemen cocuklar ınıyor elımdekını alıp cıkarıyorlar offf demeden oturdugun muhıt onemlı ben ıstanbul bakırkoyde oturuyorum burda adamlar manyak oluyor )))
  • 11. katta oturuyorum, tehlikeli o lmaz mı?
  • asansor yokmu 11.kat dıyon...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kjj

asansor yokmu 11.kat dıyon...

Müteahhit malzemeden çalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak[Alper]

quote:

Orijinalden alıntı: kjj

asansor yokmu 11.kat dıyon...

Müteahhit malzemeden çalmış

vay vicdansız ama 11.kat cok tehlıkelı muhterem.....
  • Bizim evde de asansör olmadığından düşünüyordum, (4 kat) daha karar veremedim,çin malı olmasından ve balkonda çirkin görüntü oluşturmasından çekiniyorum, bir de ipi kopar filan ondan korkuyorum.
  • dedigim gibi market posetlerını cıkartırken cıkan sese herkez bakıyor muhterem bir acayip oluyor ınsan utanıyor...)))
  • Ya kardeşim, herkes biz niye daha önce akıl edemedik diye bakıyordur...Önemli olan işlev.Bir yıl çok rahat ettik.
  • 600w 125 kg lik olandan 200 tl ye satın aldık. 20 m halat boyu var. Dakikada 8 metre sarıyor. Kum tuğla vb. seri çekimler için uygun değil. Çimento fayans çatı malzemeleri gibi seri çekim gerekmeyen işler için iş görür. Tüm yapı marketlerde var. Utanılacak bir şey yok 50 kg lik çimento vb ağırlıkla bel, sırt, kol, ayak kaslarınızı yormayın.
  • arkadaşlar bi vinçde biz aldık kullanan arkdaşlar dan fotoraflarını alabilirmiyim montajını yapcaz yardımcı olursanız sevinirim.mevcut şu anki fotoları
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.