Şimdi Ara

100 MB Kota Telefon İçin Az Mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Blackberry kullanıcısıyım, Turkcell'in 6,50 liralık kampanyası var. 100 MB kotası var internetin, bana az geldiğinden 16,50 liralık full paketi aldım. Eğer 100 mb kota yeterliyse bir dahakine o paketten devam etmeyi düşünüyorum. Telefon ile gireceğim WhatsApp, BBM, Facebook ve DH var.

• Sadece dediklerini yaparsan çok rahat yeter
  • 100 zor be aga
  • samsung star wifi den giriyorum , canım çıkıyor ama kota rahat rahat yetiyor
  • Mobil sitelere girerek benim ayda maks 50 mb gidiyor tabi kişiye göre değişir.
  • bana yetiyo valla video falan izlemessen fazlasıyla yetiyor ben hava durumu ntvhaber face gmail dh kullanıyorum rahat rahat yetiyo
  • 250 MB bana zor yetiyor.
  • Dh ve facete takiliyorum 350 mb gidiyor artik sen dusun. Resimlere tiklamazsam 250 rahat yeter heralde.
  • DH hiç götürmüyor o konuda problem çıkmaz. Whatsapp'te götürmüyor. Ama facebook baya götürür bence 0.facebook takıl sen. BBM'ı bilmiyorum kullanmadım hiç.
  • BB kullanıcısıyım. 100 mb aylık bana yetiyor açıkçası. Sadece Facebook uygulamasını kullanıyorum
  • Kac mb kullandiginizi nasil goruyosunuz?
  • Oha 100 mb nasıl yetiyor lae ?

Hemde 1 ay
  • Full paket derken sinirsizmi?

buna nasil basvuruyoruz sinirsizca vodafone'daki gibi alabilirim. cevaplara simdiden tesekkurler
  • Resimleri kapatarak fakir fakir dolaşıyorum 250 mb netle ama yetmiyor
  • Opera Mini kullan, resimleri ve sayfaları sıkıştırdığından hızlı gezinirsin. Kota yeter ay sonuna kadar.
  • 100 mb denedim 1 hafta sürmedi bitti, tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

İlk ay dene, kullanım miktarına göre sonraki ay uyugn paketi seçersin.

Nereden bakılıyor hocam ne kadar kullandığımıza?
  • Oha 250 mb nasil yetiyo ben aylık 1 gb alıyorum

Dipnot:avealiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yetmezz
  • İphone 4 ile gunluk 100 mb kullaniyorum. İstedigim herseyi seyrediyorum giriyorum
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.