Şimdi Ara

Sony Ericsson, Ice Cream Sandwich güncellemesini Mart ayında yayınlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony Ericsson, Ice Cream Sandwich güncellemesini Mart ayında yayınlıyor

Yeni Android sürümü Ice Cream Sandwich, yayınlandığı Ekim ayından bu yana hangi telefon modellerinde yer alacağı sorusuyla gündemi meşgul ediyor. Firmalar mümkün olan tüm modellerine ICS güncellemesi yayınlamak için çalışıyor. 

Sony Ericsson da 2011 yılında piyasaya çıkan tüm Xperia serisi modellerine ICS güncellemesi vereceğini duyurmuştu. Kesin tarihi belli olmamakla birlikte Sony Ericsson son duyurusuyla bu merakı da giderdi.

Sony Ericsson İtalya bölümü tarafından Facebook sayfasında yapılan duyuruda pazarlama şefi Maurizio de Palma gelecek yıl Mart ayında güncellemenin yayınlanmış olacağını açıkladı. Bu şirket tarafından şimdiye kadar yapılan en kesin açıklama. 

Ayrıca diğer firmaların arasında da en kesin tarihi Sony Ericsson vermiş oldu. HTC, Samsung, LG uygun modeller için güncelleme yayınlayacaklarını açıklamış ancak kesin bir tarih vermemişti. Son açıklamalar dikkate alındığında 2012 yılı ortalarına doğru ICS güncellemesinin çoğu modeller için yayınlanmış olacağı tahmini yapılabilir.

• Güzel demek isterdim,Mart çok geç.Sony Ericsson'da yeni model çıkartana kadar vermeyecek tabiki de,önceden bahsediyorlar ICS her modele çıkacak,aradan geçiyor 1 aya yakın zaman 4 ay sonra çıkmış olacak.
  • Mart çok geç değil mi Sony? Dediğini yaparsın, en azından Mart'ı geçmesin.
  • Ah keşke x10 lara da gelseydi. Gelseydi de nisan mayısa kadar razıydım :D neyse artık 2.3 le yetincez :)
  • Arkadaşlar bir sorum olacak size.. Diyelim se xperia serisi bi telefonuma ics güncellemesi yaptım.. Ama sonrasında beğenmedim kastı vs.. tekrar 2.3 sürümüne geri getirebiliyomuyum, mümkün mü bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkuterkut2

Arkadaşlar bir sorum olacak size.. Diyelim se xperia serisi bi telefonuma ics güncellemesi yaptım.. Ama sonrasında beğenmedim kastı vs.. tekrar 2.3 sürümüne geri getirebiliyomuyum, mümkün mü bu ?

Odin devreye giriyor :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkuterkut2

Arkadaşlar bir sorum olacak size.. Diyelim se xperia serisi bi telefonuma ics güncellemesi yaptım.. Ama sonrasında beğenmedim kastı vs.. tekrar 2.3 sürümüne geri getirebiliyomuyum, mümkün mü bu ?

Geriye dönceğini sanmıyorum :) kasmaz bence cunku sonucta koskoca sony ayarlar her telefona gore :D
  • niye Mart ki, koskoca 3 ay,
    Martta 4.1 bile cikabilir.
  • Ohooo daha 4 ay var.. neyse bni baglamiyo zaten... samsungda bi tarih aciklasa super olcak
  • Bence SE bunu yapmaz xperia x8 de kullandğımız 2.1 update 1 sürümü yükselmez
  • sony dondurma sezonunu erken açıcak gibi gözüküyor ayrıca çok geç deil tmm firmalar bekletmesin ama kullanıcılar da abartmasın
  • sony italya bu.. diğer ülkelerde daha erken çıkan sürümler olabilir büyük ihtimalle, üstelik o zamana kadar çoktan ice cream sandwich e ilk adımlarımızı custom rom lar üzerinden atmış oluruz..
  • Er yada geç neticede sony güncellemeyi verecek. Bizim htc desire s den ses yok. Helal olsun sony'e
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.