Şimdi Ara

AURİS Filo indirimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir kaç kişi auris dizel almayı düşünüyoruz. Filo indirimi fiyat alan oldumu aranızda dizel otomatik alacagız. tahmini bir fiyat bileniniz duyanınız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: alfaturk

bir kaç kişi auris dizel almayı düşünüyoruz. Filo indirimi fiyat alan oldumu aranızda dizel otomatik alacagız. tahmini bir fiyat bileniniz duyanınız var mı?

Sorunuz hakkında fikrim yok fakat dizel alacaksanız otomatik tavsiye etmem. Toyotaların dizel otomatiklerinde sıkıntı yaşayan çok kullanıcı var. Biraz araştırın derim. Kendi aracım dizel manuel.
  • dizel otomatik corolla kullandım 2008 model ve iç üzmedi beni. manuel kullanamıyorum rahatsızlıgımdan dolayı.
  • bu tam bir efsane oldu. mmt ler sorunlu diye. yerleşti bu foruma. bende dizel mmt auris alacağım. çünki şuanki aracımlar 80 bin km deyim. hiç sorun yaşamadım ve en önemlisi yakıt tüketimi ekonomik oluyor bu otomatik vitesin.

ayrıca bu filo indirimi böyle oluyormu. yani birkaç arkadaş toplanıp indirim alınıyormu ekstradan. öyle ise, bende katılabilirim bu gruba.
  • 47 bin fiyat vermişler comfort plus mmt 4d4 için bakalım ne olacak 7 kisi qasqai almıstı 5 bin tl indirimli aldılar burda. bizde auris almaya calısacagız bakalım
  • bende katılabilirim size. aralık ayı içinde kesin alacağım bende.
  • filoda makul bişey bulamadık confort ekstra d4d mm için 47bin. verdiler malatya ve gaziantep. malatya filo olmazsa 48bine veririm diyor ama o arabaya 48 bin vermek çok para.
  • Toyota bir hyundai veya bir renault gibi filo indirimi yapmıyor. Alabileceğiniz indirim 1500 TL civarı olacaktır. Birkaç bayi ile konuşmuştum ve daha fazla indirim olmamıştı.

Sevgiler,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.