metro turizm den %50 indirim sağlayan groupon 3 tl (yeniden)
188 Cevap28650 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

32 Mesaj
28 Kasım 2011; 12:54:24 

http://www.sehirfirsati.com/deals/tumturkiye

her ne kadar benim için pek avantajlı olmasa da geçen kampanyadan aldığım kuponların bir kısmını iade etsem de sıcak bulanlar varsa diye haberi olmayanlar için başlık açmak istedim.

not: metronun internet sitesinde SSL koruması yok işlem yapıyorsanız sanal kart ile yapmanız iyi olur. (bir arkadaşın uyarısı üzerine eklenmiştir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metrikk -- 2 Aralık 2011; 8:17:57 >

11856 Mesaj
28 Kasım 2011; 13:06:11 

kullanım şekli sıkıntılı direk bilet alırken geçerli olsa tamam da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

68 Mesaj
28 Kasım 2011; 13:09:36 

Bilgi için çok teşekkürler. Benim gibi her hafta bir yere gidip gelenlere faydalı olabilir ama her araçta %10 koltuk olayına da dikkat edin arkadaşlar...

32 Mesaj
28 Kasım 2011; 13:14:38 

quote:

Orijinalden alıntı: tello2

Bilgi için çok teşekkürler. Benim gibi her hafta bir yere gidip gelenlere faydalı olabilir ama her araçta %10 koltuk olayına da dikkat edin arkadaşlar...

ben de her hafta gidip geliyorum. ama maalesef çanakkale normalde 35 lira iken liste fiyatını 50 lira olarak belirledikleri için pek bir avantaj sağlamıyor. metro fiyatı ile liste fiyatı arasında çok fark olmayan yerlere gidenler için güzel bir fırsat, her ne kadar metro turizm olsa da..

4730 Mesaj
28 Kasım 2011; 13:15:05 

Madem 1 yıl geçerli niye 20 Aralıktan sonra kullanamıyoruz ki?! Kuralları biraz saçma olmuş.

32 Mesaj
28 Kasım 2011; 13:19:53 

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Madem 1 yıl geçerli niye 20 Aralıktan sonra kullanamıyoruz ki?! Kuralları biraz saçma olmuş.

metro turizm bu, o kadarını sorgulamayacaksın her şey beklenir

98 Mesaj
28 Kasım 2011; 13:20:08 

bileti herhangibir güne alıp daha sonra açığa aldırsak yeni bilet aldığımızda ücret farkını isterler mi?

4730 Mesaj
28 Kasım 2011; 13:22:13 

quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

metro turizm bu, o kadarını sorgulamayacaksın her şey beklenir

Bilmiyorum valla, böyle olmasa alırdım 2-3 tane kupon ama böyle işime yaramaz.

32 Mesaj
28 Kasım 2011; 13:26:38 

quote:

Orijinalden alıntı: smyrnaa35

bileti herhangibir güne alıp daha sonra açığa aldırsak yeni bilet aldığımızda ücret farkını isterler mi?

önceki kampanyada onu şu şekilde belirtmişlerdi ama bu sefer yazmamışlar..

"Açığa aldığınız biletin fiyatı yeni biletinizden daha düşükse aradaki farkın %50'sini ödemeniz gerekmektedir. Açığa aldığınız biletin fiyatı yeni biletinizden yüksekse aradaki farkın yarısı tarafınıza seyahat çeki olarak iade edilecektir."

yani anladığım kadarıyla diyelim ki kampanyalı olarak bir bilet aldın, sonra onu açığa aldın. onu bilete dönüştürmek istediğinde kampanyaya uygun yani %10 kapsamında olan biletlerden almak istediğin takdirde üzerine fark vermemek gerekir.. ama tabi metro olduğu için pek güvenemiyorum..

1459 Mesaj
28 Kasım 2011; 13:29:22 

Arkadaşlar yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Bu kampanyada her otobüs 4 kişi ile sınırlandırılmamış mıydı?
Adamlar geçen kampanya da binlerce bilet sattılar diye biliyorum.

Bu adamların sefer sayısı X 4 desek toplamda kampanya süresi içerisinde bu kadar seferleri var mıdır?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

68 Mesaj
28 Kasım 2011; 13:30:31 

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Saçma ki ne saçma bence :D 30 Kasım 2012'deki otobüs biletimi 20 Aralık 2011 de alacağım. Uçuş firmaları bile daha insaflı kampanyalar yapıyor bu yönden bakıldığında :D Ben garantiye almak için 20 Aralıktan sonrasına bulaşmam sanırım.

56 Mesaj
28 Kasım 2011; 14:24:56 

takip

1286 Mesaj
28 Kasım 2011; 14:30:23 

Liste fiyatı üzerinden her seferde otobüs doluluğu fark etmeden indirim yapılıyor, tarafımdan bizzat denenmiştir.

Edit: Şimdi denedim %10 limitine takılıyor, 2-3 gün önce kullanırken hata vermiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan -- 28 Kasım 2011; 14:36:19 >

32 Mesaj
28 Kasım 2011; 14:34:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

Liste fiyatı üzerinden her seferde otobüs doluluğu fark etmeden indirim yapılıyor, tarafımdan bizzat denenmiştir.

evet onu ben de farkettim ama acaba satın al dediğinde ne oluyor. baktım her otobüste indirim geçerli, ya bir açık var ya da orada sadece indirim oranı görünüyor ama alırken belli oluyor kontenjan olup olmadığı..

734 Mesaj
28 Kasım 2011; 17:38:15 

bir önceki kampanyada düşük fiyattan alırsınız yazıyordu, herhangi bir tarih sınırlandırması yoktu 6 ay geçerliydi, bugün bilet almaya çalıştım bilin bakalım ne oldu 15 Ocak - 15 Şubat arası bilet alamıyorsunuz, aradım sehirfirsatini iptal ettirmek istiyorum yok edemeyiz filanda filan dedim yazsaydınız o tarihlerde alamıyorsunuz almazdım. boşu boşuna neden para verim kullanmayacağım şeye dedikten sonra, bekletti ve sonuç iptal edildi. şimdi bugünkü kampanyadan 2 tane aldım bunlar o tarihlerde geçerliymiş. Fiyatta maşallah iyice bindirmişler 48tl link istanbul izmir olmuş 65. normalde 96tl ik gidiş geliş oldu 68 neresinde bu %50 ? gören varsa söylesin. %30 filan demek daha mantıklı.

Nexus 7 (2013) 32 GB | Samsung Galaxy S3 Black & Omega 55 + Googy Max2 Kernel
Monster P150HM
İşlemci:
Intel® Core™ i7-2820QM 4-Cores; 8MB L3; 2.30GHz > 3.40GHz; 1600 MHz
Bellek: 16GB; 4x 4GB; DDR3-1600; PC-12800; Kingston HyperX PNP KIT
Sabit Disk: 120GB Kingston HyperX Sata 3.0 SSD (OKUMA 555MB / YAZMA 510MB) + 1 TB Samsung 2.5 Dahili with Windows 8 Enterprise
Ekran: 15.6" Full HD LED Backlit Parlak 16:9 Ekran + Samsung PX2370
Ekran Kartı: 1,5GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 560M; 192-Bit; DX11; PhysX; DVI-DL

32 Mesaj
28 Kasım 2011; 18:36:24 

quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

bir önceki kampanyada düşük fiyattan alırsınız yazıyordu, herhangi bir tarih sınırlandırması yoktu 6 ay geçerliydi, bugün bilet almaya çalıştım bilin bakalım ne oldu 15 Ocak - 15 Şubat arası bilet alamıyorsunuz, aradım sehirfirsatini iptal ettirmek istiyorum yok edemeyiz filanda filan dedim yazsaydınız o tarihlerde alamıyorsunuz almazdım. boşu boşuna neden para verim kullanmayacağım şeye dedikten sonra, bekletti ve sonuç iptal edildi. şimdi bugünkü kampanyadan 2 tane aldım bunlar o tarihlerde geçerliymiş. Fiyatta maşallah iyice bindirmişler 48tl link istanbul izmir olmuş 65. normalde 96tl ik gidiş geliş oldu 68 neresinde bu %50 ? gören varsa söylesin. %30 filan demek daha mantıklı.

bazı şehirlerde %50 ye yaklaşıyor en azından. ama maalesef izmir de bu fırsatta çanakkale gibi şanssız şehirlerden. ist-ç.kale arası da sadece %20 indirim sağlıyor.

67 Mesaj
28 Kasım 2011; 18:41:28 

diğer kampanyada gidiş dönüş tek kuponla alınabiliyordu bunda da var mı öyle bir şey ?

1257 Mesaj
28 Kasım 2011; 18:50:48 

Bilet internetten alınabiliyor mu?

67 Mesaj
28 Kasım 2011; 18:53:39 

quote:

Orijinalden alıntı: kornban

diğer kampanyada gidiş dönüş tek kuponla alınabiliyordu bunda da var mı öyle bir şey ?

Groupon'unuz tek yön tüm biletlerde geçerlidir.

kendim cevaplıyayım da herkes görsün :)

1161 Mesaj
28 Kasım 2011; 18:58:11 

quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Bilet internetten alınabiliyor mu?

evet alınıyor.

607 Mesaj
28 Kasım 2011; 21:19:59 

arkadaşlar ben okudum lakin olayı anlayamadım, sormak istedğim soru şu;

1 aralık 2011 tarihinde metro ile yolculuk yapacağım henüz biletimi almadım, dönerken de yine metro'yu kullanacağım. bana bu kampanya nasıl yardımcı olur biri anlatabilir mi lütfen?

simurg...

607 Mesaj
28 Kasım 2011; 21:27:16 

arkadaşlar geç olsa da idrak ettim, şimdi sormak istediğim şey şu; mesela internetten kampanya koduyla bilet aldığım zaman bu %10 olayı nasıl sağlanıyor? yani ben bileti aldım diyelim alırken mi sorun çıkartıyor sistem bilet alamasınız ya da alabilirsiniz diyerek?

ek olarak geçen kampanyadan bu kodu satmak isteyen olursa talibim ben de.

simurg...

82 Mesaj
28 Kasım 2011; 21:51:17 

sanıyorum bu kopunu alanların bir kısmı kupnu kullanamayacak. çünkü bileti kesinleştirme tarihi çok erken . ve bir otobuste %10 bu kampayaya katılanlardan limitt olcak.

567 Mesaj
28 Kasım 2011; 22:01:23 

haber verdiğiniz için teşekkürler

607 Mesaj
28 Kasım 2011; 22:39:57 

quote:

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

metronun sitesinden bilet alırken kuponu kullandırttıysa sorun yok.. yarı fiyatını ödeyip çıkıyorsun zaten.. daha sonra sorun çıkmaz..

ayrıca bende bir kupon var.. sen neden ki bu kampanyadan yararlanmak varken diğerini istiyorsun.. gidiş dönüş için mi

şimdi ben 1 aralık 2011 ve 2 aralık 2011 tarihli iki adet bilet alacağım, kampanya yarın 12 gibi bitecek ve o zaman bilet alabileceğiz sanırım, eskiden yapılmış kampanya kodu varsa hemen şimdi bu iki bileti alırım diye düşünmüştüm olay bu. ama yapacak bir şey yok, iki tane kupon alıp yarın öğle vaktini bekleyeceğim. orada belirtilen 30 kasım'dan sonrası için bilet alabileceğimiz ben yarın 30 kasım sonrası için bilet alabilirim sanırım değil mi sonuçta tarihi istenilen aralıkta oluyor

simurg...

328 Mesaj
28 Kasım 2011; 22:41:12 

hocalarım şu konuda bir fikir yürütemedik şimdi şubatın 1 ile 10unda yolculuk yapacağım 2 tane kupon aldım nasıl kullanacağım konyadan orduya gidip geleceğim,henüz şubat ayının biletleri açılmadı ve 20 aralıkta da açılmaz tahminimce, acaba açık bilet olarak mı alacağız

öğrenci üzerinde deneyler :)
http://www.ercinoyman.com/

111 Mesaj
28 Kasım 2011; 23:19:50 

quote:

Orijinalden alıntı: ercinoyman

hocalarım şu konuda bir fikir yürütemedik şimdi şubatın 1 ile 10unda yolculuk yapacağım 2 tane kupon aldım nasıl kullanacağım konyadan orduya gidip geleceğim,henüz şubat ayının biletleri açılmadı ve 20 aralıkta da açılmaz tahminimce, acaba açık bilet olarak mı alacağız

ilk 4 koltuğu satılmamış bir sefer bulup oradan biletlerinizi alın, daha sonra bileti açık bilete çevirin, ocak ayının başlarında da açık biletlerinizi normal bilete çevirirsiniz.

bu arada gitmedikleri seferler için para topluyorlar ilk kampanyada 21093 kupon satmışlardı 10bini açık bilet yapsa 30tlden 300bin lira, ikinci seferde kampanya aralığı daha fazla ve tatil günleride dahil...

328 Mesaj
28 Kasım 2011; 23:27:59 

quote:

Orijinalden alıntı: m_alone

ilk 4 koltuğu satılmamış bir sefer bulup oradan biletlerinizi alın, daha sonra bileti açık bilete çevirin, ocak ayının başlarında da açık biletlerinizi normal bilete çevirirsiniz.

bu arada gitmedikleri seferler için para topluyorlar ilk kampanyada 21093 kupon satmışlardı 10bini açık bilet yapsa 30tlden 300bin lira, ikinci seferde kampanya aralığı daha fazla ve tatil günleride dahil...

peki hocam biz açık bilete çevirdiğimizde fazladan para ödeyecek miyiz? bu kapmanyada öyle bir detayda yok ama.. birde açık bilete çevirirken örneğin ankara ist 4 kişilik bulamadık hakkari edirne bulduk onu açığa çevirdiğimizde sadece bu güzargah mı yoksa açık olduğu için istedğim tarihte istedğim yere mi farkını ödemek şartı ile tabiki?

öğrenci üzerinde deneyler :)
http://www.ercinoyman.com/

1651 Mesaj
29 Kasım 2011; 1:50:57 

Ben de 4 tane aldım umarım elimde patlamaz
Bu arada haber veren arkadasşa teşekkürler.

2013 C4 Exclusive Cam Tavan Neptün Mavi - Golf V 1.4 TSI 140 PS
iPhone 5S 16 GB - Sony Playstation 3 320 GB
Sakarya University - Information Systems Engineering

82 Mesaj
29 Kasım 2011; 8:35:12 

Hata Oluştu!
mesajı %10 luk kısım dolmuş demek mi oluyor?
Bu durumda dolmamış birgünden bilet alıp, sonra açığa alıp. Kullanmak istediğim güne bilete dönüştürerek, varsa farkını vererek, biletimi istediğim güne alabilir miyim?

67 Mesaj
29 Kasım 2011; 8:57:24 

Arkadaşımı davet edip iki kupon aldırdım bonus kullanacaktım. Fakat bonusları yüklemedi şehir fıırsatı!

210 Mesaj
29 Kasım 2011; 9:27:24 

Bilet tarihinizi değiştirmek isterseniz yolculuk tarihinden en geç 2 gün önce değişim yapmanız gerekmektedir.

bu ibare güzel. ben biletimi bugün herhangi bir seferden alırım, yani groupon'u bilete çeviririm . sonra bileti açığa çeviririm ya da bekletirim, gitmeye yakın 3 gün önceden de sefer tarihini değiştiririm.

böylece 3 gün önceden gitmeye karar verdiğim bir yere indirimli giderim

111 Mesaj
29 Kasım 2011; 10:10:22 

quote:

Orijinalden alıntı: ercinoyman

peki hocam biz açık bilete çevirdiğimizde fazladan para ödeyecek miyiz? bu kapmanyada öyle bir detayda yok ama.. birde açık bilete çevirirken örneğin ankara ist 4 kişilik bulamadık hakkari edirne bulduk onu açığa çevirdiğimizde sadece bu güzargah mı yoksa açık olduğu için istedğim tarihte istedğim yere mi farkını ödemek şartı ile tabiki?

bileti açığa çevirmek içn herhangi bir ücret gerekmiyordur, açık bileti normal bilete çevirirken arada fiyat farkı varsa nasıl yapılır bu kampanyada belirtilmemiş ama bir önceki kampanyada aradaki farkın yarısını az yada çok olma durumuna göre ya ödüyordunuz yada çek olarak alabiliyordunuz...

bir önceki kampanya bilgilerinden alıntı:

"Açığa aldığınız biletin fiyatı yeni biletinizden daha düşükse aradaki farkın %50'sini ödemeniz gerekmektedir. Açığa aldığınız biletin fiyatı yeni biletinizden yüksekse aradaki farkın yarısı tarafınıza seyahat çeki olarak iade edilecektir."

http://www.sehirfirsati...ana/metroturizm/1727954

32 Mesaj
29 Kasım 2011; 11:23:23 

quote:

Orijinalden alıntı: kornban

Arkadaşımı davet edip iki kupon aldırdım bonus kullanacaktım. Fakat bonusları yüklemedi şehir fıırsatı!

zaten direkt yüklenmemesi çok normal, sitede şu şekilde belirtilmiş:

"Bonuslarımı ne zaman ve ne şekilde kullanabilirim?

Davet ettiğiniz kişiler sitemizde ilk fırsatlarını yakaladıklarında sitemizde hesabınıza ödenmek üzere 6 TL tutarında bir bonus ayrılacaktır. Eğer bu kişiler 10 gün içerisinde yakalamış oldukları fırsattan yararlanmaktan vazgeçmezler ve ödemelerini yaparlar ise bu bonus sizin hesabınıza yatırılacaktır."

ama davet olayında bir sorun var sanırım, daha önceden yüklenmese bile hangi gün aktifleşeceğine dair bir yazı çıkardı, şimdi o da çıkmıyor davet yoluyla alım yapıldığı halde. ben de o şekilde yaptım ama hiçbir tepki yok

607 Mesaj
29 Kasım 2011; 12:09:40 

sayaç bugün 12'de bitecekti ama şimdi yeniden 24 saate almışlar, güzel bir aldatmaca

simurg...

1651 Mesaj
29 Kasım 2011; 12:14:13 

quote:

Orijinalden alıntı: ckul

sayaç bugün 12'de bitecekti ama şimdi yeniden 24 saate almışlar, güzel bir aldatmaca

biz bu yüzden kodlarımızı alamıyoruz yani dimi ?

607 Mesaj
29 Kasım 2011; 12:18:18 

quote:

Orijinalden alıntı: moral83

biz bu yüzden kodlarımızı alamıyoruz yani dimi ?

aynen öyle, harika bir aldatmaca. kampanyaya ilgi olunca şarlatı değiştirmekten bir sakınca duymuyorlar. neyse bu da bana ders olsun.

edit piaf: kodları yollamışlar ama henüz işlem yapamıyorum o kodlarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckul -- 29 Kasım 2011; 12:26:28 >

simurg...

1651 Mesaj
29 Kasım 2011; 12:32:13 

quote:

Orijinalden alıntı: ckul

aynen öyle, harika bir aldatmaca. kampanyaya ilgi olunca şarlatı değiştirmekten bir sakınca duymuyorlar. neyse bu da bana ders olsun.

edit piaf: kodları yollamışlar ama henüz işlem yapamıyorum o kodlarla.

kodlar tanımlanmış ama 'hata oluştu ip erişimi yok' diyor

607 Mesaj
29 Kasım 2011; 12:34:22 

evet bende de aynı sorun oluştu, kodlar var ama işlem yapamıyorum

simurg...

1448 Mesaj
29 Kasım 2011; 12:35:07 

[font="Trebuchet MS"]Geçen sefer aldım ama iade ettim , şu anda bakıyorum hergün çoğu koltuk dolu bu nasıl oluyor hazirana bakıyorum haziran bile dolu diyor [/font]

1651 Mesaj
29 Kasım 2011; 12:38:59 

quote:

Orijinalden alıntı: nieaufgabe

[font="Trebuchet MS"]Geçen sefer aldım ama iade ettim , şu anda bakıyorum hergün çoğu koltuk dolu bu nasıl oluyor hazirana bakıyorum haziran bile dolu diyor [/font]

Hangi seferler hocam haziranda bile dolu ?

1458 Mesaj
29 Kasım 2011; 13:10:33 

quote:

Kuponları kullanamamanız 30 Kasım'dan itibaren geçerli olmalarının bir sonucu olabilir mi?

1651 Mesaj
29 Kasım 2011; 13:11:59 

quote:

unsal07

Tabiki de olabilir hocam

41 Mesaj
29 Kasım 2011; 13:38:22 

quote:

Tabiki de olabilir hocam

hayır bence 30 kasımdan itibaren olan seyahat tarihi. kuponları (biletlemeyi) şu andan 20 aralıka kadar yapabiliyoruz diye anlıyorum ben.

ayrıca bende de aynı hatayı veriyo

1458 Mesaj
29 Kasım 2011; 13:39:12 

quote:

Tabiki de olabilir hocam

Herhalde yarın sabaha açarlar. Otobüsler dolmadan yerlerimizi kapalım.

1458 Mesaj
29 Kasım 2011; 13:41:12 

quote:

Orijinalden alıntı: meier

hayır bence 30 kasımdan itibaren olan seyahat tarihi. kuponları (biletlemeyi) şu andan 20 aralıka kadar yapabiliyoruz diye anlıyorum ben.

ayrıca bende de aynı hatayı veriyo

Aslında öyle yazıyor, ama fırsat halen devam ediyor ve tahminimce fırsat bitmeden kupon kodlarını Metro'ya göndermiyorlar.

1651 Mesaj
29 Kasım 2011; 14:09:12 

quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

Bir heyecanla aldım ama İstanbul Adapazarı arasında 4.5 TL indirim oluyor

1651 Mesaj
29 Kasım 2011; 14:10:19 

quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

Bir heyecanla aldım ama İstanbul Adapazarı arasında 4.5 TL indirim oluyor

218 Mesaj
29 Kasım 2011; 14:17:57 

bileti örneğin konya ankara aldım 20 tl lik bileti 10 liraya sonra açığa çevirdim diyelim

açığa çevrilen bilet ankara izmir olabilir mi 40liralık bilet fiyatının farkının yüzde 50 si 15 tl yani 25 e izmir ankara yapabilirmiyiz ki : )

açıklarını bulup değerlendirmek lazım

829 Mesaj
29 Kasım 2011; 15:17:24 

quote:

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

bileti örneğin konya ankara aldım 20 tl lik bileti 10 liraya sonra açığa çevirdim diyelim

açığa çevrilen bilet ankara izmir olabilir mi 40liralık bilet fiyatının farkının yüzde 50 si 15 tl yani 25 e izmir ankara yapabilirmiyiz ki : )

açıklarını bulup değerlendirmek lazım

aynen dediğin gibi oluyor hocam

82 Mesaj
29 Kasım 2011; 15:49:52 

quote:

İlk kampanyadan aldığım kodlarla da aynı hatayı veriyor. Bu %10 luk limit doldu demek mi oluyor?

67 Mesaj
29 Kasım 2011; 18:12:14 

quote:

Orijinalden alıntı: az_tek

İlk kampanyadan aldığım kodlarla da aynı hatayı veriyor. Bu %10 luk limit doldu demek mi oluyor?

Bana boş otobüste de hata verdi.

1651 Mesaj
29 Kasım 2011; 18:15:34 

Gruponlar tanımlanmış.
Bu arada aldığımız bileti nasıl açığa alıyoruz ya da iniş biniş yerini nasıl değiştiriyoruz birisi yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moral83 -- 29 Kasım 2011; 18:21:59 >

1458 Mesaj
29 Kasım 2011; 19:30:32 

quote:

Gruponlar tanımlanmış.
Bu arada aldığımız bileti nasıl açığa alıyoruz ya da iniş biniş yerini nasıl değiştiriyoruz birisi yardımcı olursa sevinirim.

Haber için teşekkürler. Aldım biletleri. İniş biniş yerini

http://online.metroturi...BuyTicket.aspx#divLogin

linkindeki seçeneklerden seçebiliyorsun. Firefox'da Java'nın açık olmasına dikkat et.

607 Mesaj
29 Kasım 2011; 19:32:20 

evet arkadaşlar şimdi haklarını yemeyeyim kampanyayı tanımlamışlar kullandım ben de.

yalnız şöyle bir şey var indirimi ilk fiyattan yapıyorlar, yani orada 70 lira yazıyor internet fiyatına da 65 lira yazıyor indirim sonucunda bilet 35 lira oluyor.

simurg...

2293 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:04:51 

bi kac hafta snra olsa kesin alırdim

- [HTC WİLDFİRE S] - - KRON XC750 HİDROLİK FREN - SAMSUNG R580-JS03TR KULLANICISI

607 Mesaj
29 Kasım 2011; 21:39:43 

ben metro'dan ilk defa bilet altım online olarak da mailimi bilet bilgileri falan gelmedi, daha önce başka firmalardan aldığım zaman hep geliyordu. bir bilgisi olan var mı bu konuda?

simurg...

67 Mesaj
29 Kasım 2011; 21:48:49 

Cumaya kadar düzeltmezlerse siteyi doğru iptal ettiricem kuponları. Bu ne saçma iştir.

15 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:52:51