Şimdi Ara

P150HM KULLANICILARI KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
4
Favori
32.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşlemci: Intel® Core™ i7-2820QM 4-Cores; 8MB L3; 2.30GHz > 3.40GHz; 1600 MHz
    Ekran Kartı: AMD Radeon Mobility HD6990M; 2GB GDDR5 256-Bit; DX11;
    Ekran: 15.6" Full HD ( 1920 x 1080 ) Parlak LED Ekran
    Ram: 8GB; 2x 4GB; DDR3-1333
    Sabit Disk: 500GB Seagate® 7200RPM 16MB
    USB 3.0
    Optik Sürücü: 8x Multi DVD +-RW/-RAM WRITER; Dual Layer; Tray Load; SATA
    Türkçe Klavye (TR)
    2-in-1; 802.11b/g/n WLAN and Bluetooth™ v3.0 Module; Half Mini-Card PCIe Adapter
    2.0 MP Kamera
    Parmak İzi Okuyucusu
    Internal Bluetooth™ v3.0

Şimdiye kadar cihazda hiçbir sorunla karşılaşmadım. Her şey çok güzel. Cihazın tasarımı da gerçekten güzel. Klayvyede vb hiçbir sorun yok. Daha önce de yazmıştım, GTA 4 gibi sorunlu bir oyunu full ayarlarda oynadım gayet güzel, hiçbir sorun yok oyun fazlasıyla akıcı. Ayrıca Turbo Fan çalıştırmadığım halde cihazda ısınma sorunu yok, sosğutucuya gerek yok, çok gerek olursa Turbo Fan onu da şimdiye kadar kullanmadım. Ama tabii ki açıp baktım fazla gürültü yapmıyor. Bazı arkadaşların bahsettiği kesik kesik ses var ancak rahatsız edici değil ve normal bir durummuş.

P150HM Kullanıcıları:
    1)azengin
    2)blackgiant
    3)Anadolu Kartalı
    4)CrOaTaN
    5)zafer135
    6)engin45
    7)fearless2214
    8)halilcin86
    9)voyager_71
    10)millet
    11)Hasan Aktas
    12)strossus
    13)osmanayman
    14)ibrahim_koparal
    15)altu1656
    16)MertMeteAlp
    17)bytradm
    18)LeoN_OsmaN
    19)freddysis
    20)Bykoko
    21)vaybeeyupi1965
    22)frkn3d

Arkadaşlar ürün Driver'larına buradan ulaşabilirsiniz:
    http://www.clevo.com.tw/en/e-services/download.asp
    Tek yapmanız gereken listeden P15x/P15xHM1 Series'i seçmek

FOTOĞRAFLAR

3D MARK 06 SKORU

3D MARK 11 SKORU

GPU-Z ve CPU-Z

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azengin -- 6 Eylül 2013; 14:23:57 >

• 2760qm yapilip, ekran karti arttirilabilir veya ssd alinabilir onun haricinde guzel ama islemci gereksiz yuksek.
  • banada ssd eksik gibi geldi ve de ekran karti 6990 yok mu?
  • kampanyaya girebilmek için işlemciyi yüksek almış onun akabinde ekran kartı ücretsiz 6970 den 6990 takıp gönderiyorlar. Yani işlemci ücretsiz yükselmiş diyebiliriz. kasada 2.hdd takılabiliyorsa ssd eksik aynn ama yoksa ssd takıp elde harici hdd ile gezmekde abartı bence.. güle güle kullan süper notebook.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul35

kampanyaya girebilmek için işlemciyi yüksek almış onun akabinde ekran kartı ücretsiz 6970 den 6990 takıp gönderiyorlar. Yani işlemci ücretsiz yükselmiş diyebiliriz. kasada 2.hdd takılabiliyorsa ssd eksik aynn ama yoksa ssd takıp elde harici hdd ile gezmekde abartı bence.. güle güle kullan süper notebook.

Arkadaş sağolsun vereceğim tüm cevapları vermiş SSD alıpta harddisk kapasitesini düşürmeyi doğru bulmuyorum, zaten benim için disk hızı fazla önemli değil 7200 rpm olması yeterli onu belki ilerde düşünürüz. Ayrıca kampanya dahilinde 2820qm ve 6970 seçince 6990 gönderiyorlar işlemciyi yüksek seçme nedenim o ve 6970 yerine 6990 geliyor yeterince yüksek.

• Arkadaşlar siparişi az önce %10 indirimle verdim.
  • Arkadasim bende ilk hm05 siparisi vermistim bu kampanyayi gorunce iptal edip seninkiyle ayni konfigurasyonda siparisimi verdim tarihlerde ayni. Aksilik ve sorunlarda iletisimde olmamizi oneririm. Yardimci olmaya aciğım. Hayirli olsun gule gule kullan yeni oyuncagini :))
  • canavarlar gelior son 3 hafta beyler windows 7 nin hangi sürümünü kurmayı düşünüyorsunuz canavarlarınıza ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu Kartalı

Arkadasim bende ilk hm05 siparisi vermistim bu kampanyayi gorunce iptal edip seninkiyle ayni konfigurasyonda siparisimi verdim tarihlerde ayni. Aksilik ve sorunlarda iletisimde olmamizi oneririm. Yardimci olmaya aciğım. Hayirli olsun gule gule kullan yeni oyuncagini :))

Sizinle aynı fikirdeyim.
  • Diğer arkadaşın açtığı konuuya da yazmıştım. HM04'çüler yeni kulüp yaotı biz de yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azengin

Diğer arkadaşın açtığı konuuya da yazmıştım. HM04'çüler yeni kulüp yaotı biz de yapalım.

yapalım! bu konudan devam edelim ismini değiştirerek başlayabilirsin kardeş..
  • bende siparişi verdim bri aksilik olmazsa bugün parayıda yatıracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu Kartalı

quote:

Diğer arkadaşın açtığı konuuya da yazmıştım. HM04'çüler yeni kulüp yaotı biz de yapalım.

yapalım! bu konudan devam edelim ismini değiştirerek başlayabilirsin kardeş..

Ben de öyle düşünüyordum. Konunun ismini değiştirdim.
  • Şimdilik "KULLANICILARI" yazıyorum. Eğer ürünler gelene kadar farklı bir isim öneriniz varsa lütfen söyleyin onu yapalım.
  • quote:

Şimdilik "KULLANICILARI" yazıyorum. Eğer ürünler gelene kadar farklı bir isim öneriniz varsa lütfen söyleyin onu yapalım.

Kullanici lobisi
    Kullanici kulubu
    Kullananlar
    Msi'dan monster'a donenler :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hotel California

quote:

Şimdilik "KULLANICILARI" yazıyorum. Eğer ürünler gelene kadar farklı bir isim öneriniz varsa lütfen söyleyin onu yapalım.

Kullanici lobisi
    Kullanici kulubu
    Kullananlar
    Msi'dan monster'a donenler :D

Yani normal olarak şu anki adı uygun da cihaz gelene kadar kimse kullanıcı olmuyor o açıdan söylemiştim.
  • Arkadaşlar İlhan Bey'in söylediğine göre siparişlerin dağıtımna 14-21 Aralık arası başlanması planlanıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azengin -- 29 Kasım 2011; 15:24:33 >
  • sonunda parayıda ödedim 2 ay beklemek kaldı geriye o da sorun değil benim için
  • 14-21 aralık tarihlerini duyduğum iyi oldu.@ azengin! Teşekkürler.

Satış sürecinde 2 haftalık sürede en az 10 kere arayıp sabırla yardımcı olmaya çalışan Kadir beye tekrardan tşk ediyorum .
    Henüz ürün elime ulaşmasada müşteriye tek kanaldan satmaktansa farklı tekliflerle yönlendirmeleri oldukça olumlu bir tutum kanımca. Şimdi ismi duyulmuş x firmanın internetten ürününü almış olsaydım ne servisi hakkında nede müşteri ile iletişimleri hakkında bilgi sahibi olacaktım . Şurda bir firmanın Genel müdürünün ; müşterilerinin forum ortamında taleplerini sıkıntılarını feedbacklerini göz önünde bulundurarak indirim kampanya vb olanakları sağladığını ilk kez görüyorum (En olumlu gördüğüm şey ise ES işlemcileri , gelen talepler doğrultusunda 3 yıl garanti sürelerini uzatmalarıydı )
    Şimdiden Teşekkürler Monster Notebook.. Umarım ürünü aldıktan sonraki süreçtede müşteri ilişkilerinin aynı şekilde sürmesini ümit ediyorum

Sağlıcakla kalın

• quote:

Orijinalden alıntı: erdi1855

sonunda parayıda ödedim 2 ay beklemek kaldı geriye o da sorun değil benim için

Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.