Şimdi Ara

Sony ve Nintendo Konsol Yapmayı Durdurmalı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        UKIE (İngiltere Etkileşimli Eğlence) patronu Andy Payne, bazı oyun tutkunlarının pekte hoşlarına gitmeyecek düşüncelerini dile getidi. Payne'e göre Sony ve Nintendo konsol yapmayı dudurmalı ve mobil oyun marketine odaklanarak buraya özel oyunlar geliştirmeli... Buyrun cenaze namazına.

" Eğer Sony ve Nintendo sadece içerik odaklı hale gelse, büyük yardımı olurdu." diye söze başlayan Andy Payne şöyle devam etti: "Şu anda bunu bilmiyor bile olabilirler. Yaptıkları şeyin, dünyanın en iyisi olduğunu zannediyorlar. Bunu bırakıp, gitmesine izin verdiklerinde : 'Ben ne yapıyordum' diyecekler.

Herhangi bir Mario veya Zelda oyununu iPhone veya Android telefonunda düşünün. Bunun için 10 - 15 paund alırlardı çünkü insanlar bu oyunları telefonlarında sahip olmayı istiyor ve bu harika olurdu. Sony de içerik yönünden göz kamaştırıcı. Demek istediğim... Uncharted'a bir bakın, harika duruyor ! Onları kötülemiyorum, gerçekten de muhteşem oyunlar yapıyorlar. Bu düşünceye alışıp bunu aştığımızda, Nintendo'nun etraftaki akıllı telefonlar için ürün çıkarması taze ve yenilikçi olmaz mıydı ? "

Kabul edelim veya etmeyelim, mobil oyun sektörü büyük bir gelişme gösteriyor. Bunun en büyük kanıtı, oyunların satış rakamları ve Gameloft gibi firmaların gelir durumları. Ancak Nintendo daha önce yaptığı bir açıklamada mobil oyunlara pekte sıcak bakmadığını açıklamıştı. Sony ise gücünü şu anda VITA ve Xperia Play gibi ürünleriyle gösterme çabasında.

• Telefonda oyun oynamak mı, almayayım.
  • adam aynştayn sanki izafiyet teorisini buldu...
  • adamın dedikleri aslında doğru sürekli yeni bölümler çıkaran bir mario telefonlara gelse şuandakinden daha çok satar ama kendi el konsollarını üretiyorken böyle birşey yapamazlar
  • telefonda oyun oynamanın hiç 1 zevki yok.
  • nintendo ekmeğinden zengin olduğu mario'yu zelda'yı falan telefona çıkaracak da kar yapcak öyle mi? yok çok ters bu el konsolu bugünler için vardı zaten...
  • bu adam ne içtiyse aynısından istiyorum
  • Yok daha neler. Telefonda analog varmı.Oyun tuşları varmı.Sadece dokunmatik ekranda nekadar kapsamlı bir oyun yapılabilirki.Konsol oyunlar başkadır.Mobil oyunları başkadır. Bunlar VİTADA tırsıyolar heralde valla bukadar tesedüf olaamz böyle haberler VİTA duyurulduktan sonra patlama yaşadı.Herekez birşey söyledi daha önce yoktu böyle birşey.
  • Ahh be abicim güzel diyorsunda Sony ve Nintendo bu işden anormal paralar kazanıyorlar.Dediğin gibi olsa exc. oyun kavramı olmaz bütün oyun platformları kardeş bunları ayrılanlar kalleş derdik..:D ama kazın ayağı ööle değil ,herkes pastada ki büyük dilimin peşinde...
  • valla o günlerde gelebilir bathman AC yi AC reveletionsları birgün telefonda oynayabiliriz ama bu birgüne oldukça uzun bir süre var ve şuanda ki kutular yani konsollar bile artık ömürlerinin yavaş yavaş dolduğunu gösteriyor ki bir mobil ne kadar başarılı olabilir bu konuda ha tabi çok gezen birisi için mobil iyi bir tercih olabilir ama psvita lar wii u lar var kısacası biraz sıkar
  • tamamda sony nintendo sana niye oyunlar geliştirsin payını bölsün belki ilgi görmeyen bir durumda olsalardı mantıklı bir açıklama olurdu ...ama apple el konsolu işine girse yada oyun konsolu napardı ?
  • kıracam şimdi telefonu duvara fırlatmama az kaldı! istemiyorum telefon oyunu zorlamı kardeşim!!
  • PC oyuncularını konsol diye zorlayan bir zihniyetin sonu böyle olmalı.
  • Adam kuyuya bir taş atmış...
  • Ve beyin uzaklaşarak ölür. :D
  • @Andy Payne

Tamam.
  • Adam fena trollmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

PC oyuncularını konsol diye zorlayan bir zihniyetin sonu böyle olmalı.

Aynen.
  • gereksiz
  • Sanırım bu site, mynet sitesinden editör falan transfer etmiş. Arkadaş kaç seferdir böyle yanlış yönlendirici kasıtlı başlıklar görüyorum ya şunu yapmayın kardeşim.

Konunun içeriğinde bahsedilen , "Sony ve Nintendo, taşınabilir konsol üretmeyi durdursun, telefonlara oyun yapsın..."

Atılan başlığa gel...

Bunu yapmayın kardeşim. Yapanları da barındırmayın içinizde. Sevdiğim tek yerli oyun sitesinin bu tür magazin beyinli editörlerce yozlaşmasını istemiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.