Şimdi Ara

silindi (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
149
Favori
103.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Psikolog M.

Abi sevişmeyi niye abazalıkmış gibi algılıyorsunuz? Bir insanın kalbindekiyle sevdiğiyle sevişmesi kadar güzel bir şey var mı? Burda herkes entele bağlamış yok herşey sey değil falan filan. Ulan insan öpmeye doyamıyorki diğerine sıra gelsin. Bana bıraksan ölene dek yatarım dizene kalkmam. Çimlere keke böreğe mendile ayırıcak vaktim hiçbir zaman olamazki. Bunlar çok boş şeyler. Hiçbirine vakit ayırmam sevgilim göğsümde bana sımsıkı sarılsın yatsın yeter ha ondan sıkıldım diyorsan git sat mendilini osuruğunu yak falan falan..

+1 yeni tanışıp düzgün muhabbet kurduğum kızların çoğu hayalinin sevdiği erkekle aynı yatakta yatmak çocuk yapmak olduğunu söyledi. Ben aldım mesajı tabi çocuk hikaye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Sevişmicez mi lan?

hocam nerdesin 1 senedir görmüyorum forumda seni
  • Manitayi guytuya cekecen manitayi yiyecen cakcakcak haftada 1 avuç manitayi yersen iyi gelir yemezsen iyi gelmez cakcakcak tabi yerseniz cakcakcak yerseniz haaaaaaaa sevişme sırasında fındık karının cakcakcak pihtilasmasini önler

• Beraber oyun oynamak.Minecraft gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kbb_mf

Manitayi guytuya cekecen manitayi yiyecen cakcakcak haftada 1 avuç manitayi yersen iyi gelir yemezsen iyi gelmez cakcakcak tabi yerseniz cakcakcak yerseniz haaaaaaaa sevişme sırasında fındık karının cakcakcak pihtilasmasini önler

• quote:

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

Güzel başlamışta birlikte sucuk ekmek yemek nedir?

zorla kokoreç yedirttim bende sevdim dedi ama kesin yalan söyledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikolog M.

quote:

Orijinalden alıntı: kbb_mf

Manitayi guytuya cekecen manitayi yiyecen cakcakcak haftada 1 avuç manitayi yersen iyi gelir yemezsen iyi gelmez cakcakcak tabi yerseniz cakcakcak yerseniz haaaaaaaa sevişme sırasında fındık karının cakcakcak pihtilasmasini önler

İlk sayfadaki videoyu izle
  • Olsada yapsak

• sevdiğim kızlar ben bunları yaparken gözümün önünde canlandırdım
    istiyom bu kızı
  • Nihilous kullanıcısına yanıt
    adam işi biliyo
  • güzel paylasım sevgili yaparsak okuruz
  • epeydir favorilerde duruyor bir gün yapacam silmeyin başlığı
  • 8 yaşındaysak bunları yapmak lazım
  • bazilari moka bulanmis ama bazilari da sevgilim olsa yapmak istedigim seyler

• spagettıyı bı ucu onun agzında bı ucu benım agzımda yıyerek tam ortada bıtınce opusmek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zenc-Ibanez

spagettıyı bı ucu onun agzında bı ucu benım agzımda yıyerek tam ortada bıtınce opusmek :)

Hocam salçalı denemeyin

Arkadaşımın bir anısı var böyle. Gerçekten benim değil.
    Bunlar salçalı makarnayla böyle yaparken farketmeden. Salçayı damlatıyorlar koltuğa sonra farkedip ıslak mendille siliyorlar ve unutup kız beyaz pantolonla üstüne oturuyor ve bunlar bilmiyorlar hala bulaştığını kızın arka tarafının böyle geziyorlar. Kıza 3 4 hemcinsi yolda çevirip ped takdim ediyorlar. Bu kız da ne olup bittiğini anlamadan alıyor. En son bi teyze dolmuşta alelade söylüyor kızım taşırmışsın filan diye tam bilmiyorum gülmekten burayı kaçırmıştım. Rezil olup iniyorlar. Ama indikleri yer yolun ortası olduğu için bi şey yapamıyorlar. Oğlan üzerindeki gömleği veriyor kız bağlıyor. Bizim oğlanla o şekilde kızın evine gitmek zorunda kalıyorlar ve burda apartmanda bu çıplak beklerken kızın babası geliyor. Kıza çıkma dışarı apartmanda sapık var polis çağırıyorum diyor. Kız korkudan mesaj atıyor bizim oğlana ve bizimki aynı korkuyla gömleği de alamadan çıplak eve gidiyor. Ankara gibi bi yerde bi ton laf yiyor ve bol bol resmini çekiyorlar

Sonuç: Yeminli daha salçalı makarna yememeye.

Kendi anlatırken yıkılıyordum gülmekten. Bi kaç resim vardı izin verirse koyarım buraya kız arkadaşı bunu öyle çekmiş
  • Güncellendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteSword

arkadaş gıcık oluyorum şöyle aktivitelere yok kitap yok oku pasta yap

manitayı alacan kuytuya çekecen maniyatı yiyecen bak adam ne güzel anlatmış

canım kuruyemiş çektin lan
  • Hepsini okudum. Böyle bir ruh eşim varsa nasıl olursa olsun gelsin. Birde gözlerinin içine bakarak çikolata yemek olmalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 14 Ağustos 2013; 2:25:02 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.