Şimdi Ara

AMD Catalysyt 11.11b Sürücüleri Yayında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        AMD sürücülerine bir yenisi daha eklendi. Performans artışı sağlayan bu yeni sürücüler ile birlikte çoğu oyunda performans artışı görülüyor.

Catalysy 11.11b adlı bu yeni sürücünün bir diğer özelliği ise The Elder Scrolls V: Skyrim'de CrossFire yapılmasına yol açması. Eğer AMD tabanlı bir ekran kartınız var ise hiç düşünmeden bu yeni sürücüleri indirmelisiniz. Windows XP kullanıcısıysanız yeni sürücüyü buradan indirebilirsiniz. Windows 7 sahipleri ise buraya tıklayarak sürücüye sahip olabilirler.

• HD 3000-Serileri içinde geçerli mi acaba? Geçenlerde 11,11a sürümü sadece 5xxx ve 6xxxx sürücüleri içindi de o yüzden soruyorum.
  • Aynı şekildeymiş xoxo80. Baktım şimdi sitesinden. 5000 ve 6000 serileri için.
  • 4000 serisi için geçer limi acaba
  • Bende baktım aynen dediğin gibi:
    AMD Radeon HD 6000 Series
    AMD Radeon HD 5000 Series
    Sağlık olsun : )
  • Notebooklar için olanı yok galiba yada ben bulamadım :?
  • 4000 serisi icin değilmi acaba :(
  • Niye 4000 için çıkarılmadı acaba ?
  • Kurmadan önce eskisini siliyorduk değil mi?
  • İndirsekmi ki acaba, muallakta kaldım...
  • quote:

Kurmadan önce eskisini siliyorduk değil mi?

Silmene
    quote:

gerek yok.
    Zaten kuruluma geçtiğinde gerekli ayarlamaları kendisi yapıyor.
  • quote:

Kurmadan önce eskisini siliyorduk değil mi?

Silmene gerek yok.Zaten kuruluma geçtiğinde gerekli ayarlamaları kendisi yapıyor.
  • http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/auto_detect.aspx otomatik amd driver bulucu kurucu programı buda amd nın kendı sıtesınden sıte ıcınden dogru surucuyu aramaktansa kurulumuna kadar kendi hallediyo
  • Hemen yüklüyorummm.
  • Diyoki zaten var yüklemeyelim diyo, ama ben yükledim yine crossfire nasıl açıcaz?
  • 2 gün önce 5670 aldım güncelleme üstüne güncelleme geliyor :D
  • Zırt pıt driver çıkar yükle... PC'cilerin işi zor.
  • AMD Radeon HD 4600 series var bende bende oldu pc de performans artışı var 4000 series'sinde oluyor siz de yükleyin derim ama 3000 series için bişey söyleyemem ilk başta 11.11 yükleyin sonra bunu yükleyin benim tavsiyem size
  • Ben de Hd Radeon 4600 var. Ekran kartı güncelleme yapmadan açmadı The run'ı bf3 de de aynı hata vardı ama açıyordu. Amd nin kendi sitesinden indirdim yükledim. Ama ben performans Artışı görmedim her şey aynı bence
  • quote:

Zırt pıt driver çıkar yükle... PC'cilerin işi zor.

O driver senin konsolunu kahvaltıda yer,
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.