Şimdi Ara

Motorola Droid 4'ün teknik özellikleri detaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
8.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Amerika'da 8 Aralık'ta satışa sunulması beklenen Motorola Droid 4'in resmi özellikleri gün ışığına çıktı. Kızaklı klavyeye sahip Droid ailesinin yeni nesil üyesi olan Droid 4, 4-inç büyüklüğünde ve 540 x 960 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED Advanced ekrana sahip. 1.2GHz hızında çift çekirdekli işlemciden güç alan telefona, 1GB LP DDR2 bellek, 16GB depolama kapasitesi ve 1785mAh kapasiteli pil eşlik ediyor. 

LED Flash destekli 8MP kamerası ile HD video kaydı da yapabilen telefon, microSD kart slotu üzerinden daha yüksek depolama kapasitelerine de ulaşabiliyor. Kablosuz iletişim için 802.11n WiFi, Bluetooth ve DLNA  ile donatılan Droid 4'ün diğer özellikleri arasında A-GPS, GPS, GLONASS ve dijital pusula gibi detaylara yer veriliyor. 

Android Gingerbread işletim sistemiyle çıkması ve zaman içerisinde Android Ice Cream Sandwich güncellemesi alması beklenen Motorola Droid 4'ün diğer özellikleri arasında HDMI ve USB 2.0 portları, ön kamera, CDMA/LTE ile GSM/HSDPA desteği, 5 sıra arka aydınlatmalı QWERTY klavye, microSIM kart slotu ve kapasitif butonlar göze çarpıyor. Motorola Droid 4'ün Amerika dışında satışa ne zaman sunulacağı şu an için bilinmiyor.  

• Gayet yeterli bir cihaz olmuş. Yazılım desteği sıkıntısı yaşamayacağı da düşünülünce alınabilir bir cihaz.
  • Yüksek işlemcisi ve 5 satır klavyesi ile iddialı bir ürün...
  • Klavyeli telefonlara soğuk bakıyorum,iyi internet deneyimi sunuyor olabilirler lakin tuş sesi bazen duyulmaması gereken yerlerde dikkat çekici oluyor.Ekrana göre çözünürlük düşük gibi,onun haricinde alıcısı olur serinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshan

Klavyeli telefonlara soğuk bakıyorum,iyi internet deneyimi sunuyor olabilirler lakin tuş sesi bazen duyulmaması gereken yerlerde dikkat çekici oluyor.Ekrana göre çözünürlük düşük gibi,onun haricinde alıcısı olur serinin.

Tus sesi istemedigin yerde sanal klavye kullan ;) sonucta kapatinca yine normal dokunmatik telefon :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Crumby

quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshanKlavyeli telefonlara soğuk bakıyorum,iyi internet deneyimi sunuyor olabilirler lakin tuş sesi bazen duyulmaması gereken yerlerde dikkat çekici oluyor.Ekrana göre çözünürlük düşük gibi,onun haricinde alıcısı olur serinin.
    Tus sesi istemedigin yerde sanal klavye kullan ;) sonucta kapatinca yine normal dokunmatik telefon :D

aynı şey olmuyo işte,madem kullanmıycak adam niye onu telinde boşuna bulundursun ayrıca bikaç milimetre ekstra kalınlık demek cepe
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshan

Klavyeli telefonlara soğuk bakıyorum,iyi internet deneyimi sunuyor olabilirler lakin tuş sesi bazen duyulmaması gereken yerlerde dikkat çekici oluyor.Ekrana göre çözünürlük düşük gibi,onun haricinde alıcısı olur serinin.

Klavyeli cihazlar sart ama cok az urun var cogalmasi cok daha iyi olur.. ayrica madem oyle sen klavyeli cihaz alma oldu bitti..

• quote:

Orijinalden alıntı: berkkarabacak

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshanKlavyeli telefonlara soğuk bakıyorum,iyi internet deneyimi sunuyor olabilirler lakin tuş sesi bazen duyulmaması gereken yerlerde dikkat çekici oluyor.Ekrana göre çözünürlük düşük gibi,onun haricinde alıcısı olur serinin.

aynı şey olmuyo işte,madem kullanmıycak adam niye onu telinde boşuna bulundursun ayrıca bikaç milimetre ekstra kalınlık demek cepe

Mesaji dikkatli okusan adamin klavyeden degil klavyenin cikardigi sesten rahatsiz olacagi bazi ortamlarda klavyenin cikardigi sorundan bahsediyo ;)

• Haklısınız,klavyeyi yalnız başımayken kullanabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkkarabacak

quote:

quote:

Dostum klavye istemiyorsan alma onlarca android telefon var burda gereksiz polemik yaratma.

• telefonun piyasadaki donanımsal emsallerine kamera ile fark atarsa bir artısı olur.
  • Arkadaş klavyeli telefonlardaki ses sorunundan şikayetci olmuş arkadaşlar hemen kararı verip klavyeli telefon alma demişler :D Beyin bedava Türkiye'de ama yakında Amerika lılar bunu öğrenecek ve de buna engel olacak demedi demeyin :D
  • motorola telefon işini bıraksın gitsin cuma pazarında limon satsın
    böyle telefonların hala alıcısı varmı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: emredel1905

motorola telefon işini bıraksın gitsin cuma pazarında limon satsın

ben cok sık mesaj atıyorum ve qwerty klavye ile cok rahat yazıyorum .şu an nokia E5 kullanıyorum maalesef:( android bir telefon alacam yakın zamanda.hem internette rahatça dolaşmak içln büyük bir dokunmatik ekran ve rahat mesaj yazabileceğim qwerty klavye istiyorum.donanımı da bana göre gayet tatminkar.ülkemizde satısa sunulsun ilk alıcılarında biri benim kesinlikle.

• Fiziksel klavyenin yerini hiç bir şey tutamaz.Bu biiiirrr(1)

Eğer fiziksel klavye istemiyorsanız bu modeli almayın olsun bitsin polemik yaratmaya gerek yok bu ikiiii (2)

Telefon süper ötesi hala laf atanlara ben iphonenin herhangi bir modelini almalarını tavsiye ediyorum.Gerçekten siz buna layiksiniz.Ama malesef bunu iyi niyetimle söyleyemiyorum.. bu da üüüüçççç(3)

Telefonun fiziksel klavyesi harika olmuş.Ancak eleştirebileceğim tek bir yanı ekranın e7 gibi bir açı verilebilirdi... bu da dööörrrtt (4)

eğer bugün android li bir cihaz alacak olsam bu modeli kaçırmazdım buda son olsun beeeeşşş(5)
  • özellikleri güzel şuan bir samsung ıphone la kapışabilecek düzeyde gözüküyor umarım videolu testlerinide görürüz
  • klavye şart neden derseniz dokunmatik ekranda ekrana bakmadan telefonu yönetemezsiz hele tamamen her şeyi ekranın üzerinde bulunduran telefonlar daha kötü ayrıca telefonun klavyesi çok güzel duruyor yalnız ekran boyutu daha büyük olabilirmiş kullanılabilir ekran çok küçük kalmış
  • Droid3 cikali daha ne kadar oldu bundan tek eksigi 0.2 ghz daha yavas islemci ve 512 mb ram , cok hizli model degistiriyolar
  • Resmen netbooktan farkı kalmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: emredel1905

motorola telefon işini bıraksın gitsin cuma pazarında limon satsın

ne kadar .... bir yorum.

klavyeli milestone 1 ---- sonra nokıa n900 ---- ve simdi milestone 2 kullanıyorum. hepsi klavyeli ve favorım. klavyenin yeri bambaska. inanın sanal klavyeyi kullandıgımı hatırlamıyorum. ayrıca ses falan da cıkarmıyor. arkadas bıraz sallamıs. eski nokıa lardan kalmıs. tuslara basınca ses cıkartıyordu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.