Şimdi Ara

Lenovo'nun 'minik devi' ThinkPad X220 test masamızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
25.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo'nun Core i7 işlemci, SSD sürücü ve IPS paneli bir araya getiren 12.5-inç boyutundaki minik devi ThinkPad X220'nin tüm detayları ve performans sonuçları bu videomuzda. 

• Müzik öle bir başladı ki erdi abi üstündekileri çıkarcak sandım.

Not:Ilık Değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIITheExorcismIII -- 25 Kasım 2011; 19:51:21 >
  • tasarım sıradan. 10 yıllık cihaz gibi duruyor.
  • Çok kötü bir dış görünüm var. tasarımlar neden bu kadar kötüye gidiyorki? asus tasarım işini başarıyle ilerletiyor diye düşünüyorum.
  • Uuuu şimdiye kadar izlediğim en iyi dizüstü bilgisyar incelemelerinden biri olmuş.
  • 12.5 inch te ne yapacagız i7'yi bence i3 koyulsa ve uygun fiyata satılsa daha fazla getirisi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

12.5 inch te ne yapacagız i7yi bence i3 koyulsa ve uygun fiyata satılsa daha fazla getirisi olurdu.

Profosyonellere hitap eden bir ürün. Hem mobilite hem performans.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

tasarım sıradan. 10 yıllık cihaz gibi duruyor.

Thinkpad kullanmanın ayrıcalık olmasının sebebi tasarım değil sağlam ve performanslı olmasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Çok kötü bir dış görünüm var. tasarımlar neden bu kadar kötüye gidiyorki? asus tasarım işini başarıyle ilerletiyor diye düşünüyorum.

Asus'unda tasarım anlamında çok başarılı olduğunu düşünmüyorum. Windows tabanlı notebook'larda tasarım anlamında en başarılı her zaman sony olmuştur.
  • Bu seri sağlamlığı ve sorunsuzluğu ile efsane haline gelmiş bir seridir ve diğer markaların cicili, oyuncak gibi tasarımlarının yanında gayet iyi bir imajı vardır ben iş için, çalışmak için varım der gibi bir havası vardır ve benim favori cihazımlarımdandır ancak bu model hakkındaki genel eleştiriye ben de katılıyorum bu klavye fazla eski kalmış ve cihazın diğer o güçlü özelliklerini,kalitesini gölgelemiş ancak ciklet klavyeli modelleri benim için kusursuzdur ..
    http://www.engadget.com/2011/05/16/lenovo-thinkpad-x1-review/

ve bu tasarım anlayışı android tablete de yansımış ve bence yine gayet başarılı bir tasarım ortaya çıkmış...
    http://www.engadget.com/photos/lenovo-thinkpad-tablet-review/#4480654

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B6C467102 -- 25 Kasım 2011; 20:37:52 >

• Prof kullanıcılar için iyi bir cihaz,yalnız sıradan kulllanıcılar veya oyun severler için tercih edileceğini düşünmüyorum
  • Erdi bey çok güzel bir inceleme hazırlamış. Bu güzel video için teşekkürler.
  • 10 yıl önceki ibm modelleri ile aynı tasarıma sahip.
  • tasarıma laf eden arkadaşlar think pad in ne olduğunu bilselerdi keşke.apple ın bilgisayarları bile bunların yanında oyuncak kalır.taş neyse think pad o dur.
  • ibm inat ediyor dinazorlar çoktan öldü fosilleri diriltmenin alemi yok.Asus'a baksınlarda feyz alsınlar biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlı

ibm inat ediyor dinazorlar çoktan öldü fosilleri diriltmenin alemi yok.Asus'a baksınlarda feyz alsınlar biraz.

bu bilgisayarları nasa gibi kurumlar kullanıyor.siz hala asus diyorsunuz.think pad gibi senelerdir kabuk değiştirmeyip tutulan başka bilgisayar gösteremezsiniz.gerçek kalite budur.
  • hayalimdeki tasarım.
  • murat 131 içine ferrari motoru koyulmuş bir araba gibi.. dışardan bakılınca bi halta yaramaz ama motoru o biçim... tipine sebep almam
    o ekrana (12 küsür) ne gerek var ips panel sanki grafik tasarımcı kullanacak saçma bir gereksinim
  • ThinkPad serisi MacBook ya da Ultrabook gibi süs eşyası değildir. Her koşulda çalışır kullanılır, zaten bir kere ThinkPad alan bir daha vazgeçmez.

İnceleme çok güzel olmuş, ThinkPad X1 ve ThinkPad Tablet'i de inceleyin lütfen.
  • unutmadan voltranı oluşturuyor bu sanırım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.