Şimdi Ara

Passat mı ? İnsignia mı ? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
0
Favori
31.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suleymanguler

Cok sacma tartısmalar Bunlar Passat'la insignia karsılastırılmaz bıle PASSAT hava'da kara denizde heryerde koyar. :) insignia diyen arkadaslarda insignia ile mutlu suruşler. :)

Yaş kaç sizin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exsalibur

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Fitili ateşleyip kaçıyorum.

Passat mı ? İnsignia mı ?

üstdeki alıntı resimde VW nin büyük abisinden yani MERCEDES'den ilham aldığını görüyorum...!
    kopya çekiyo, ama sadece kopya.hangimiz kopya çekmedik, okulda ama! bu kopyadanda öte ..!
    OPEL gibi sadece armasını değiştirip bu OPEL COMBO demiyoo....!
    altdaki resimlerdende OPEL in kendisine ilham almak için MERCEDES veya BMW den ilham almak yerine FİAT DOBLO nun sadece armasını değiştirip TOFAŞ'dan medet beklediğini anlıyorum. nede olsa ha bizim TOFAŞ ha ALAMAN TOFAŞI OPEL. OPEL'in kalite anlayışı bu işte. al birini vur ötekine,yarın bir gün ALBEA'nın armasını değiştirip,VECTRA D diye satarlarsa hiç şaşırmayınn........................!!!!!!:)))
    arması değişen ALBEA ya (VECTRA D) insignia için kullandıkları OPELİN YAPTIĞI EN İYİ OTOMOBİL diyerek reklam yaparlar...!!!!:))
    VOLKSWAGEN MERCEDES gibi olacam onun izindeyim derken,
    OPEL'de banane MERCEDES'den bana kalite olarak FİAT yeterli deyip! kalite seviyesini üstlere taşıyoo ama en üstlere...!
    biri ergenlikdenmi bahsetti yaşdanmı bahsetti?(akıl yaşda değil baştadır)yaşımda 32, bu arada işine gelmeyince senin yaşın kaçç....?!
    biri kingdrag'ı kâale almakdanmı bahsetti..?
    biri kalitemi dediydi benmi öyle anladım?
    biri konformu dedi yine benmi yanlış anladım?
    biri seviyemi dediydi işte seviye!
    biri sağlamlıkmı dediydi?
    biri bilgi kıtlığımı dedi!
    biri çelişkidenmi bahsetti?
    biri işkembeden sallamakdanmı bahsetti?
    biri yoksa çokmu bozuldu
    o biri yoksa matmı oldu?

son ama en son yazımdı bu konuda! bu arada kapak oldu alaman tofaşçılarına, o kaliteden anlayanlara.......!

saygılar teşekkürler

http://www.youtube.com/watch?v=adqpCMR9a9E&feature=player_embedded

quote:

quote:

quote:

üstdeki alıntı resimde VW nin büyük abisinden yani MERCEDES'den ilham aldığını görüyorum...!
    kopya çekiyo, ama sadece kopya.hangimiz kopya çekmedik, okulda ama! bu kopyadanda öte ..!
    altdaki resimlerdende OPEL in kendisine ilham almak için MERCEDES veya BMW den ilham almak yerine FİAT DOBLO nun sadece armasını değiştirip TOFAŞ'dan medet beklediğini anlıyorum. nede olsa ha bizim TOFAŞ ha ALAMAN TOFAŞI OPEL. OPEL'in kalite anlayışı bu işte. al birini vur ötekine,yarın bir gün ALBEA'nın armasını değiştirip,VECTRA D diye satarlarsa hiç şaşırmayınn........................!!!!!!:)))
    arması değişen ALBEA ya (VECTRA D) insignia için kullandıkları OPELİN YAPTIĞI EN İYİ OTOMOBİL diyerek reklam yaparlar...!!!!:))
    OPEL'de banane MERCEDES'den bana kalite olarak FİAT yeterli deyip! kalite seviyesini üstlere taşıyoo ama en üstlere...!
    biri ergenlikdenmi bahsetti yaşdanmı bahsetti?(akıl yaşda değil baştadır)yaşımda 32, bu arada işine gelmeyince senin yaşın kaçç....?!
    biri yoksa çokmu bozuldu
    o biri yoksa matmı oldu?

son ama en son yazımdı bu konuda! bu arada kapak oldu alaman tofaşçılarına, o kaliteden anlayanlara.......!

saygılar teşekkürler

Kendiniz çalmış kendiniz oynamışsınız, oynamaya devam

quote:

quote:

Cok sacma tartısmalar Bunlar Passat'la insignia karsılastırılmaz bıle PASSAT hava'da kara denizde heryerde koyar. :) insignia diyen arkadaslarda insignia ile mutlu suruşler. :)

Yaş kaç sizin?

sataşmalardan kaşınmalar, olduğunu anlıyorum.!
    madem kendi yazmışmış kendi oynamışmış resimlerin tamamını neden alıntı yapmadın? OPEL ci kardeşim zorunuzamı gitti.?!
    tasarım fakiri passat diyenler olmuş ve sormak istiyorum...?
    tasarım fakiri kimmiş OPEL miş dimi?
    bursa örneğinden bunu anlıyoruz malum OPEL COMBO. zahmet edip tasarım yapmaya bile eriniyorlar.
    bi zahmet model ve marka ürün gamınıda geliştirsin yılın motorunu yaptıkdan sonraa..!
    teknoloji tasarım fakiri VOLKSWAGEN nin ürün gamına değinmek istiyorum:
    VOLKSWAGEN; polo,golf,jetta,passat,passat ss,scirocco,caddy,tranporter,tiguan,toureg,crafter vs.
    OPEL:corsa,astra,insignia.ampera falan gelecek modelleri var.
    bu şekilde bile VOLKSWAGEN'in OPEL'i kaça katladığını görmek zor değil heralde...?
    hemen bu arada yaşınız kaç idi duyamadık:?
    anlıyorumki gözlükleri hâla kafalarda.! OPEL FİAT'ın ABDESTİ İLE DAHA ÇOK NAMAZ KILAR ve HATİM BİLE İNDİRİR.....!

• quote:

quote:

biri yoksa çokmu bozuldu
    o biri yoksa matmı oldu?

saygılar teşekkürler

sataşmalardan kaşınmalar, olduğunu anlıyorum.!
    madem kendi yazmışmış kendi oynamışmış resimlerin tamamını neden alıntı yapmadın? OPEL ci kardeşim zorunuzamı gitti.?!
    tasarım fakiri passat diyenler olmuş ve sormak istiyorum...?
    bursa örneğinden malum OPEL COMBO. zahmet edip tasarım yapmaya bile eriniyorlar.
    tasarım fakiri kimmiş OPEL'miş!
    bi zahmet model ve marka ürün gamınıda geliştirsin yılın motorunu yaptıkdan sonraa..!
    teknoloji fakiri kimmiş OPEL'miş....!
    teknoloji tasarım fakiri VOLKSWAGEN nin ürün gamına değinmek istiyorum:
    VOLKSWAGEN; polo,golf,jetta,passat,passat CC,scirocco,caddy,tranporter,tiguan,toureg,crafter vs.
    OPEL:corsa,astra,insignia gelecek modelleri var.
    bu şekilde bile VOLKSWAGEN'in OPEL'i kaça katladığını görmek zor değil heralde...?
    kalite çeşitlilik dedik bağnazcılıkla zihniyetsizlikle suçlandık.!
    bu arada, yaşınız kaç idi duyamadık.?
    bakıyorumda fitilini ateşleyip kaçtığınız bombanın altında kaldınız.!
    anlıyorumki at gözlükleri hâla kafalarında.! OPEL FİAT'ın ABDESTİ İLE DAHA ÇOK NAMAZ KILAR ve HATİM BİLE İNDİRİR.....!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exsalibur -- 27 Kasım 2011; 16:16:29 >

• Bugüne kadar 4bin küsür mesajım bulunuyor ve bir kez bile ceza almadım kimseye karsı kötü bir tutum icinde bulunmadım. Ama şu başlıkta yazan bir kac kisinin seviyesiz mesajları inanın sinir etmeye başladı artık.
    Ağzımdan ve klavyemden kötü kelimeler çıkmaması için kendimi zor tutuyorum.

Bu forumda Sayın Taner Göde abimizden çok ders almamız gerekir.

Bir Atasözü paylaşmak istiyorum.

Akıl yaşta degil baştadır.

http://www.atasozlerianlamlari.com/Harf/A-01/Atasozu/akil-yasta-degil-bastadir/

Herkese iyi akşamlar.

• passat insigniaya göre sıradan bi araba bence insan çabuk sıkılır .insignia tasarım olarak hele ki içine oturunca başka bi dünya özellikle de gece ...opelin şu zamana kadar ki yaptığı en kaliteli araç bence
  • tabiki ve kesinlikle insignia
  • OPEL GERÇEKTEN İNSİGNİA YA GÜVENSEYDİ ESKİ KASA VECTRALARI VECTRA CLASSİC DİYE SATMAYA DEVAM EDERDİ ASTRADA OLDUĞU GİBİ

SATTIĞI İNSİGNİANIN ÇOĞU ÖZELLİĞİ YURTDIŞINDA VAR AMA TÜRKİYE DE YOK BROŞÜRÜNE ŞU ÖZELLİĞİ VAR DİYOR ALTINA DA BU SİZİN ÜLKENİZDE SATIŞA SUNULMAMIŞTIR YAZMIŞ KÜÇÜK PUNTO İLE
    SKODA BİLE OPSİYONLARI TAM OLARAK GETİRİYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: swrc

OPEL GERÇEKTEN İNSİGNİA YA GÜVENSEYDİ ESKİ KASA VECTRALARI VECTRA CLASSİC DİYE SATMAYA DEVAM EDERDİ ASTRADA OLDUĞU GİBİ

SATTIĞI İNSİGNİANIN ÇOĞU ÖZELLİĞİ YURTDIŞINDA VAR AMA TÜRKİYE DE YOK BROŞÜRÜNE ŞU ÖZELLİĞİ VAR DİYOR ALTINA DA BU SİZİN ÜLKENİZDE SATIŞA SUNULMAMIŞTIR YAZMIŞ KÜÇÜK PUNTO İLE
    SKODA BİLE OPSİYONLARI TAM OLARAK GETİRİYOR

Adam sana 2.0 dizel motoru 1.6 dizel fiyatından satıyor o donanımları en full versiyona eklese kaç kişi alır söylesene

sen 2.0 160 hp cosmo 4x4 + flexride + sunroof beyaz kaç tane görüyorsun? Ya da aynı şekilde böyle full olan bir passat? Hani fiyatı mtv ve ötv zımbırtılarından tercih edilmeyen 100.000 tl üstü. Donanımı getirmek sorun değil satmak sorun........

• SORUN BU SEÇENEĞİ SUNMAMASI BÜTÜN FİRMALAR MECBUR İNDİRİM YAPACAKLAR AMA UMARIM BUNUN ACISINI SONRADAN SERVİSTE ÇIKARMAZLAR İNSANLARDAN OPELİN SERVİS HİZMETİNİN PAHALI OLDUĞUNU BİRÇOK KİŞİ SÖYLÜYOR DAHA DA ARTARSA EĞER YAZIK İNSİGNİACILARA
  • quote:

quote:

Yaş kaç sizin?

ne alaka yasla arabanın ne alakası var kardes. senınle araba tartısmasına bıle gırmem yasını soylemek ıstıyosan gıt yasını soylıcegın yerlerde takıl
  • quote:

quote:

quote:

Yaş kaç sizin?

ne alaka yasla arabanın ne alakası var kardes. senınle araba tartısmasına bıle gırmem yasını soylemek ıstıyosan gıt yasını soylıcegın yerlerde takıl

Yazdığın üslup yaşını çok belli ediyorda koyar moyar falan.
  • Ben bu seçimi daha yeni Insignia olarak kullandım.

Gerçi Insignia tercih ederken sadece 508 ile oldukça arada kaldım.

Kişiden kişiye göre değişir ama Passat tasarımdan çok fazla kaybediyor bana göre. Bu sebeple seçim yapacağım araçlar arasına kesinlikle almadım.

Aslında Passat ın eski kasalarını beğenirdim, mesela şu anki CC falanda harika bir araç bence ama Passat tan ayırmak lazım onu tabi.

Marka fanatiği de değilim kesinlikle şu anki hali hazırda diğer 2 aracımızda VW marka. (Biri satışta tabi, Insignia geldiği için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: charnel

Ben bu seçimi daha yeni Insignia olarak kullandım.

Gerçi Insignia tercih ederken sadece 508 ile oldukça arada kaldım.

Kişiden kişiye göre değişir ama Passat tasarımdan çok fazla kaybediyor bana göre. Bu sebeple seçim yapacağım araçlar arasına kesinlikle almadım.

Aslında Passat ın eski kasalarını beğenirdim, mesela şu anki CC falanda harika bir araç bence ama Passat tan ayırmak lazım onu tabi.

Marka fanatiği de değilim kesinlikle şu anki hali hazırda diğer 2 aracımızda VW marka. (Biri satışta tabi, Insignia geldiği için)

Evet passat cc nin tasarımı harika ne de olsa mercedes cls den alınmış tasarım.
  • biraz vakit geçmiş soru sorulalı ama insignia ve passat her ikiside almanyada üretiliyor ve her ikisi de D segmenti olmasına rağmen stil olarak farklı arabalardır.

passat saf kan bir alman stili taşıyor iken
    insignia amerikanvari bir araçtır.

dikkatli baktığınızda bariz olarak tasarım farkını göreceksiniz.

diğer yandan iki markanın dayanıklılık konusunda çok farklı olmadığınıda biliyoruz. her iki markada uzun yıllar diriliğini koruyan araçlar yapabilmekteler. 2.el performasında ise vw açık ara önde tabiiki. ama bu 0 kmde iken pahalıya satılması sebebiyle de olabilir.

ben alıcı yerinde olsam 2.el bir audiyi tercih ederdim. güzel bir a4 2.0 tdı alınabilir o fiyata.
    3,20 d çok güzel bir araç ama maalesef ergonomik değil arkası dar...
  • Passat kendini kanıtlamış bi otomobil de olsa daha önce insignia kullanmış biri olarak İNSİGNİA YI Tercih ederdim sanırım 1 kaç sene sonra beyaz 2.0 cdti active select insignia 2 el alıcam kendime.şuan kullandığım araba opel antara cosmo çok memnunum arabamdan fakat hala aklımda insignia :) hayırlı günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin009 -- 28 Kasım 2011; 15:38:13 >
  • quote:

Sen ne diyon?

• O segmentte volvo s60 dizel 80 bine veriliyorken passat da insignia da almam ben ...
  • Sen nedıon
  • quote:

Sen nedıon

Okuldan geldin yeni geldin sanırım biraz otur sakinleş ödevlerine başla sonra gelip yazarsın içindekileri.
  • quote:

quote:

Sen nedıon

Okuldan geldin yeni geldin sanırım biraz otur sakinleş ödevlerine başla sonra gelip yazarsın içindekileri.

Ne işsin sen birader insignia toz konduramıyon herhalde arabana okadar guvenıosan al arabanı gel yediremıyorsunuz herhalde arabanıza laf gelınce
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.