Şimdi Ara

Steam'deki Harika İndirimler Devam Ediyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Valve'in dün başlattığı Steam sonbahar indirimlerinin ikinci gününde de mükemmel fiyatlar, PC kullanıcılarını bekliyor. Dün Portal 2, Black Ops, Duke Nukem Forever gibi oyunların olduğu katalogun bugünkü yapımları da görenlerin elini cüzdanına çekiyor.

Yarın akşam 20:00'a kadar sürecek olan indirimler arasında RPG'ler eskimez diyerek yeni sayabileceğimiz oyunların arasında gelen Fallout: New Vegas'ın 4.99 dolar gibi komik bir fiyatla, çıkalı bir ay olmayan L.A. Noire'in %50 oranında bir indirimle birlikte görüyoruz.

İşte listenin tamamı, yararlanmak için gideceğiniz adres http://belli.

* Fallout: New Vegas - $4.99
    * Operation Flashpoint: Red River - $13.74 (Seri indirimi)
    * Total War Mega Pack - $12.49
    * VVVVVV - $1.24
    * Roller Coaster Tycoon 3: Platinum - $10.19
    * L.A. Noire: Complete Edition - $24.99
    * Two Worlds II - $19.99 (Seri indirimi)
    * Sniper: Ghost Warrior - $5.99
    * RIFT - $7.49
    * Zeno Clash - $3.74
    * Red Orchestra 2: Heroes of Stalingard - $19.99 (Seri indirimi)
    * Monkey Island: Special Edition - $5.09

• dün Orcs Must Die! almıştım bugün bende olmayan bir oyun beğenemedim yarın yine bakarım. bu arada 4.99 dolara Fallout: New Vegas varken almayan kalmamalı. ben çıkar çıkmaz 49.99 dolara almıştım.
  • unlimited 2 indirimi değişmiş kaçırdım yahuu 18 saat yazıyodu anlamadım neoldu
  • TW:Mega Pack ortalığı dağıtacak.
  • valve iyicene azıttı :D bugün portal 2, unreal tournament 3'ü aldım. ut3 hala 5 dolar. kaçırmayın derim.
  • indirme bölgesini ne yapıyorsunuz ya.çok değişken iniyor sabit 750-800 çekmesi lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.