- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Ağ Denetleyici Sorunu ÇÖZÜLDÜ
31 Cevap54574 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

27 Mesaj
24 Kasım 2011; 10:30:29 

Arkadaşlar packartbell tm05 marka bi notebook var elimde yeni format attım fakat Kendi sitesinden indirdiğim driverların tamamını kurmama rağman ağ denetleyicisi sorunu alıyorum ve kablosuz internete bağlanamıyorum Acil yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkun740 -- 24 Kasım 2011; 14:27:57 >

11159 Mesaj
24 Kasım 2011; 10:35:52 

işletim sistemi nedir?
aygıt yöneticisinde sorunlu aygıtın özelliklerine girip aygıt kopyakimliğini buraya ekler misiniz lütfen?

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

27 Mesaj
24 Kasım 2011; 11:35:05 

windows 7
Sürücü bilgileri göstermiyor
Aygıt türü : Diğer aygıtlar
Üreticisi : Bilinmeyen

11159 Mesaj
24 Kasım 2011; 11:41:22 

nasıl sürücü bilgileri göstermiyor?O aygıta sağ tıklayıp özelliklere tıklayın.
ayrıntılara tıklayın.o listede donanım kimliklerini seçin..
çıkan değerleri ctrl+c ile kopyalayıp buraya yapıştırınn.

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

27 Mesaj
24 Kasım 2011; 11:53:33 

Ayrıntılar kısmında bişi yok ama everest programını yükledim ağ - pci/pnp ağ seçeneklerinden girdiğimde karşıma şu bilgiler çıkıyor
Ağ denetleyici 10ec-8174 nodb
Broadcom netlink bcm57780 pci-e gigabit ethernet controller

11159 Mesaj
24 Kasım 2011; 11:58:29 

Şimdi bakın bu üstte yazdığınız ethernet denetleyicisi.wireless değil.aygıt yöneticisinde kablosuz ile alakalı birşey görünmüyor mu?
siz bu bilgisayardan kablolu olarak internete çıkabiliyor musunuz?

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

27 Mesaj
24 Kasım 2011; 12:08:20 

hayır aygıt yöneticinde herhangi bir kablosuzla ilgili bir bilgi yok fakat bu adaptörlerle ilgili şu olabilir
intel(r) 5 series 4 port sata ahci controller

11159 Mesaj
24 Kasım 2011; 12:09:59 

quote:

Orijinalden alıntı: orkun740

hayır aygıt yöneticinde herhangi bir kablosuzla ilgili bir bilgi yok fakat bu adaptörlerle ilgili şu olabilir
intel(r) 5 series 4 port sata ahci controller

siz bu bilgisayardan kablolu olarak internete çıkabiliyor musunuz?
Wireless şu an kapalı olabilir.FN+F1 ya da FN+F2 tuş kombinasyonları ile wireless ı açmayı deneyin.Bazı laptoplarda kasa üstünde de kablosuzu açmak için bir düğme olabiliyor.Varsa oradan da açabilirsiniz.

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

27 Mesaj
24 Kasım 2011; 12:14:51 

kablolu olarak internete bağlanabiliyorum fakat wireless ın ışığı yanmıyor fn f2 ye basıyorum yinede ışık yanmıyor

11159 Mesaj
24 Kasım 2011; 12:24:56 

işletim sisteminiz tam olarak nedir?windows7 ama sürümü nedir ve kaç bit?
tuş kombinasyonlarını çalıştırmanız için yazılım yüklemeniz gerekiyor olabilir.o yüzden soruyorum ona göre link vericem

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

27 Mesaj
24 Kasım 2011; 12:28:12 

diğer fonksiyonlarda mesela ekran parlaklığını açma kapamayı deniyorum sorun yok çalışıyor
İşletim sistemim windows 7 intel core i3 cpu m380 @ 2,53Ghz 64 bit işlemci

11159 Mesaj
24 Kasım 2011; 12:30:06 

http://global-download....kard%20Bell&SC=EMEA_27P

bunu indirip kurun..bbir dener misiniz FN+F1 ya da FN+F2 yi.
bunun yanında F tuşlarının üzerinde kablosuz simgesi varsa FN+O TUŞ kombinasyonu ile de deneyin.

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

27 Mesaj
24 Kasım 2011; 12:40:02 

yükleyip kurdum fakat fn f2 ye bastığımda ekranda wirelessın açıldığı gösteriyor fakat klavyenin bulunduğu kısmındaki wireless ışığı yanmıyor ve sağ alt köşeye kablosuz ağ bağlantı simgesi gelmedi Tabi siz daha iyi bilirsiniz ama bana göre wireless driverini yüklersem çözülür gibi geliyor ama nasıl bulacağımı bilmiyorum

11159 Mesaj
24 Kasım 2011; 12:42:57 

şimdi bakın
size wireless driver linki verebilirim ama packar bell sayfasında 3 adet driver var..Kablosuz aygıtın hangisi olduğunu anlamaya çalışıyorum.Ayrıca beni işletim sistemi konusunda yine bilgilendirmediniz..biz bu işi en iyisi özelden çözelim.
pm atıyorum msnden görüşelim

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

27 Mesaj
24 Kasım 2011; 13:50:35 

Mesut usta çok sağol Allah razı olsun valla sen olmasan çözemezdim

11159 Mesaj
24 Kasım 2011; 13:54:26 

rica ederim
kablosuz linki
http://www.mediafire.com/file/jtzbm3mddjg/

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

27 Mesaj
24 Kasım 2011; 14:29:51 

Evet bu linkten indirdiğim driver 2 gün çözemedim sorunu çözmül oldu.
http://www.mediafire.com/file/jtzbm3mddjg/
Tekrar çok teşekkür ederim Mesut kardeş

1 Mesaj
10 Kasım 2012; 2:13:29 

s.a Arkadaşın sorununa çözüm bulmuşsunuz bundan cesaret alarak bende yardım isticem sizden müsadenizle bende acer aspire 5750g kullanıyorum dün format attım normalde windows 7 home basic 64 bit vardı ve suan windows 7 ultimate 32 bit kurulu ancak bütün driverleri bastan acer ın kendi sitesinden indirip yükledim ilk başta dalgınlıkla 64 bit indirip yükledim daha sonra 32 bit indirip yükledim hersey normale dondu sadece wireless dısında kablolu baglanabılıyorum ama kablosuz baglanamıyorum aygıt yonetıcısınde ag denetleyıcısı bolumunde unlem var guncelleyemıyorum da tus fonksıyonlarından wıreless ı acıp kapatabılıyorum ekrandakı uyarıdan bunu anlıyabılıyorum ancak alttakı wıreless ısıgı hıc bı zaman yanmıyor ne pc acılırken ne de calısırken yardımcı olursanız mınnettar kalırım muhendıslık ogrencıyım sınav donemım ve salonda modemın yanında yere yapısıp kaldım bu sebepten dolayı sımdıden tesekkur ederım

555 Mesaj
16 Aralık 2012; 21:26:09 

PCI\VEN_14E4&DEV_4359&SUBSYS_E04B105B&REV_00
PCI\VEN_14E4&DEV_4359&SUBSYS_E04B105B
PCI\VEN_14E4&DEV_4359&CC_028000
PCI\VEN_14E4&DEV_4359&CC_0280

win7 ultımate 64 bıt hangı driver yukledı ısem tanımıyor yaw

6 Mesaj
23 Nisan 2013; 18:48:01 

Arkadaşlar iyi akşamlar. Direk problemimi anlatayım. Netbook markam Probook. Hp'nin ürünü olarak geçiyo sanırım. Yanlışlıkla denetim masasından Hotkey'i kaldırdım. Daha sonra Hotkey driver yükledim. Ama bir türlü kablosuz internete bağlanamıyorum. Bilgisayarımın wifi ışığı sönük. fn+f11 yapıp klavyeden açıyorum wirelessi ama gene net yok. Aygıt yöneticisinden de girdiğim zaman Diğer aygıtlar> Ağ denetleyicisi kısmında ünlem var. Tıkladığımda da bu aygıtın sürücüleri yüklenmemiş diyor. Ama Lan driverınıda yükledim. Bir türlü içinden çıkamadım problemin. Yardım ederseniz sevinirim.

11159 Mesaj
24 Nisan 2013; 0:48:47 

quote:

Orijinalden alıntı: zeynep.ozbek

Arkadaşlar iyi akşamlar. Direk problemimi anlatayım. Netbook markam Probook. Hp'nin ürünü olarak geçiyo sanırım. Yanlışlıkla denetim masasından Hotkey'i kaldırdım. Daha sonra Hotkey driver yükledim. Ama bir türlü kablosuz internete bağlanamıyorum. Bilgisayarımın wifi ışığı sönük. fn+f11 yapıp klavyeden açıyorum wirelessi ama gene net yok. Aygıt yöneticisinden de girdiğim zaman Diğer aygıtlar> Ağ denetleyicisi kısmında ünlem var. Tıkladığımda da bu aygıtın sürücüleri yüklenmemiş diyor. Ama Lan driverınıda yükledim. Bir türlü içinden çıkamadım problemin. Yardım ederseniz sevinirim.

Tam model isletim sistemi nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

6 Mesaj
24 Nisan 2013; 13:00:47 

probook u10b netbook modeli. İşletim sistemi yoktu ben kendim windows 7 kurdum.

1 Mesaj
8 Haziran 2013; 1:13:22 

merheba mesut bey aynı sorun benim bilgisayrımda da var ve model aynı buradaki linkte dosya silinmiş lütfen banada yardımcı olabilirmisiniz ?

11159 Mesaj
18 Haziran 2013; 8:27:05 

quote:

Orijinalden alıntı: sersins

merheba mesut bey aynı sorun benim bilgisayrımda da var ve model aynı buradaki linkte dosya silinmiş lütfen banada yardımcı olabilirmisiniz ?

sersins tam marka model ve işletim sistemini yazar mısınız lütfen?

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

116 Mesaj
23 Haziran 2013; 14:53:40 

Lenovo Ideapad Y560p Win 7 64bitte de aynı sorunu yaşıyorum, teşekkürler.

We fight we break up, we kiss we make up.

701 Mesaj
11 Eylül 2013; 17:51:32 

Evet, aynen bende N580 ile aynı sorunu alıyorum.

Dürüst Bir İnsan, Daima Çocuk Kalır...
-Alıntı-

11159 Mesaj
2 Kasım 2013; 9:59:47 

arkadaşlar bu konuyla ilgili çok mesaj geldi bana ama ben bu mevzuyu msn üzerinden çözdüğümden dolayı çözümü çok net hatırlamıyorum.
kablosuz driverı ile alakalı sorun yaşayan arkadaşlar, işletim sistemlerini ve notebook'un altında yazan tam model numarasını buraya yazarlarsa yardımcı olmaya çalışırım.
ya da üstte anlattığım gibi aygıt kopya kimliğini yazarsanız o da faydalı olacaktır.

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

148 Mesaj
26 Kasım 2013; 2:19:47 

İki gündür bende uğraşıyorum üstad, işin içinden çıkamadım. HP Pavilion dv6 1340 ET serisi Laptop var, XP driver desteği yok ama Wireless Hariç kalanların bir şekilde buldum yükledim ama Wirelessi Çözemiyorum. Bu konuda bilginiz varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Bu mesajda bahsedilenler: mesuthaksoy

148 Mesaj
26 Kasım 2013; 2:46:02 

http://support.lenovo.c...ail.page?DocID=DS003606

Lenovo'nun sitesinden buldum sonunda... Aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar için faydalı olabilir. Daha evvelki Samsung içide benzer bir yola başvurmuştum

2 Mesaj
18 Ocak 2014; 17:57:12 

casper nirvana h36 ati laptopa w7 ultimate ile format attım. wireless driverını yüklememe rağmen bir türlü kablosuz internete gireiyorum. ağ denetleyici kısmında hata görünüyor. çözümü bulan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? şimdiden teşekkürler.

3 Mesaj
28 Eylül 2014; 15:32:05 

casper nirvana h36 nvidia laptopa w7 ultimate ile format attım. wireless driverını yüklememe rağmen bir türlü kablosuz internete gireiyorum. ağ denetleyici kısmında hata görünüyor. çözümü bulan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? şimdiden teşekkürler.

1 Mesaj
7 Aralık 2014; 0:26:49 

arkadaşlar benım toshıba c660-14g modellı pc ye format attım fakat ag denetleyıcısı problemım var gırmedıgım sıte ındırmedıgım driver kalmadı ınternet problemını halledemedım yardımcı olabılecek kımse yok mu yardımcı olursanız cok sevınırım

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Ağ Denetleyici Sorunu ÇÖZÜLDÜ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.253