- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
2 yıllık sevgilime doğum gününde hiç birşey alamıyorum? edit:doğum günü yarın
60 Cevap2867 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 17:41:16 

kız arkadaşımla 2 senedir birlikteyiz fakat ailemin durumu çok kötü ona ilk doğum gününde 200 liralık bi hediye almıştım.yarın ise kibrit çöpü bile alamıyorum.ona bunu açıkça söyledim önemli değil dedi ama içim rahat etmiyor işte.sizin başınıza gelse ne yapardınız? yada yarını nasıl geçirirdiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreozkan37 -- 23 Kasım 2011; 19:40:14 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Kasım 2011; 17:42:18 

git bi bakçeden gül çal . çiçek kopar . her şey maddiyat değil

349 Mesaj
23 Kasım 2011; 17:42:36 

Ben kendim biseyler hazirladm masrf 10 liryi gecmz sende guzl bi kac bsey dusene bilirsn kardes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PSN :cerdem5 SEAT IBIZA FR ;)

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 17:47:21 

arkadaşlar lütfen inanın ne yapacağımı bilmiyorum.yapabilceğim en güzel şey bi filme götürüp çıkıştada burgera götürmek onuda borçla yapabilirim belki?

3639 Mesaj
23 Kasım 2011; 17:53:48 

Maddiyata dayalı olmayan çok şey yapabilirdin dostum malasef maddi olarak düşünmüşsün hep .
Fotoğraflarından oluşan güzel bi slayt yapabilirdin .
Akrilik boyayla 35-50 tablo yapabilirdin .
Müzikle alakan varsa ensturmanını çalarken video çekebilirdin .
Karakalem veya karikatür çizebilirdin .
Doğum gününü kutlayan bi video çekip ansızın karşısına çıkarıp izletebilirdin . - Sinema da mesela film bittikten sonra , tabi bunun için kafalaman gereken kişiler var -
El işçiliğine dayalı yapılabilecek o kadar çok şey var ki , inan kızların da hoşuna gidiyor . Ben yukarda kendimden yola çıkarak örnekler verdim ama yetenekli olduğun herhangi konuyu kullanarak , alacağın pahalı hediyelerden bile daha çok etki yapabilirsin . Benim bi kız arkadaşımın erkek arkadaşının aldığı kolye vardı gayet de değerliydi . Sonra bunlar ayrılınca kız kolyesini çıkarttı ve denize doğru fırlattı . Bana da , unutmak için yaptım demişti . Önemli olan esasen somut ta olmamalı , anılarınız silinmez asla.

BeşiktAŞK

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 17:54:52 

quote:

Orijinalden alıntı: e.caglar

Ben kendim biseyler hazirladm masrf 10 liryi gecmz sende guzl bi kac bsey dusene bilirsn kardes

ne gibi mesela biraz ip ucu versen.şuan çok tuhafım.normalde böyle fikirleri başkalarına ben veririm zor durumlarda ilk beni ararlar şuan kilitlenmiş durumdayım

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 17:57:37 

quote:

Orijinalden alıntı: wheaston

Maddiyata dayalı olmayan çok şey yapabilirdin dostum malasef maddi olarak düşünmüşsün hep .
Fotoğraflarından oluşan güzel bi slayt yapabilirdin .
Akrilik boyayla 35-50 tablo yapabilirdin .
Müzikle alakan varsa ensturmanını çalarken video çekebilirdin .
Karakalem veya karikatür çizebilirdin .
Doğum gününü kutlayan bi video çekip ansızın karşısına çıkarıp izletebilirdin . - Sinema da mesela film bittikten sonra , tabi bunun için kafalaman gereken kişiler var -
El işçiliğine dayalı yapılabilecek o kadar çok şey var ki , inan kızların da hoşuna gidiyor . Ben yukarda kendimden yola çıkarak örnekler verdim ama yetenekli olduğun herhangi konuyu kullanarak , alacağın pahalı hediyelerden bile daha çok etki yapabilirsin . Benim bi kız arkadaşımın erkek arkadaşının aldığı kolye vardı gayet de değerliydi . Sonra bunlar ayrılınca kız kolyesini çıkarttı ve denize doğru fırlattı . Bana da , unutmak için yaptım demişti . Önemli olan esasen somut ta olmamalı , anılarınız silinmez asla.

inan hepsini yaptım el işi takıda yaptım,videoda çektim,slaytın kralını yaptım.resim vs karikatür hepsini yaptım flütle şarkımızı çalıp yolladım.fikirlerim tükenmiş durumda

349 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:01:31 

quote:

Orijinalden alıntı: emreozkan37

ne gibi mesela biraz ip ucu versen.şuan çok tuhafım.normalde böyle fikirleri başkalarına ben veririm zor durumlarda ilk beni ararlar şuan kilitlenmiş durumdayım

En ufagindan bi mektup yazabilirsn askini sevgini anlatan kizlar bole seylere onem verir bn kucuk kagitlara ask sozcukleri yazmistim 300 tane fln kagit vardi onlari da fanusa koydum istedigi zamn cekip okuyor bu tarz seylere emek harcadgn icin para vererk aldgn seyden dha degerlidir yada fotilarnzi bi album yapabilirsin ama foto ciktisna braz para gidebilir

PSN :cerdem5 SEAT IBIZA FR ;)

1013 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:01:34 

quote:

kız arkadaşımla 2 senedir birlikteyiz fakat ailemin durumu çok kötü ona ilk doğum gününde 200 liralık bi hediye almıştım.yarın ise kibrit çöpü bile alamıyorum.ona bunu açıkça söyledim önemli değil dedi ama içim rahat etmiyor işte.sizin başınıza gelse ne yapardınız? yada yarını nasıl geçirirdiniz?

Arkadaşım kalp şeklinde bir kutunun içine browni intense doldurup vermişti :D sevgilisi seviyomuş intense i :D fikir olsun sana

165 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:06:52 

quote:

arkadaşlar lütfen inanın ne yapacağımı bilmiyorum.yapabilceğim en güzel şey bi filme götürüp çıkıştada burgera götürmek onuda borçla yapabilirim belki?

bende öyle bir durumda 2.5 yıllık sevgilime,gittim bir güzel şirin resim albümü aldım fotoğrafcıdan.Daha sonra onun bende olan küçüklük fotografının üstüne . İyi doğdun iyi varsın yazdırdım.Sonra bu 2.5 yıldır çekindiğimiz fotoraflari fotografcıda çıkarttırdım. Hepsini albüme koydum ona verdim. 15 lira tuttu. Çok da mutlu oldu.En sona küçüklük rsmini koy bebeklik falan. Son demde güzel oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemalBahar -- 23 Kasım 2011; 18:08:35 >

3445 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:08:20 

quote:

büyükçe kalp kutu, tabanda kırmzı gül yaprakları
üstte kağıda yazılmış güzel sözler ve bir oyuncak ayı arkadaşım yapmıştı bunu şu hediyelik eşya satan dükkana yaptırmıştı 15tl'ye.çokta hoştu böyle bişey düşünebilirsin.

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:11:10 

güzel fikirler geliyo walla çok sağolun arkadaşlar devamını bekliyorum

211 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:13:35 

sana güzel bi fikir veriyim..
güzel ince bir şiir kitabı al,
aynı yazı tipi falan yazı fonundan bitane şiir yaz, yazdır,
kitabın ortasına koy, sanki kitabın sayfalarından biriymiş gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyaksbss -- 23 Kasım 2011; 21:53:59 >

Bir millet kendi kuvvetine dayanarak varlığını ve bağımsızlığını sağlamazsa şunun bunun oyuncağı olmaktan kurtulamaz.

Mustafa Kemal Atatürk

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Kasım 2011; 18:14:49 

quote:

Orijinalden alıntı: uA_1905

Arkadaşım kalp şeklinde bir kutunun içine browni intense doldurup vermişti :D sevgilisi seviyomuş intense i :D fikir olsun sana

İshal olur sakın yapma böyle bişey

2320 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:17:27 

ikinizin resmini puzzle yaptırabilirsin

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:18:30 

quote:

Orijinalden alıntı: conquête

ikinizin resmini puzzle yaptırabilirsin

hocam güzel tamamda maddi birşey yapamıyorum malesef

2320 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:22:44 

quote:

sinemaya gideceğine puzzle yaptır 15 20 lira bişey

1013 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:22:46 

quote:

Maddi zorluk durumunda seni anlayışla karşılayabilecek biriyse bir şey yapmak zorunda değilsin , içinden geliyor ama yapamıyorsan rahat ol bence. Önemli olan içinden gelmesi - istemen yani. Biraz mantıklı ol , sen niye kendini bu kadar mecbur ediyosun ki hediye denmi ibaret yani , beraber zaman geçirin altı üstü doğum günü , insan 1 yaş daha eskiyor diye hediye alman şart mı ?

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:26:58 

quote:

Orijinalden alıntı: conquête

sinemaya gideceğine puzzle yaptır 15 20 lira bişey

onun için doğum günü biraz farklı mesela ilk doğum gününde ben hediyeyi alırken 12 gibi. o beni annesiyle evde bekliyomuş.güya evine gidip onu almamı bekliyomuş. o yüzden sabah 9 gibi kapıda bitmem gerek.puzzleda öyle çabuk olmaz bence.ayrıca şuan sıfırım.

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:29:49 

quote:

Orijinalden alıntı: uA_1905

Maddi zorluk durumunda seni anlayışla karşılayabilecek biriyse bir şey yapmak zorunda değilsin , içinden geliyor ama yapamıyorsan rahat ol bence. Önemli olan içinden gelmesi - istemen yani. Biraz mantıklı ol , sen niye kendini bu kadar mecbur ediyosun ki hediye denmi ibaret yani , beraber zaman geçirin altı üstü doğum günü , insan 1 yaş daha eskiyor diye hediye alman şart mı ?

insan yinede almak istiyor.kimbilir benden ne bekliyodur =(

406 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:33:53 

İnş istediğin olur msj bulunsun

Kalbinizden sevgiyi hiç eksik etmeyin. Çünkü sevgi herşeyin anahtarıdır ve paylaştıkça çoğalır.Barış Akarsu

1013 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:36:25 

quote:

insan yinede almak istiyor.kimbilir benden ne bekliyodur =(

Hediye beklemek bana çocukluk gibi geliyor , durumu izah et. Birbirinizden bu tarz şeyleri saklamayın.

2211 Mesaj

[7 Aralık 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

23 Kasım 2011; 18:36:44 

git çalış al allah allah zaten fukura diyesinde ilerde sepetler acı gerçekler...

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
16 sa. 59 dk. kadarı kaldı.
23 Kasım 2011; 18:37:31 

İki yıllık sevgilin, durumun kötü olduğu için ona hediye alamadığını anlayamıyorsa, 2 yılını heba etmişsin dostum, üzgünüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToffieBoi -- 23 Kasım 2011; 18:38:31 >

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:41:05 

quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

İki yıllık sevgilin, durumun kötü olduğu için ona hediye alamadığını anlayamıyorsa, 2 yılını heba etmişsin dostum, üzgünüm.

ya olayın o yönü duygusal kısmı zaten.şahsen o bana demiş olsa ben onu anlayışla karşılarım.hani insan yinede bekler.düşünsene sabah uyancak.acaba bişey almışmıdır ya.böyle böyle dedi ama 2.5 yıldır birlikteyiz 2. doğum günüm belki yapmıştır yine yapacağını diyebilir.

1495 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:42:34 

Ona bu konunun linkini at.. Senin bu iyi niyetini gordukten sonra bisey yapmana bile gerek kalmaz.. Ama arkadaslarin fikirleride gayet guzel.. Ben bir dogum gununde ona ismimizin bas harfleri olan bi gumus kolye yaptirmistim. Fiyati 15-20 tl arasindaydi o zamanlar.. Yanindada bir mektup vermistim.. Ayrildik ama kolyeyi belki atmistir gommustur ama o mektubu sakladigindan eminim..

Steam: Cerrh

513 Mesaj
23 Kasım 2011; 18:55:42 

Bak ona anlatmışsın o anlayış ile karşılamış bunu sorun ederse zaten o kızdan hayır gelmez.

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 19:04:47 

durum vahim beyler şuan ki smsler berbat durumda.haklıyım ama yarın kötü geçmesin diye alttan alıyorum

366 Mesaj
23 Kasım 2011; 19:24:21 

Al eline bir vidyo kamera veya telefo, kalabalik biyere git kaydetmeye basla ve yoldan gecenlere "iyiki dogdun x dermisiniz" de. Boyle boyle birsuru kisiye yap. 3-4 dklik bir vidyo hazirla 10 15 kisiye soylet en sondada kendin soyle.

Gigabyte Z68X-UD4-B3 Mainboard | Intel i5 2500k CPU | ASUS GTX560ti DCII TOP | G-SKILL RipjawsX 1600Mhz CL9 RAM | WD Caviar Black 640GB Sata 3.0 64mb HDD | Seasonic SS 750AT 750WATT PSU

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 19:30:23 

renkli a4 kağıtlarından aldım normal a4 den kalın biraz onlara ufak ufak bir sürü not yazıp şirin bir kutuya koycam
buna karar verdim arkadaşlar

451 Mesaj
23 Kasım 2011; 19:30:39 

En iyi hediye şu olur 10 - 20 Tl ye yapılabilir. Yaşadığınız güzel anıları anlatan fotograflarınızı bir albüm haline getirip hediye edebilirsin. foto'ları at flasha git foto'cuya sana harika bir albüm hazırlar. Emin ol çok hoşuna gidecektir.

Best Dreamer Ever

Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 19:33:12 

quote:

Orijinalden alıntı: KaburgaNecmi

En iyi hediye şu olur 10 - 20 Tl ye yapılabilir. Yaşadığınız güzel anıları anlatan fotograflarınızı bir albüm haline getirip hediye edebilirsin. foto'ları at flasha git foto'cuya sana harika bir albüm hazırlar. Emin ol çok hoşuna gidecektir.

böyle bi hediyem mevcut ama.yapmıştım daha önceden

3724 Mesaj
23 Kasım 2011; 19:35:04 

kardes paran icn mi brlikte sanki bi onemi yok hediyenin

SweetDreamzZ
E ∞ V
Knight Online HD Video Channel

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 19:37:21 

quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

kardes paran icn mi brlikte sanki bi onemi yok hediyenin

elbette öyle değil ama yinede birşey yapmak zorunda hissediyor insan kendini

0 Mesaj
23 Kasım 2011; 19:38:17 

gül kurutup ona verebilirsin çok güzel bi hediye bence

2861 Mesaj
23 Kasım 2011; 19:39:36 

0

Şaka bir yana; eğer gerçekten seviyorsa seni, bir gül bile götürsen mutlu olacaktır. İlişkiler, maddiyat üzerine kurulmamalı. İnsanın her zaman zengin ya da her zaman fakir olacağının bir garantisi var mı ?

Gamertag : medj4iTR

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 19:41:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

0

Şaka bir yana; eğer gerçekten seviyorsa seni, bir gül bile götürsen mutlu olacaktır. İlişkiler, maddiyat üzerine kurulmamalı. İnsanın her zaman zengin ya da her zaman fakir olacağının bir garantisi var mı ?

walla güldüm ya yinede sağol hocam yaaa

2230 Mesaj
23 Kasım 2011; 20:39:57 

quote:

son durumlar nedir ? semt neresi senin kardeş ?

Portföy : % 100 SarıKız
< Battlestar Galactica | Stargate Universe | Stargate Atlantis | X-Files | Fringe | The Walking Dead | '' V '' | The 4400 | FlashForward | 24 >

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 20:41:48 

quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

son durumlar nedir ? semt neresi senin kardeş ?

ümraniye durumlar aynı

7891 Mesaj
23 Kasım 2011; 20:49:54 

Kafana takma 3 seneye yakındır sevgiliyiz son 1-1.5 senedir birşey almıyoruz birbirimize gereksiz şeyler kutla yeter

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:02:21 

ne kötü bi durummuş arkadaş yaaaaa

2524 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:10:35 

Bak sana şöyle bi tavsiyede bulunayım. Kızın doğum gününü tek gün değilde resmen kutlu doğum haftası gibi yap. Bir hafta boyunca hergün çok küçük küçük hediyeler efenime söyleyim kupa olur anahtarlık olur çiçek olur aksesuar felan.

Vereceğin 500liralık bir hediyeden böyle küçük küçük sürprizler yapmak hem çok daha etkili olur hemde gayet maddiyatlı olur.

Ona küçük sürprizler yap diye boşuna demiyoruz yani

2230 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:23:23 

Mutluluklar dilerim güzel güzel eğlenin kardeş .

Portföy : % 100 SarıKız
< Battlestar Galactica | Stargate Universe | Stargate Atlantis | X-Files | Fringe | The Walking Dead | '' V '' | The 4400 | FlashForward | 24 >

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:31:47 

quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

Mutluluklar dilerim güzel güzel eğlenin kardeş .

çok sağol çok teşekkür ederim

746 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:37:16 

nickinde ki 37 kastamonu plakası mı?

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:38:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Sniff

nickinde ki 37 kastamonu plakası mı?

aynen kastamonuluyum

7 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:40:16 

quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

arkadaş özetlemiş

746 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:40:22 

quote:

aynen kastamonuluyum

saat kulesinin oralara götür.. gerisi gelir soğuktur ama şimdi oralar..

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:42:13 

quote:

saat kulesinin oralara götür.. gerisi gelir soğuktur ama şimdi oralar..

yok yok. memleket kastamonu. doğma büyüme istanbulluyum istanbuldayım kardeş

746 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:44:38 

ahahah tmm :) çok takma kafana.. ileride güzel günleriniz olacak.. hatırlamazsınız bile bugünleri..

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:46:28 

quote:

ahahah tmm :) çok takma kafana.. ileride güzel günleriniz olacak.. hatırlamazsınız bile bugünleri..

inş inş =) sndemi kastamonulusun ?

475 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:46:41 

Param olsa simdi sana 200 lira havale ederdim ama yok

"It matters not how strait the gate,
How charged with punishments the scroll,
I am the master of my fate,
I am the captain of my soul."

746 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:48:11 

7-8 yıl orada yaşadım.. kastamonu lu değilim.. severim ama :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Sniff -- 23 Kasım 2011; 21:49:32 >

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:48:36 

quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

Param olsa simdi sana 200 lira havale ederdim ama yok

sağol kardeşim düşünmen yeter

25 Mesaj
23 Kasım 2011; 21:51:22