Şimdi Ara

Ücretsiz VPN fırsatı (RealVPN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
11
Favori
30.387
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.real-vpn.com/

quote:

Orijinalden alıntı: kelimeyounu

Ne olduğunu, nasıl kullanıldığını görmek isteyenler için;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Söylev -- 18 Ocak 2012; 13:38:21 >

• Hep 10000-20000 açıp duruyor zaten. Geçen gün 50000 vardı.
    Kullanıyorum, sorunsuz. Hollanda sunucuları daha iyi oluyordu ama son 2-3 gündür bağlanamıyor nedense. Almanya, Fransa, ABD ve UK'de sorun yok.
  • Bu nedir,biraz açıklama yapar mısınız?Kusura bakmayın :)
  • kotayı artırıp duruyorlar yahu, 20000 ile başladılar 50bin oldu şimdi de 70.. :) devamı gelecektir tahminimce:)

bu arada hollanda sunucuları p2p paylaşımına açık olması nedeniyle çok rağbet gördüğü için çoğu zaman cevap vermiyor doluluktan..
  • İnternet de filtre, sansür ve yasaktan kurtulmanın yolu...
  • Merhaba,

Buradan alınan hesapla DD-WRT yüklü cisco router VPN üzerinden çıkartılabilir mi?

Selamlar..
  • http://www.vpn4all.com/features/ 1 ay kullanım süresi veriyor RealVPN bir deneyim bakalım nasılmiş
  • real vpn nasıl kullanılıyor?
  • nasıl yapcaz biraz bilgi verir misiniz
  • nasıl kullanıldığı ile ilgili bilgi bekliyoruz :)
  • Sayfada indilebilir dosyalar var yabancı ülke bayrakları altında. İngiltere, Hollanda vs.. İstediğinizi indirip openvpn programının config klasörüne atıyosunuz. Şifre dosyasana isim ve şifrenizi giriyorsunuz. Bunlar o inen dosyada yazıyor..

Elemanlar server ücretini yatırmadıkları için çalışımıyodu geçen gün. Bugün denemedim hiç.
  • Çalışmıyor yine
  • Arkadaşlar yardım etsin bilen birisi yahu:) İndirdim openvpn'i kurdum sonra Program files içiteki config dosyası ile bayraktan indirdiğim config dosyasının içini birleştirdim. Dosyanın içinde login ve altında password yazıyordu bunları sildim kendi bilgilerimi yazdım. Hata veriyor. Serverdan dolayımı yoksa ben mi yapamadım?
  • Birileri zahmet edip araştırır, bulur dedim ama kimse o zahmete katlanmamış.
    Windows 7'ye göre anlatıyorum.

Öncelikle VPN için kurduğunuz yazılımları kaldırın.

Sağ alt köşeden ağ bağlantılarına tıklayın ve "Ağ ve Paylaşım merkezini aç"a tıklayın.
    Yeni bağlantı veya ağ kurun seçeneğine girin.
    Çalışma alanına bağlan'a girin.
    Internet Bağlantımı (VPN) kullan seçeneğine girin.
    İnternet adresine nl.real-vpn.com, Hedef Adına RealVPN - NL yazın. (Bu Hollanda sunucusudur)
    Gelen son adıma mail adresinize gelen kullanıcı adı ve şifrenizi yazın, tamamlayın.

VPN'i aktif veya deaktif etmek için sağ alt köşedeki ağ bağlantısı simgesine tıklayın ve gelen listeden RealVPN - NL'ye tıklayıp Bağlan veya Bağlantıyı kes seçeneğine tıklamanız yeterli.

Aynı adımları tekrarlayarak Fransa, Almanya, UK (İngiltere) ve USA (ABD) sunucularınıda ekleyebilirsiniz. Birinde sorun çıkarsa diğerini kullanırsınız.
    Sadece adres bölümüne aşağıdakileri değiştirip aynı adımları tekrarlayın.

fr.real-vpn.com
    de.real-vpn.com
    uk.real-vpn.com
    us.real-vpn.com

• Bu vpn işini sevdim, youtube 1080p videoları 5 kat hızlı açıyor abartmıyorum nl sunucusunda
  • açılmayan tüm siteler açılıyor süper bişey
  • paylasim icin tesekkurler.
  • Ücretsiz olması gerçekten güzelmiş.
  • DNS 4.2.2.5 yapınca açılmayan site kalmıyor,, VPN ile uğraşmak biraz zahmetli gibi...
  • Ivır zıvırla uğraşmaya gerek yok, Anchorfree tek tıkla halleder...Buradan=> Tıklayın ve free versiyonu kurun, hepsi bu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.