Şimdi Ara

Infinity Blade 2 grafik kalitesiyle dikkat çekiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
21.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Unreal Engine 3 motorunu kullanan ilk iOS oyunu olarak geçtiğimiz yıl kullanıma sunulan Infinity Blade ile sadece ilk dört günde 1.6 milyon dolarlık satış gelirine ulaşarak önemli bir başarıya imza atan Chair Entertainment ve Epic Games, iPhone 4S lansmanında tanıtılan Infinity Blade 2 için geri sayıma başladı. Önümüzdeki hafta oyunseverlerin beğenisine sunulması beklenen Infinity Blade 2'ye ait yeni görüntüler, mobil teknolojilerin geldiği nokta ve oyunların gelişimi açısından yine ses getirecek gibi görünüyor.  

Xbox 360 için yeni bir Kinect oyunu olarak projelendirilen fakat daha sonra stratejik bir karar ile iOS platformu için geliştirilen Infinity Blade'in devam yapımında grafik odaklı geliştirmelerin yanı sıra oynanabilirlik açısından da güncellemeler yapıldığı belirtiliyor. Apple tarafından tasarlanan A5 işlemcisindeki çift çekirdekli PowerVR SGX543MP grafik yongasını terletmesi beklenen yeni oyunun, iOS tabanlı güncel cihazlar için 1 Aralık'ta  App Store'daki yerini alması beklenirken, 2011'de yayınlanmış en iyi mobil oyunlardan biri olacağı düşünülüyor. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Infinity Blade 2 Görüntüleri

• Apple gpu ya oynuyor sgx535 sahibi ip4 ve3gs oynatabilecekmi acaba :)
  • iPad 2 mi daha bir seveceğim kesin :)
  • Sadece iPhone 4S ve iPad 2'ye mi özel bu oyun? Bizim iPhone 4'ler yetim kalmaz insallah :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone4 te kasacaktır demedi demeyin. yenisini aldırmak için yüklenecekler grafiklere eski telefonlar yavaş kalacak.

oyunu hiç indirmedim ilkinide ilgimi çekmediği için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Sadece iPhone 4S ve iPad 2'ye mi özel bu oyun? Bizim iPhone 4'ler yetim kalmaz insallah :)

tabiikide çalışır hocam rahat ol iPhone 4 yanii;)
  • Bu oyun androidde de çalışır belki ama retina display ile bir başka görünüyor. Bana Galaxy SII daha iyi diyenlere bu oyunu açıp gösteriyorum susuyorlar. Galaxy birçok anlamda iphone' dan iyi olabilir belki ama, böyle bir oyunu iphone da oynamak ayrı bir zevk. Çünkü ben daha (Battlefield3 hariç) bilgisayarımda bu kadar güzel ve net grafik görmedim.

Samsung ya da HTC pixel yoğunluğunu artırana kadar ne yaparlarsa yapsınlar iphone kullanmaya devam edicem. Çünkü bu oyun iphone ile bir başka :)
  • @MrRain desene 2800 tl yi retina ekrana veriyosun sadece buda bir enayiliktir,

sony vaio serisi dizüstü pc al 1900x1200 ekran çözünürlüğü var aç battlefield 3 ü grafik gör bide 1900x1200 de oynamak ne kadar zevkli olur anlatamam böyle bide ayfonculara laf koyunca çok iyi oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrRain

Bu oyun androidde de çalışır belki ama retina display ile bir başka görünüyor. Bana Galaxy SII daha iyi diyenlere bu oyunu açıp gösteriyorum susuyorlar. Galaxy birçok anlamda iphone dan iyi olabilir belki ama, böyle bir oyunu iphone da oynamak ayrı bir zevk. Çünkü ben daha (Battlefield3 hariç) bilgisayarımda bu kadar güzel ve net grafik görmedim.Samsung ya da HTC pixel yoğunluğunu artırana kadar ne yaparlarsa yapsınlar iphone kullanmaya devam edicem. Çünkü bu oyun iphone ile bir başka :)

Gene Iphone Ve Diyer telefonalr Polemiğine girmeyin Kendinde Ne telefon varsa sende kalsın .
  • tartışma başlamış yine androidciler geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 23 Kasım 2011; 11:31:20 >
  • quote:

Bu oyun androidde de çalışır belki ama retina display ile bir başka görünüyor. Bana Galaxy SII daha iyi diyenlere bu oyunu açıp gösteriyorum susuyorlar. Galaxy birçok anlamda iphone dan iyi olabilir belki ama, böyle bir oyunu iphone da oynamak ayrı bir zevk. Çünkü ben daha (Battlefield3 hariç) bilgisayarımda bu kadar güzel ve net grafik görmedim.Samsung ya da HTC pixel yoğunluğunu artırana kadar ne yaparlarsa yapsınlar iphone kullanmaya devam edicem. Çünkü bu oyun iphone ile bir başka :)

O zaman 342ppi'lık HTC Rezound veya LG LU6200 alacaksın grafiklere bir de öyle bakacaksın ...
  • Yine şahane grafikler var.
  • Konuyu nerelere çekmişsiniz, ben marka fanatiği değilim ki. Samsung, HTC ya da herhangi bir marka daha net bir ekran yapana kadar iphone kullanıcam dedim ne var bunda? Bu oyun retina ekranda güzel görünüyor kim aksini iddia edebilir? Sevmediğiniz bir firma (Apple) güzel bir şey yaptı diye o yaptığı şeyin varlığını inkar edemezsiniz ki. Apple' ın stratejisini bende sevmiyorum zira apple fanatiği de değilim. Ama ilk çıktığında çok ucuz bir fiyata iphone4 aldım ve ondan vazgeçirmeyen tek şey retina ekranıydı. Yoksa iphone meraklısı değilim. Cep telefonlarına da 1500 liradan fazla para verilmesi taraftarı da değilim. Dolayısıyla 2800 liraya almadım. Ayrıca konumuz da cep telefonları, laptopla ne alakası var? Laf oturtucam derken lafınızın üstüne oturmayın. 2800 liraya telefon alınmasına tepki gösterip Vaio laptop al demek de ayrı bir mevzu.

Galaxy SII' nin kullandığım telefondan daha üstün olduğunu, Android' in daha kullanışlı bir işletim sistemi olduğunu bende biliyorum. Niye en net ekran iphone' da var diyince geriliyosunuz. Siz telefonunuzun iphone da olmayan özelliklerini kıyaslarken (fiyatı da dahil) polemik yaratmıyorsunuz da ben i4' ün ekranı net diyince niye polemik oluyor?

Ayrıca HTC Rezound' u merakla bekleyenler arasındayım. :)

Aşın artık bunları :)

• Apple bir numara herzaman kiskananlar çatlasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadasim sen herhalde crysis 2'yi full ayarlarda oynayamadin Battlefield 3 ornegini veriyorsun ben hem iphone4 kullandim hemde galaxy s2 kullanmaktayim iyi bir oyun deneyimi yasamak istiyorsan benim gibi 10000TL'lik bir masa ustu toplarsin olur biter. 3,5" lik ekranda crysis 2'yi bile oynasan hava gazidir apple insanlara iyi bir satis stratejisiyle cok az sey sunan bir urunu cok iyi bir urunmus gibi sunuyor. ayrica apple retina ekrani kendi uretmedigini sende cok iyi bilirsin yani bir firmanin en iyi ekran bende demesi icin onu uretmesi gerekir ve ayrica baska firmalarin eline bakan bir firma olarak ancak belli bir seviyeye kadar sana teknoloji satarlar samsung'un galaxy Nexus modelinde oldugu gibi yine en iyisini samsung kendisine sakliyor (yani galaxy s3)

• Bence apk olayı bitene kadar oyun için apple lider. Ben Xperia neo aldim
  • jb gelsede oynasak
  • Yahu iphone için söylüyorum avuç içi kadar ekranda grafik kalitesi 10 kat olsa ne olur 2 kat olsa ne olur.Zaten belli bir noktadan sonra grafiğin değerlerini istesenizde göremezsiniz ki.

Tabi ipad için bişey diyemem.Ancak apple ürünlerini psp sınıfına sokmaya çalışıyor ben onu biliyorum.
  • iphone 4 ile uyumlu degil bu oyun 4s lansmanından oyle hatırlıyorum ben. sadece 4s ve ipad 2 zaten i4 e uyumlu olsa adamlar nasıl satacak 4s i herkes 4 alır
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.