Şimdi Ara

RAGE'in Demosu Xbox Live'da

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Bethesda ve id Software'in FPS oyunu Rage'in demosu Xbox Live'da yayınlandı. 2.03 GB büyüklüğündeki demoyu Xbox Live'dan indirebilirsiniz. Yalnız demonun yayın zamanının bölgelere göre değişebileceğini belirtelim.

Diğer taraftan Bethesda başkan yardımcısı Pete Hines, Rage'in demosunun Playstation Network'te ise 6 Aralık tarihinde yayınlanacağı açıklandı. Demonun PSN'e neden geç geldiği konusunda ise açıklama yapılmadı.

Grafiksel olarak oldukça iyi bir oyun olan Rage bazı konularda oyuncuların beklentilerini karşılayamamıştı. Buna rağmen oyun otoriteleri Rage'e hiç de düşük puanlar vermedi. Yani kafanızda oyunu alıp almamak konusunda şüphe varsa, demo fikir edinmeniz açısından önemli olacaktır.

• Çıkmadımı rage ? :S
  • Valla bu oyunu yermiştim ama oyunu orjinal alıp patchi yükledikten sonra hiç bir grafik problem kalmadı,Oyun gerçekten görsel şölen ve 10 saati aşkın gerçekten güzel bir oyun keyfi sunuyor, oyun gerçekten iyi önceki olumsuz yorumum için özür dilerim, oyunculara tavsiyem oyunu oynasınlar, keyfi ilk 1 saatten sonra başlıyor pişman olmayacaksınız
  • oyun çıktıktan sonra demo çıkarma mantığı??
  • demo oyunu deneme mantıgıdır.. alma fıkrı olan kışıyı eğer demoyu beğenırse alması için dahada teşvık eder... beta değil yanii..
  • what ben bitirdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.