Şimdi Ara

DC Universe Online Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
21.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmişi değiştirmeye ve efsanelerden biri olmaya hazır mısınız?

• Bende Bunu Bekliyordum Teşekkürler...
  • yaklaşık 2 hafta önce oynamıştım, grafikleri kadar oynanışıda kötü (benim görüşüm) , yalnız videodaki bayan sesi çok hoş, etkileyici bir anlatım katmış, tereddüt ettim ben bu oyunumu oynadım diye
  • buna benzer oyunlar var piyasada..
  • Çıkış Tarihi: 14 Ocak 2011 nasıl oluyur yahu,
  • mmo rpg olduğu içinmi grafiklere 8.5 verdiniz anlamadım normalde bu oyunun grafikleri 7.5 bile zor alır
  • Beklediğim inceleme teşekkürler.
  • Oyun berbat, grafikler berbat, şampions onlayn vardı o da berbat ama en azından daha az berbat, video incelemede berbat.
  • uykun mu vardı ne vardı okurken? bu ne yav :D
  • Beril hanımın sesine bitiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: edikey

undefined

asıl berbat olan senin bu yorumun :D
  • uçma olayı puanı almasına yter sıf su ucma için oyunu oynamak ıstıyorum hemide beleş en iyi ücretsiz online oyun bence
  • Ücretsiz oyunlar arasında tartışmasız en iyi birkaç oyundan birisi.İnceleme güzel ve puanlar ise yerinde.
  • bence oyunun incelenmeside , oyunda güzel neden çoğu kişi oyuna ve incelemeye laf etmiş anlayamadım bi türlü
  • http://www.gamespot.com/dc-universe-online

Metascore: 72

Neden hala sadece tartışma yaratmak için buraya gereksiz mesaj atan insanlar var anlam vermek güç..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuchîkî -- 22 Kasım 2011; 22:26:15 >
  • Şahsen bayan sesi güzel oturmuş.Fakat grafikler nasıl 8 olur :d siz bi silkroad online oynamadınız mı hiç :D
  • MMORPG' de grafiklerin o kadar abartı olması tamamen gereksiz bence. Age of Conan' da grafik var zamanında, hatta şuan kim full açıp oynayabiliyor? Yada Aion' da grafik vardı full açıp kim Abbys' de kale savaşına girebildi?

Grafik MMORPG' de o kadar önemli değildir. Önemli olan içeriktir, hikayedir, atmosferdir, eğlencedir, oynanabilirliktir... Ayrıca DC Universe' e dönersek, grafikleri kesinlikle kaliteli ve yeterlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cllasman

Şahsen bayan sesi güzel oturmuş.Fakat grafikler nasıl 8 olur :d siz bi silkroad online oynamadınız mı hiç :D

Sesli güldüm...
  • Dc universe :D
  • Bence oyunun sadece oynanışı kötü diğer herşeyi iyi ah bide lag sorunu var bende :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.