Şimdi Ara

Max Payne 3 Special Edition Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Rockstar Games, Max Payne 3'ün özel sürümünü duyurdu. Max Payne 3 Special Edition adıyla satılacak olan bu sürüm içeriğiyle göz doldururken fiyatı ile de cep yakacak gibi görünüyor; çünkü bu sürüm Amerika'da 100 dolar, İngiltere'de 100 Sterlin ve Avrupa'da ise 110 Euro olacak. İşte bu sürümün içeriği:

* Max Payne 3'ün oyun diski
    * 25 santimetrelik Max Payne heykeli
    * Max Payne'in içindeki kötülükleri ve kötü alışkanlıkları resmeden orijinal Still Life sanat baskısı
    * Bakır ve pirinç kaplama demirden mermi şeklinde anahtarlık
    * Aralarında Mona Sax, Vladimir Lem, Max Payne 1 ve 2'deki Max'lerin de olduğu 8 oynanabilir karakterin bulunacağı Classic Multiplayer Character Pack
    * Hammerhead Auto Shotgun, G9 Grenade Launcher ve Molotov kokteyl'in de bulunduğu Disorderly Conduct Multiplayer Weapons Pack
    * Oyunun resmi soundtrack albümü

• Daha 4 ay var.. Kim öle, kim kala?
  • max payne ve bu içerik için değer ayrıca bu oyunda mp mi olcak
  • harbiden ilk defa duyuyorum mp olacağını olursa hiç fena olmaz gerçi ...
  • Kel heykel olsaymış daha güzel olurmuş sanki.
  • Oha paraya bak:D
  • mp olucak öncekı bsc haberlerınde vardı ... hatta sinematik olacagı yazıyordu
  • Bence oyun bekleneni vermiyecek arkadaşlar öyle bir his var bende, videosunu izledim kel max 4-5 kişi arasına girmiş hepsini hallediyor. Yapay zeka yerlerde ördek avlıyormuş hissi veriyor . Siper alma yok inşallah mart 2012 'de bunları düzeltirler yoksa bariz hayal kırıklığı olur . Ben rockstarın oyunlarını çok severim . Ama şu max payni bir sevemedim nedense.2. seriyide oynadım sarmadı belki ingilizcem yetersiz diyeceksiniz ama , yeterli olmasa bile oyunu oynayacak kadar var. Ama olmayınca olmuyor ne yapalım. Rockstar fenomen bir firma yalnız ne yapacağıda belli olmaz
  • hasretbitmez

Max Payne acımaz girer 4-5 kisinin arasına hata değil oyun böyle.
  • hata olmayabilir fakat oyun dediğimiz biraz zorlamalı, yapay zeka kıtlığı var yalnız . Ama olaya spasifik bakmamak lazım tabi ki max payne de ki kel adamın adı ne bilmiyorum ama o koca töt göbekle 4-5 kişi arasında o kadar seri olmasıda saçma olmuş
  • Oyunu sürekli ertele çıkmasına yakın böyle bir paket sun ve fiyatı 110 euro olsun.Rockstar Games gibi bir firmadan bunu beklemezdim.
  • Yapay zeka hakkında oynamadan nasıl yorum atabiliyorsunuz?Oyun bi çıksın ondan sonra bakarız.
  • @hasretbitmez

Sana bir şey söyleyeyim birader:

Max Payne dediğin oyun aşktır, sevgidir. Sadece ikinci oyunu üstünkörü oynamayacaksın, her iki oyunu da çevreyi didik didik ederek, resmen koklayarak oynayacaksın. İşte o zaman Max Payne' in 4 - 5 değil 10- 15 kişiyi nasıl harcadığını anlarsın.
  • Benim için pahalı . Alacak varsa hayırlı olsun.
  • @D-Rockforlife
    şimdi şunu söyleyeyim haklısın belki, fazla oynayamadığımdan bunları söylüyorum.
    kötü oyun demiyorum, sadece biraz basit oyun. Slow motion yapıp bildiğiniz üzere zamanı yavaşlatabiliyorsunuz ki bu oyuna kolaylık sağlıyor çatır çatır meftah oluyor düşmanlar. Yalnız oynarken pek bir baş ağrısı yapıyor bu oyun sizde yaptı mı bilmiyorum ama belki kamera açısından . Saygı duyarım oynayana, zaten oyun rockstar oyunu olduğu için kötü ihtimali %10 ama ben pek beğenmedim belki 3'ü deneyince fikrim değişebilir bekliyeceğiz , göreceğiz İyi oyunlar.
  • CoD'da 50 kişinin arasına girince saçma olmuyorda Max Payne 4-5 kişinin arasına dalınca saçma oluyor ha öylemi ?
  • tabi o da var aslında çokta gerçekçiliği kafa yormamak lazım ama insan biraz detay arıyor var gerçi yok değil ama neyse çok uzamasın bu konu alın oynayın oynatın. Güzel oyun olur umarım grafikleri tatmin edici :)
  • Aralarında Mona Sax, Vladimir Lem, Max Payne 1 ve 2'deki Max'lerin de olduğu 8 oynanabilir karakterin bulunacağı Classic Multiplayer Character Pack
    * Hammerhead Auto Shotgun, G9 Grenade Launcher ve Molotov kokteyl'in de bulunduğu Disorderly Conduct Multiplayer Weapons Pack

bunlar dışında diğerleri bir işe yaramaz...

uc3 tekı gıbı kemer demirimi neyse ne denıyorsa ve yuzuk verselerdi iyi olurdu
  • Paket içeriği müthişmiş, anahtarlık ve Max figürü harika gözüküyor.
  • Anahtarlık fena
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.