- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Çok acil , Belden bacağa ağrı girmesi sadece fıtıkla mı olur ?
16 Cevap983 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1724 Mesaj

[4 Aralık 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

21 Kasım 2011; 16:21:27 

Arkadaşlar merhabalar , Ben biraz body ile falan uğraşırım ve yazın boynum incinmiş gibi olmuştu o yüzden fıtığı falan araştırdım ne olduğunu öğrendim falan korkmuştum bayağı da fıtık çıkmadı çok şükür

Ama busefer durum farklı . 1 haftadır falan belimin sol tarafında bir ağrı var ve bacağımda tuhaf bir his var ağrıyo arada , bazen hafiften uyuşuyo falan.çok korkmaya başladım fıtık vardır diye.Semptomlar onu gösteriyor çünki...

Normal incinme falanda Bacağa vururmu acaba ? inşallah öyledir yoksa çok sevdiğim body sporunu üniversite de bile yapamayacağım :/

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1724 Mesaj

21 Kasım 2011; 16:33:01 

up

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1630 Mesaj
21 Kasım 2011; 16:35:29 

1724 Mesaj

21 Kasım 2011; 17:18:15 

Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Kasım 2011; 17:24:20 

quote:

Orijinalden alıntı: TRangulity

İyiymiş

4669 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
olizvel
21 Kasım 2011; 17:25:31 

Valla ağrı eğer bacağa vuruyorsa büyük ihtimal bel fıtığıdır.Beyin cerrahine gitmeni öneririm.

1724 Mesaj

21 Kasım 2011; 18:41:57 

Beyin cerrahi mi

724 Mesaj
21 Kasım 2011; 18:42:31 

Kardeş aynı sorun bende de var. Fizik tedavi uzmanına gittim kadın eğer bacağa ağrı vuruyor ve yürümeni engelliyorsa fıtık olabilir dedi. Bunun üzerine MR falan çektirdim kireçlenme çıktı. Yaş 24 bu yaşta kireçlenme olması ihtimali düşükmüş, doktor bile şaşırdı. Zaman zaman böyle belin sol tarafından ağrı geliyor kasık kısmına iniyor ve bacağı bir kastırıyor yürümek mümkün değil. Dikkat edip beli sıcak tutmak lazımmış. Ama kesin bir sonuca ulaşamadım konuyu takipteyim. Sen de fazla ihmal etme, bel çok önemli bir doktora görün.

1724 Mesaj

21 Kasım 2011; 18:51:13 

quote:

Orijinalden alıntı: isosem19

Kardeş aynı sorun bende de var. Fizik tedavi uzmanına gittim kadın eğer bacağa ağrı vuruyor ve yürümeni engelliyorsa fıtık olabilir dedi. Bunun üzerine MR falan çektirdim kireçlenme çıktı. Yaş 24 bu yaşta kireçlenme olması ihtimali düşükmüş, doktor bile şaşırdı. Zaman zaman böyle belin sol tarafından ağrı geliyor kasık kısmına iniyor ve bacağı bir kastırıyor yürümek mümkün değil. Dikkat edip beli sıcak tutmak lazımmış. Ama kesin bir sonuca ulaşamadım konuyu takipteyim. Sen de fazla ihmal etme, bel çok önemli bir doktora görün.

Anladım hocam çok saol

1457 Mesaj
21 Kasım 2011; 18:59:55 

Bi MR butlaka çektir orda her şey belli olur.Fıtık var sa body bırakçam diye bişey yok asıl bırakırsan daha çok ilerler.Fıtığın en iyi ilacı bel ve karın kaslarını güçlerndirmektir.Ama bunu yaparken kesinlikle çok dikkatli olmak gerekiyo,iyi ısınmak ve TERS bi haraket kesinlikle yapmaman gerekiyo.

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

505 Mesaj
21 Kasım 2011; 19:08:38 

aynı durum bende de vardı, futbol oynuyordum o dönem doktor bırakmamı önerdi belini çok zorlamışsın biraz daha zorlarsan fıtığa çevirebilir demişti. bir kaç krem vermişti şimdi iyiyim Allah'a şükür. sende bi doktora gitsen iyi olur geçmiş olsun kardeşim.

2463 Mesaj
21 Kasım 2011; 19:12:18 

kesin fıtık olmayabilir siyatik'e bası yapmıs biraz. ama yüksek ihtimal fıtık çıkabilir değilse belli hareketler yapman için bir yönerge verecektir doktor sana.

geçmiş olsun.

İmza Yok

1724 Mesaj

21 Kasım 2011; 20:57:56 

Agri çok şiddetli değil ama

4669 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
olizvel
21 Kasım 2011; 20:59:26 

quote:

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

Beyin cerrahi mi

evet

1724 Mesaj

21 Kasım 2011; 21:34:03 

Ya moralim aşırı bozuldu arkadaşlar , lütfen başına aynı olay gelen baska kişiler varsa anlatsin

4669 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
olizvel
21 Kasım 2011; 22:03:49 

quote:

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

Ya moralim aşırı bozuldu arkadaşlar , lütfen başına aynı olay gelen baska kişiler varsa anlatsin

abîcim git bi beyin cerrahına fıtık varmı yok mu belli olur bende sol tarafımda 2 tane var

293 Mesaj
21 Kasım 2011; 22:14:13 

Kaslarda gerilme olmuş olabilir.Hemen fıtığa vurmanın anlamı yok.Fizik tedavi doktoruna görün eğer dediğim gibiyse bir ilaç ve bir kaç egzersizle kurtulabilirsin.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Çok acil , Belden bacağa ağrı girmesi sadece fıtıkla mı olur ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359