- x
Yeni tanıştığın bir kızla yüz yüze ne konuşulur ?
28 Cevap8379 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3301 Mesaj
20 Kasım 2011; 23:17:07 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Yeni tanıştığın bi kızla yüz yüze ne konuşulur ?

Normalde kızlarla çok rahat konuşan biriyim fakat yeni tanıştığın biri olunca konuşulacak konu bulunmuyor. Neler konuşulabilir ?

αηєѕтнєѕια| คՈ૯ς੮Һ૯ςɿค | αɴeѕтнeѕια | ⓐⓝⓔⓢⓣⓗⓔⓢⓘⓐ | ΛИƐSƬĤƐSĪΛ | ąŋεşŧɧεşïą | αɳҽʂƚԋҽʂια

>> - Anesthesia` - <<

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Kasım 2011; 23:26:21 

Mesaj bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2692 Mesaj
20 Kasım 2011; 23:31:32 

Tanisilmis ama samimiyet kurulmamissa iste bende burada takiliyorum, durduk yere ne konusucamki kizla

3301 Mesaj
20 Kasım 2011; 23:42:33 

up

αηєѕтнєѕια| คՈ૯ς੮Һ૯ςɿค | αɴeѕтнeѕια | ⓐⓝⓔⓢⓣⓗⓔⓢⓘⓐ | ΛИƐSƬĤƐSĪΛ | ąŋεşŧɧεşïą | αɳҽʂƚԋҽʂια

>> - Anesthesia` - <<

594 Mesaj
20 Kasım 2011; 23:47:08 

2513 Mesaj
20 Kasım 2011; 23:50:18 

16yydakı sömürge hareketlerinin günümüz kongo cumhuriyet yerlilerinin cinsel hayatına etkisi hakkında konuşabilirsiniz...

3301 Mesaj
20 Kasım 2011; 23:52:31 

quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

16yydakı sömürge hareketlerinin günümüz kongo cumhuriyet yerlilerinin cinsel hayatına etkisi hakkında konuşabilirsiniz...

Mantıklı

>> - Anesthesia` - <<

607 Mesaj
20 Kasım 2011; 23:54:55 

quote:

denendi ise yariyor

3724 Mesaj
20 Kasım 2011; 23:55:54 

türkiye ab girebilirmi giremezmi

SweetDreamzZ
E ∞ V
Knight Online HD Video Channel

368 Mesaj
20 Kasım 2011; 23:56:02 

quote:

Beyler şaka maka ben kızla yeni tanışıcam ve büyük ihtimalle aynı bölümden olduğumuz için öncelikle Redox Tepkimeleri üzerine konuşabiliriz he

1708 Mesaj
20 Kasım 2011; 23:59:30 

Bu cuma aynısını yasadim. Yanlız ben kızlarla konuşurum ama çok da rahat değil iyi sayılırım yinede . Faceden bi kız eklemiştim telefonunu falan verdi konuştuk 1 hafta bulustuk ve 2 saat muhabbet etmisizdir . Temel konulardan gir hayal kurmayı sever misin , hangi hayvanları seversin , üniversite de hangi bolumu dusunuyorsun , hobilerin neler vs .. gerisi gelir anlattiklarina evet haklısın falan de , anlattıklarıyla ilgilendiğini göster falan ..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3301 Mesaj
21 Kasım 2011; 0:04:25 

quote:

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

Bu cuma aynısını yasadim. Yanlız ben kızlarla konuşurum ama çok da rahat değil iyi sayılırım yinede . Faceden bi kız eklemiştim telefonunu falan verdi konuştuk 1 hafta bulustuk ve 2 saat muhabbet etmisizdir . Temel konulardan gir hayal kurmayı sever misin , hangi hayvanları seversin , üniversite de hangi bolumu dusunuyorsun , hobilerin neler vs .. gerisi gelir anlattiklarina evet haklısın falan de , anlattıklarıyla ilgilendiğini göster falan ..

>> - Anesthesia` - <<

267 Mesaj
21 Kasım 2011; 0:12:39 

kız ne anlatırsa anlatsın şaşırın çok güzel bulun ilgilendikleri şeyleri çok bilsenizde bilmiyomuş gibi yapın anlatsın da anlatsın... severler kadınlar böbürlenmeyi. sonra sonra ondan çok bildiğinizi gösterin.. bu psikolojik olarak sizi ilişkide baskın tarafta yapar... ama onun uzman sandığı konularda yapınki bunu, her konuda sizi çok biliyor sansın. kararları size bırakabilsin ;)

442 Mesaj
21 Kasım 2011; 1:41:27 

quote:

S.H.A.R.P

Skinhead

1204 Mesaj
21 Kasım 2011; 1:56:55 

Kama Sutra felsefesi hakkında konuşabilirsin

67 Mesaj
21 Kasım 2011; 2:09:05 

kızın çok iyi olduğu bir konuyu ara bul o konu hakkında bilgi edin ve hiç bilmiyormuş gibi git sor kız anlatmaya başlasın arada sende bir iki ilginç bilgi söylersen kız muhabbeti ilerletir arada sorular sor ama fazla değil.

737 Mesaj
21 Kasım 2011; 2:14:47 

intel mi amd mi? şu soruyla contaları yak, sonra ne anlatsan hoş gelir

11 aslan, arenada çocuklar gibi şendik!

1624 Mesaj
21 Kasım 2011; 2:20:17 

Bu ortama göre değişir ünide çoğu zaman hocaların arkasından atıp tutarak ödevlerden bahsederek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.
Ortak bir nokta bul gerisi illaki gelecektir

Kafan rahat etsin istiyorsan,altına yastık koy.

725 Mesaj
21 Kasım 2011; 2:24:02 

havadan sudan

şaka yapmıyorum ciddiyim

nişanlanmak üzere olduğum kişiyle ilk muhabbetimiz kar yağmasıydı

kış ayları malum ...

ilk 1-2 saat bu muhabbetle ortamın gerginliği alınınca yeni konular kendiliğinden açılır kasmayın

illa süperfelsefik hayatın anlamını anlatan veya memleket meselelerinden bahseden muhabbetlere girmenize gerek yok

etraftaki insanların davranışlarını analiz ederek gırgır da yapabilirsiniz

en favori konumdur, konuşacak birşey aklıma gelmezse direk bu konuyu açarım.

ortamın gerginliğini cok hızlı azaltır. özellikle ilk defa buluşan çiftler üzerinden makara yapmak favorimdir, tavsiye ederim.

INTEL i5-3570K 3.40GHz 6MB Ivy Bridge Gigabyte GA-Z77-DS3H DDR3 2400MHz CORSAIR CMZ8GX3M2A1600C9 Vengeance 8GB DDR3 1600Mhz CL9 XMP Dual Kit MSI GTX650 Ti OC 1GB GDDR5 128Bit SEAGATE ST500DM002 500GB 7200Rpm Cooler Master RC-K280-KKP500 Elite K280 500W Kingston SSD 120GB Sata3 Samsung S22B350H 21.5" 2ms Full HD Siyah Led Monitör

124 Mesaj
21 Kasım 2011; 2:24:54 

quote:

bilgiçlik taslanmadığı sürece böyle alakasız konular özellikle tarih, felsefe işe yarar

438 Mesaj
21 Kasım 2011; 5:47:27 

Müzik ve sinema bunlardan konuş zaten konu çok farklı yerlere gider. ve ağzın laf yapsın susma öle kızın yanında e

Argeş Piteşti-Dinamo Bükreş-Inter-Verona-Parma-Chelsea-Juventus-Fiorentina-Cesena-Athletic Club Ajaccio

4323 Mesaj
21 Kasım 2011; 6:25:22 

Ben cok sıkıntılıyım o konuda. Bi kizla mesajlasarak cikmaya baslamistik, ilk bulusmada konus da konus diye zorluyordu surekli beni. Ne konusucam la diyodum ben de. Valla ben dinlemeyi seven bir insanim, insanlar susarak da anlasabilir

Thomas Aquinas

7346 Mesaj
21 Kasım 2011; 6:58:49 

quote:

Orijinalden alıntı: mertcanylmaz

intel mi amd mi? şu soruyla contaları yak, sonra ne anlatsan hoş gelir

Tabi ya bunun iyi ekmeğini yerim ben.

Intel - AMD
COD - BF
PC - Konsol

Valla iyi hatırlattın.

3301 Mesaj
21 Kasım 2011; 7:13:44 

quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Ben cok sıkıntılıyım o konuda. Bi kizla mesajlasarak cikmaya baslamistik, ilk bulusmada konus da konus diye zorluyordu surekli beni. Ne konusucam la diyodum ben de. Valla ben dinlemeyi seven bir insanim, insanlar susarak da anlasabilir

Aynen ben de dinlemeyi severim

>> - Anesthesia` - <<

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Kasım 2011; 8:04:32 

uni deysen basit hem de çok hatta aynı sınıfta olmana bile gerek yok memleket bölüm doğum tarihinden girersin hatta büyüksen avantaj olur

3301 Mesaj
21 Kasım 2011; 18:18:42 

up up

>> - Anesthesia` - <<

1053 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
theturx
21 Kasım 2011; 18:41:01 

ios mu android mi?
s2 mi iphone mu?
gimp mi ps mi?
özel mi devlet mi?
ne olacak bu fenerin hali?

çok olmadığımız kesin
çok olan tarafta değiliz
çok olan tarafta olmayacağız

1461 Mesaj
21 Kasım 2011; 18:45:49 

Nida filmlerden gir müzikten gir bi yerden gir gerisi gelir kız konuşkan değilse sus gözlerinin içine bak elbet konuşur konuşturmasını bilicen

•••GalataSaray•••
•••R-Y-Z•••

3301 Mesaj
6 Aralık 2011; 20:15:06 

>> - Anesthesia` - <<
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Yeni tanıştığın bir kızla yüz yüze ne konuşulur ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.265