Şimdi Ara

IPHONE 5 TEMIZ 2. EL FULL KUTU AKSESUAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
4.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    IPHONE 5 TEMIZ 2. EL FULL KUTU AKSESUAR 1900TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linger -- 1 Ekim 2012; 14:09:26 >

• bu fiyatlar ile sadece senden alışveriş yapılması lazım üstad kazancın bol olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuslar

bu fiyatlar ile sadece senden alışveriş yapılması lazım üstad kazancın bol olsun

Teşekkür ederim. iphone 4 ilk çıktıgı zamanlar da böyle bi konumuz vardı. baya alan olmuştu o zaman da. hatırlayanlar olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linger

quote:

bu fiyatlar ile sadece senden alışveriş yapılması lazım üstad kazancın bol olsun

Teşekkür ederim. iphone 4 ilk çıktıgı zamanlar da böyle bi konumuz vardı. baya alan olmuştu o zaman da. hatırlayanlar olacaktır.

açıkçası sizinle alışveriş henüz nasip olmadı ama ilanlarınızda fahiş fiyata hiç rastlamadım kullanıcı için hep iyi rakamlar oldu bu ilanınızı görünce artık yazmak istedim demekki isteyince kazancında bir sınırı kanaat noktası olabiliyormuş hayırlı satışlar olsun inş.

• sıfır kutusunda iphon 4 8gb için fiyat alabilirmiyim sizden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raqwell

sıfır kutusunda iphon 4 8gb için fiyat alabilirmiyim sizden ?

apple storedan sim kilitsiz jelatini açılmamış faturalı fiyatı 700$ beyaz yada siyah farketmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linger -- 20 Kasım 2011; 17:57:48 >
  • TAKİP SÜPER FİYATLAR..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: linger

quote:

açıkçası sizinle alışveriş henüz nasip olmadı ama ilanlarınızda fahiş fiyata hiç rastlamadım kullanıcı için hep iyi rakamlar oldu bu ilanınızı görünce artık yazmak istedim demekki isteyince kazancında bir sınırı kanaat noktası olabiliyormuş hayırlı satışlar olsun inş.

Çok teşekkür ediyorum tekrardan hocam..

• Hem pm, hem takip
  • Takip hayırlı satışlar
  • Hayırlı satışlar çok iyi fiyatlar saygılar
  • Fiyatlar gayet iyi takipteyim. Hayırlı satışlar.
  • takip
  • Takip
  • pm...
  • pm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nc84 -- 21 Kasım 2011; 5:01:33 >
  • Takip..
  • Tüm PMler cevaplanıyor arkadaşlar.
  • ...
  • Hem takip, hemde pm.
    HTC Sensation modellerinden birini almayı düşünüyorum. Arkadaş HTC Vivid modelini listeye eklemiş iyice kafam karıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viperc -- 22 Kasım 2011; 11:33:22 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.