Gezinti araç çubuğu google olarak arama yapmıyor
3 Cevap1185 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1448 Mesaj
19 Kasım 2011; 17:11:39 

[font="Trebuchet MS"]Arkadaşlar bir eklenti kurdum ve bütün internet tarayıcılarına bulaştı startseacher diye birşey , yeni sekme açtığında direk gezinti araç çubuğunda arama yaparız benim ki startseacher da arama yapıyor bir türlü çözemedim herşeyi denedim bulamadım , bilen birisi var mı acaba ?

Mozilla için gerekiyor
[/font]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nieaufgabe -- 19 Kasım 2011; 17:12:40 >

9086 Mesaj
19 Kasım 2011; 17:21:46 

Eklenti kaldırılamıyor mu?

When I started this story, I did not think it would span a life time. But I soon discovered it would span many more.
I knew, I would not have enough time to give everything to you. Now, I worry I do not have time to do give anything to you. But your essence within me augments you again.
Know, this is the last farewell to you.
From the dawn of time to the end of days, I will have to run, away. I want to feel the pain and the bitter taste of the blood on my lips, again...
I'm frozen to the bones, I am. I can't remind your eyes, your face...
Forever yours, Kış Güneşi...

1448 Mesaj
19 Kasım 2011; 23:07:23 

[font="Trebuchet MS"]Eklenti kaldırılsa bile o duruyor , şu an baya düzelttim oradan aramıyor ama mesela "donanımhaber" yazdığımda www.donanimhaber.com diye çıkıyor direk google da nasıl arama yaptırabilirim bilen var mı ?[/font]

9086 Mesaj
19 Kasım 2011; 23:13:37 

quote:

Orijinalden alıntı: nieaufgabe

[font="Trebuchet MS"]Eklenti kaldırılsa bile o duruyor , şu an baya düzelttim oradan aramıyor ama mesela "donanımhaber" yazdığımda www.donanimhaber.com diye çıkıyor direk google da nasıl arama yaptırabilirim bilen var mı ?[/font]

Demek ki tam olarak kaldırılamıyor.Neyse,esas konuya dönelim.Firefox adres çubuğuna about:config yazıp,gelişmiş ayarlara girin.Arama kutucuğuna keyword.URL yazıp,keyword.URL adresini bulduktan sonra,sağ tıklatıp Değerini değiştir dedikten sonra karşınıza çıkan kutucuğa http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q= yazıp,tamam diyerek çıkın.

When I started this story, I did not think it would span a life time. But I soon discovered it would span many more.
I knew, I would not have enough time to give everything to you. Now, I worry I do not have time to do give anything to you. But your essence within me augments you again.
Know, this is the last farewell to you.
From the dawn of time to the end of days, I will have to run, away. I want to feel the pain and the bitter taste of the blood on my lips, again...
I'm frozen to the bones, I am. I can't remind your eyes, your face...
Forever yours, Kış Güneşi...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Gezinti araç çubuğu google olarak arama yapmıyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422