- x
VODEM'de AVEA Hat nasıl kullanılır?
14 Cevap2841 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

538 Mesaj
19 Kasım 2011; 14:03:47 

160E Vodemim var fakat vodafenda cepnet olayı bittiği için 9 tl aylık 1 gb data için aveaya geçtim.
Bilgisayarda kullanmak için vodemimde avea hattı nasıl kullanabilirim görmüyor çünkü?

Güvenle alışveriş yaptığım "Dr.Teknik", "sky__walker", "salieri38", "myfranco", "tuncayt", "tkzkn2", "LeftEyeNine", "hachiko", "gözlüklü", "stoploss30" , "felixsis" , "canoo" "drgkhn" "demirkiran" , "tades1981" , "bladecarter", "demirkiran", "Barış Can", "nerrath" ve "kahramanats" a çok teşekkürler.

538 Mesaj
19 Kasım 2011; 14:56:16 

quote:

Orijinalden alıntı: az sonra

bende vınn e176g cihazımda cepnet aylık kullanıyorum. taktım çalıştı o kadar . ekstra birşey yapmadım. Vodemin yazılımını yükledinmi pc ye ?

Galiba yanlış anladınız ben vodem cihazda AVEA kullanmak istiyorum.

Güvenle alışveriş yaptığım "Dr.Teknik", "sky__walker", "salieri38", "myfranco", "tuncayt", "tkzkn2", "LeftEyeNine", "hachiko", "gözlüklü", "stoploss30" , "felixsis" , "canoo" "drgkhn" "demirkiran" , "tades1981" , "bladecarter", "demirkiran", "Barış Can", "nerrath" ve "kahramanats" a çok teşekkürler.

4467 Mesaj
19 Kasım 2011; 17:24:46 

Turkcell VINN'larda sim kilidi yok zaten. Sim kilidini müşteri hizmetleri ile görüşerek açtırılabiliyordu sanırım.

37 Mesaj
20 Kasım 2011; 16:51:45 

bende avea jet modem vardı, vodafone hat kullanmak için 7-8 euro ödeyerek bir program aracılığıyla kilidi kaldırdım.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

538 Mesaj
22 Kasım 2011; 10:10:46 

Sonunda cözdüm arkadaşlar. Vodafonun kendi yazılımını kaldırıp "mobilpartner" adlı yine huaweinşn çıkardığı yazılımı kurdum ayarlarını yapıp bağlan dedim bağlandı.

2646 Mesaj
28 Kasım 2011; 14:45:39 

quote:

Orijinalden alıntı: onderpek

Sonunda cözdüm arkadaşlar. Vodafonun kendi yazılımını kaldırıp "mobilpartner" adlı yine huaweinşn çıkardığı yazılımı kurdum ayarlarını yapıp bağlan dedim bağlandı.

Bunun icin ucret talep edilmiyor degil mi..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

538 Mesaj
28 Kasım 2011; 15:01:25 

Hayır. Data paketin neyse onu ödersin. Zaten E160 vodafon vınn cihazını huawei firması üretiyor. Cihaz sim kilitsiz. Mobilpartner programını da huawei çıkarmış diğer hatlarla kullanılsın diye..

2646 Mesaj
28 Kasım 2011; 15:04:21 

quote:

Hayır. Data paketin neyse onu ödersin. Zaten E160 vodafon vınn cihazını huawei firması üretiyor. Cihaz sim kilitsiz. Mobilpartner programını da huawei çıkarmış diğer hatlarla kullanılsın diye..

Bmn vodemi vodafone den aldım.. marlası huvai degil.. xs

538 Mesaj
28 Kasım 2011; 15:07:35 

quote:

Orijinalden alıntı: farego

Bmn vodemi vodafone den aldım.. marlası huvai degil.. xs

Sorununu tam olarak yazarsan cevabını ona göre yazalım?

1- cihazının markası tam olarak nedir?
2- İçinde hangi hattı kullanacaksın avea mı turkcell mi?

2646 Mesaj
28 Kasım 2011; 15:19:08 

Oncelikle tesekkur ederim ben su anda cep net kullanıyorum ama alternatif olarak her gibi bi durumda vodafone bu cep neti bitirirse avea ya gecme gibi bi duruumum olabilir.. bu durumda,

Cihazımın markasıı..
Vodafone brodband.. k3570
birde yazılım yanlısı var sanırım bu vodemde mesaj atamıyorum..
Pc'den..
Hata veriyor..
Hata da su sekilde sıralanmıs bir sayıyla cıkıyor..
1- bradboadın, cihazınıza takıldıgınızdan emin ol
2
3
4
5 mesajınız tekrar gonderelicektir diyor ama gondermiyor giden kutusunda kalıyor..
Yardımlarınız icin simdiden cooookk tesekkur ederim..

4467 Mesaj
28 Kasım 2011; 17:15:07 

Vodafone yazıyor diye markası Vodafone olmuyor. Senin modemine bakılırsa markası ZTE.
Piyasadaki tüm modemler ZTE ve Huawei zaten. Huawei daha fazla olduğu aşikar.
Çözüme gelirsek; ZTE modem kullanmadığım için bir fikrim yok. Bende Huawei E177 var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 28 Kasım 2011; 17:16:41 >

2646 Mesaj
28 Kasım 2011; 17:20:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Vodafone yazıyor diye markası Vodafone olmuyor. Senin modemine bakılırsa markası ZTE.
Piyasadaki tüm modemler ZTE ve Huawei zaten. Huawei daha fazla olduğu aşikar.
Çözüme gelirsek; ZTE modem kullanmadığım için bir fikrim yok. Bende Huawei E177 var.

Yok bende biliyorum vodafone olmadıgını.. ama bende sanırımnen dandik serisi var brandlar cok kotu.. :(( tesekkurler yinede..

400 Mesaj
28 Kasım 2011; 19:53:14 

quote:

mesajım bulunmalı.

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
18 sa. 43 dk. kadarı kaldı.
28 Kasım 2011; 23:08:18 

mobil partner sayesinde bağlanabilirsin

2646 Mesaj
29 Kasım 2011; 0:37:26 

quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

mobil partner sayesinde bağlanabilirsin

Teşekkürler.. (:

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Vodafone » VODEM'de AVEA Hat nasıl kullanılır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203