Şimdi Ara

SEGA Bir Klasiğine Daha Hayat Veriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Oyun dünyasına çok sayıda klasik kazandıran SEGA son dönemlerde eski gücünde değil. Yine de çok yetenekli geliştiricilere sahip olan bu firma şimdi bir klasiğine hayat vermeye hazırlanıyor.

SEGA'nın verdiği bir iş ilanına bakılacak olursa firmanın en güvenilir oyunlarından birisi yeniden hayata dönecek. Bu projeyi yüksek kaliteye taşıyacak bir yapımcı isim arayan Sega acaba hangi oyunu hayata döndürmeyi planlıyor?

Bizim aklımıza Jet Set Radio (Jet Grind Radio) geliyor. Tabi daha akla gelecek çok fazla oyun var, çünkü Sega'nın klasikleri saymakla bitmez.

• gelişmelere bakıcaz..
  • Bruce Lee'nin Oyununu Yapacaklar Diye Biliyorum Hatta Bir Ara E-Posta Yolladım Bruce Lee Oyunu Yapmaları Hakkında Gelen Mesajda Siteyi Takip Etmemi Söylediler Umarım Üstada PC Ve Konsollarda Tekrar Hayat Veririz..
  • sega yapıyorsa hiç yapmasın daha iyi güzelim Iron man ile Hulk un oyunların grafiklerini gördük hiç iyi değildi
  • hani atarilerle bir oyun vardı seganınmı bilmiyorum böle tankla başlardık altta tam ortada bir kartal gibi heykel vardı onu korurduk 2 kişiye kadar dektek veriyordu onun adı neydi tanklı br oyundu ama tabi onu sega yapıyorsa onu yapsa ne güzel olur aynı limbo gibi bölümler olursa baya satar
  • quote:

hani atarilerle bir oyun vardı seganınmı bilmiyorum böle tankla başlardık altta tam ortada bir kartal gibi heykel vardı onu korurduk 2 kişiye kadar dektek veriyordu onun adı neydi tanklı br oyundu ama tabi onu sega yapıyorsa onu yapsa ne güzel olur aynı limbo gibi bölümler olursa baya satar

O NES oyunuydu. :) Jet set radio olsun. Çok güzeldi o oyunu
  • Rise of Nightmares`i adam gibi yapsalar daha iyi olur.
  • Seganin en güzel oyunu SUNSET RÎÐERS dir.. Keske ps2 yede cikardi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.