Şimdi Ara

Skyrim'de Böyle Headshot Görülmedi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
8.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      The Elder Scrolls V: Skyrim'in çıkması ile birlikte birçok oyun sever sosyal yaşama veda etti. Doğal olarak bu kadar oyuncu eve kapanınca, oyundan da ilginç kareler ile karşılaşıyoruz. İşte onlardan birisi de bugün ortay çıktı.

Bir oyun sever oldukça ince hesaplamalar yapmış olacak ki, gökyüzüne fırlattığı ok ile bir NPC karakteri tam kafasından vuruyor. Okun geliş süreci, karakterin daha net bir açı için yerleşmesini göz önüne alır isek Dovahkiin'in oku oldukça uzağa gönderdiğini düşünebiliriz.

Tabi bu videonun montaj olma ihtimali de var. En iyisi deneyip, oluruna bakmak. Sahte mi, yoksa gerçek mi? Karar sizin.

• bide oturup bekliyo okun gelmesini bana pek inandırıcı gelmedi ama olabilirde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubberkay -- 18 Kasım 2011; 15:11:15 >
  • ohaaaa öldüm lan gülmekten :D Skyrim'in free world RPG olmasıda en büyük etkisi bu zaten nerede ne varsa sen görmesen bile varlığına devam ettiriyor :D
  • yok artık daha neler bunun içinda kesin bir iş var ;d
  • 20. saniyede arka planda kimse yokken 22. saniyede oturma animasyonu sırasında arka plandan 2 kişi geçiyor muhtemelen fake yada ben yanlış görüyorum.
  • Skyrim in incelemesi ne zaman gelecek :D
  • Hemen deniyorum :D
  • Bana gerçek gibi gelmedi nedense.
  • gerçek olabılır.. oyunlardakı oha diyeceğiniz şeyler kolaylıkla yapılabılıyor dark soulsu 2 saatte bitirdiler... belkıde 1-2 ay ugraştı o video için ama yaptı :S
  • Gerçek.Az önce denedim, adamın kafasına gelmedi ama yanına düştü.
  • Adamın vuruluş animasyonu ve sesi çok iyi olmuş
  • Satışları geçiyorum da(başarılı satışları var) bence bu sene CoDdan daha fazla yankı yapmıştır.
  • arkadaşlar gerçek bu denedim oldu :D
  • şehre gir oku at malları sat görev al cıkarken bak göreve git :D
  • gerçek olma ihtimali yüksek bide ben deneyeyim :)
  • üst üste 3 ok attım ilki ensesine saplandı sonra nolduysa yapay zeka panige gecti 2. 3. boşa sonrası tam curcuna bi köyün tavugu vurmadı bana :D whiterun da baya seviliyor adam demekki ..
  • Tam ekran yapıp okun geldiği zamanda devamlı "Pause, Play" yaptım. Ok yukarıdan gelip tam kafasına giriyor NPC düşerken de ok doğru şekilde duruyor. Bana göre doğru olma ihtimali yüksek. "Notched Axe" olayından sonra buna da inanırım :))
  • Bunu başardıysa tebrikler.
  • Eğer montajsa bile çok ince hesaplanmış herşey. Çünkü videodaki tam vuruluş sahnesini yaklaşık 50 kere seyrettim ve her su, ateş, bulut ayrıntısına dikkat ettim. Yapana helal olsun.
  • Harika atış yapmış kimbilir kaç kez denemiştir :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.