Şimdi Ara

Bu Link Cosplay'i Hem Göze Hem Kulağa hoş Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Şidmiye dek oyun sektöründen birçok karakterin cosplay çalışmalarını gördük. Bunlar arasında Nintendo'nun en önemli serilerinden The Legend of Zelda için yapılanlar da azımsanmayacak kadar fazladır. Son oyunu Skyward Sword ile göz dolduran Zelda serisi için yeni bir cosplay çalışması daha ortaya çıtı. Üstelik bu çalışma diğerlerinden biraz farklı.

Serinin ana kahramanı Link'e başarılı bir cosplay daha yapılmış. Üstelik Cosplay'i yapan kişi bir kız olmasına rağmen Link karakterini başarılı bir şekilde canlandırmış. Tabi bunda makyajı ve kıyafetlerinin de payı oldukça büyük. 

Ayrıca bu cosplay çalışmasında Link'i keman çalarken görüyoruz. Zelda'nın en güzel melodilerini çalan Link, bu sayede hem göze hem de kulağa hoş gelen bir çalışmaya imza atmış. Bu başarılı cosplay çalışmasını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Bu Zelda ve Shadow of the Colossus'un müziklerini başka hiçbir oyunda bulamıyorum adamlar resmen sanat yapıyor ya.
  • müzik olmasa bile yine başarılı ama bu şekilde süper desek abartmış olmayız heralde.
  • E ama çok tatlı olmuş bu.. Aşık oldum sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgut89

E ama çok tatlı olmuş bu.. Aşık oldum sanırım.

galiba:D
  • Güzel.
  • kız inanılmaz tatlı
  • http://www.youtube.com/watch?v=TwM4iQWT8ok

Bu oyun olmasaydı zelda diye bişey olmazdı.Bitirmek için 1 sene süre size.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.