Şimdi Ara

garanti cep şifrematik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5800 telefonuma format attım ve garanti cep şifrematik programım silindi..bu yüzden de internet şubeme giremiyorum..şimdi tekrar indirip kurmam gerekiyor? nereden indirip kurabilirim bu programı?

• ben iphone kullanıcısıyım güncelleme sonrasında siliniyor ben garantide çalışan arkadaşım vasıtasıyla müşteri temsilcisi kanalıyla tekrar aktif ettim benzer bir durum yaşayabilirsin kendi sitesinde açıklamala var ilk seferi oradan yapmıştım
  • normalde internet şubesinden indiriliyormuş ama ben internet şubesine giremiyorm ki şu an..çünkü benden internet şubesine girişte şifrematikten şifre üretmemi istiyor..bende de şifrematik silindiği için dolayısıyla şifre üretemiyorum..sorun burda işte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcsv

normalde internet şubesinden indiriliyormuş ama ben internet şubesine giremiyorm ki şu an..çünkü benden internet şubesine girişte şifrematikten şifre üretmemi istiyor..bende de şifrematik silindiği için dolayısıyla şifre üretemiyorum..sorun burda işte..

Müsteri hizmetlerini arayip iptal ettir. Sonra aktif edersin.
  • yedek sifre diye birsey var. onunla girebiliyorsunuz.
  • yedek şifre özelliğinin daha önceden aktif edilmesi gerekiyormuş bende aktif olmadığı için o özelliği de kullanamıyorum...sanırım tek çare müşteri hizmetlerini aramak
  • müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım şifrematiği devre dışı bıraktılar daha sonra internet şubeme girmem için bana tek kullanımlık bir şifre yolladılar sonra bende internet şubeme girip şifrematiği tekrar yükledim oldu bitti
  • FATİH AYNI DURUMA BENDE DUSTUM 5800 CİHAZIM VE GARANTİDEN GELDİ CİHAZ SİFREMATİK YOK TABİ BİARA YNE BOLE OLDU KART NO İLE ALMISTIM AMA SİMDİ TEKRAR ALAMIYORUM NAPICAZ M.HİZM. HARİCİNDE YAPILAMAZMI :(
  • Musteri hizmetlerini arayıp eski kullanim hakkini sildirip yeniden kullanim hakki alarak yeni parola ve pin le tekrar kullanmaya baslayabilirsiniz
  • selam, bu garanti cep şifrematik'i kullanmak için internet bağlantısı gerekmiyor mu? az önce yeni şifre üretip bilgisayarda internet şubesine girdim açıldı. telefonun ne wifisi açık ne de wap,3g ya da benzeri ücretli bir internete girmesine imkan yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.