Şimdi Ara

Nvidia, GeForce GTX 560 Ti modelini yeniliyor, işte detaylar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
15.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nvidia orta segmentte yüksek satış başarısı yakaladığı GeForce GTX 560 Ti'ı yeniliyor. Kepler mimarisini temel alan GeForce 600 serisi öncesinde GeForce GTX 560 Ti'a performans takviyesi yapmayı hedefleyen firmanın yeni kartına ilişkin teknik özellikler, çıkışı tarihi ve oyun performansına (Battlefield 3 için) ilişkin ilk detaylar Video Haberin yeni bölümünde. 

• Yenilesinler canım fiyatı artmasında :D
  • Konuşmadan doğru düzgün birşey anlayamadım çok hızlı konuşuyorsunuz
  • yeni gtx560 ti rop unlock diye bişey varmı hd6950 shader unlock gibi
  • Zaten doların bugünkü seviyesinde orta seviye kart kalmadı ki... kartların seviyesini artık dolar belirliyor orta seviye kart fiyatına PC toplanıyordu.. Hem orta seviye çıtası son zamanlarda iyice yükseldi hemde var olan kur artışları orta seviye kartları bile ulaşılması zor bir konuma getirdi..
  • bildiğniz gtx 570 bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

bildiğniz gtx 570 bu

aynen,gtx 570'i farklı isimle çıkarmaktan başka bir şey değil bu.ama fiyatı ucuz olursa başka : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra1dz

quote:

bildiğniz gtx 570 bu

aynen,gtx 570'i farklı isimle çıkarmaktan başka bir şey değil bu.ama fiyatı ucuz olursa başka : )

fiyatı ucuz olursa lightining leri hemen satırım 2 tane alırım bundan
  • bence şuan için en baba kart 560 Ti .. telafuzu bile süper :)
  • Bütün Nvidia kartlar arasında hakikaten ayrı bir karizması var bu kartın, kartımın. Fiyatı uygun olursa kesinlikle en çok tercih edilen kart olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Bütün Nvidia kartlar arasında hakikaten ayrı bir karizması var bu kartın, kartımın. Fiyatı uygun olursa kesinlikle en çok tercih edilen kart olacaktır.

karizma mi :-) kartlarin karizmasini ilk sizden duydum. bana f/p olsun yeter en iyi f/p de amd de :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8800 gt efsanesi aklıma geldi
  • quote:

bildiğniz gtx 570 bu

Bildiğimiz güncellenmiş GTX 470 bence

Hatta karşılaştırma tablosunda gtx 470'in yokluğu böyle açıklanabilir bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2kol3bacak -- 16 Kasım 2011; 21:26:00 >
  • Ekran kartini kendi kendine yaristirmak gibi birse olmus hani nerede bunun kafa tutacagi rakibi AMD. tabiki biraz hiz farki olur bir önceki 560 modeline göre, sanirim reklam bu video
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin44

quote:

Bütün Nvidia kartlar arasında hakikaten ayrı bir karizması var bu kartın, kartımın. Fiyatı uygun olursa kesinlikle en çok tercih edilen kart olacaktır.

karizma mi :-) kartlarin karizmasini ilk sizden duydum. bana f/p olsun yeter en iyi f/p de amd de :-)

Hic oyle dusunmuyorum, 6850'den GTX560Ti'ye gectim, kart budur.. Nvidia yapiyor..

• İçimden bir ses GTX 600 serisinin piyasaya bayağı geç çıkacağını söylüyor nedense. AMD cephesinden sürekli 7000 serisiyle ilgili haberler gelirken Nvidia'dan hiç ses soluk çıkmıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ra1dz

quote:

bildiğniz gtx 570 bu

fiyatı ucuz olursa lightining leri hemen satırım 2 tane alırım bundan

Alicisi da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxbat

İçimden bir ses GTX 600 serisinin piyasaya bayağı geç çıkacağını söylüyor nedense. AMD cephesinden sürekli 7000 serisiyle ilgili haberler gelirken Nvidia'dan hiç ses soluk çıkmıyor

Boylesi daha iyi. AMD Bulldozer diye bas bas bagirmisti ama sonuc ortada.

• yakın zamanda aldığım msi gtx 570 ten fiyatı 200 tl den düşük olursa olan bana olmuş..
    o kadar kampanya manpanya bekledik fiyatı düşsünde alalım diye.
    gerçi o zaman dolar 1.650 lerdeydi.
    en az fiyatını 100$ üst tutarlar. yoksa orta segment çılgına döner.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: assasin44

quote:

Hic oyle dusunmuyorum, 6850'den GTX560Ti'ye gectim, kart budur.. Nvidia yapiyor..

Ben de MX440'dan 6970 CF'ye geçtim AMD çok fena fark attı demek gibi bir şey bu söylediğin.

Anlatabilmişimdir umarım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.