- x
Sevdiğim Kızın Sevgilisi Var Ne Yapmalıyım?
128 Cevap9322 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

498 Mesaj
16 Kasım 2011; 18:46:51 

Arkadaşlar üniversiteye başladığımda sınıftan bir kızla tanıştım kız baya sıcakkanlı,sevecen felan.Bende kıza ilk gördüğüm anda aşık oldum.Tabi kızla baya samimi olduk yani hiçbişeyimizi saklamıyoruz birbirimizden,ama ben onun gözünde arkadaştan öte dost gibiyim.Yolda yürürken bile başkaları görse bizi sevgili zannedecek o derece samimiyiz.1 ay önce kızın sevgilisi olduğunu öğrendim ve bana sevgilisinden çok bahsetti,bende mecburen dinledim ancak sevgilisi olduğunu öğrendiğimde dünyam başıma yıkılmıştı.Bugün cafede sohbet ederken konu askerliğe geldi ve sevgilisi askerden dönünce kızı istemeye gelecekmiş,bunu duydum beynimde fırtınalar koptu,moralim altüst oldu ne yapacağımı şaşırdım.Kızın kalbini kırmamak ve psikolojisini etkilememek için onu sevdiğimi daha söylemedim onu kankası olarak gördüğümü zannediyor.Kıza sevdiğimi söylemelimi yoksa aşkımı kalbimemi gömmeliyim karar veremedim .Kızla aynı sınıftayız yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor okulda bütün gün beraberiz.

Özet: sevdiğim kız bana kanka dedi :(

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Kasım 2011; 18:56:11 

Sahibi olana bakılmaz.Delikanlı erkek kitabı madde 1.

498 Mesaj
16 Kasım 2011; 19:01:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Kaká Leite

hacı aslında bu kuraldan sonra başka bişey söylenmez ama şuan ruh halim dengesiz stabil çocuğa döndüm :(

Uzaklaştırılmış
16 Kasım 2011; 19:02:30 

İstediğin kadar sızlan hocam kız sana yüz vermeyecek,üstüne birde sevgilisine anlatırsa güzelde bi sopa yersin

284 Mesaj
16 Kasım 2011; 19:08:59 

Sen askerdeyken senin kız arkadaşına birisi o gözle baksa ne düşünürsün. Yapacak bişey yok, Allah sahibine bağışlasın deyip çekip gideceksin. Erkeğim diye geziyorsan dediklerimi yapman lazım, yok orası beni ilgilendirmez dersen, kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harry_Kewell -- 16 Kasım 2011; 19:12:55 >

498 Mesaj
16 Kasım 2011; 19:09:08 

şöyle bir durum var, kızın bana yüz vermemesi mümkün değil 1-2 gündür biraz soğuk davranıyorum kendisine ama hala bana yanaşmaya çalışıyo,sevgilisine söylese bile beni dövmesi gibi bir durum sözkonusu değil yani

quote:

Orijinalden alıntı: Harry_Kewell

Sen askerdeyken senin kız arkadaşına birisi o gözle baksa ne düşünürsün. Yapacak bişey yok, Allah sahibine bağışlasın deyip çekip gideceksin.

hocam çok haklısın aynısı bana yapılsa ben ne yapacağımı bilemem,en iyisi daha fazla büyümeden sonlandırmak olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrimalRage -- 16 Kasım 2011; 19:11:43 >

284 Mesaj
16 Kasım 2011; 19:13:05 

quote:

Orijinalden alıntı: PrimalRage

şöyle bir durum var, kızın bana yüz vermemesi mümkün değil 1-2 gündür biraz soğuk davranıyorum kendisine ama hala bana yanaşmaya çalışıyo,sevgilisine söylese bile beni dövmesi gibi bir durum sözkonusu değil yani

hocam çok haklısın aynısı bana yapılsa ben ne yapacağımı bilemem,en iyisi daha fazla büyümeden sonlandırmak olacak.

askere git-gel demek istediğimi çok iyi algılarsın, kız veya kendi açından olaya bakma. Kendini askerde olan arkadaş yerine koy.

498 Mesaj
16 Kasım 2011; 19:14:43 

quote:

askere git-gel demek istediğimi çok iyi algılarsın, kız veya kendi açından olaya bakma. Kendini askerde olan arkadaş yerine koy.

şuan askerde değil 2012 haziranda askere gidecekmiş bende ne yapacağımı şaşırdım en iyisi çekip gitmek diyecemde kızla aynı sınıftayız sorunda orda :(

284 Mesaj
16 Kasım 2011; 19:18:09 

quote:

şuan askerde değil 2012 haziranda askere gidecekmiş bende ne yapacağımı şaşırdım en iyisi çekip gitmek diyecemde kızla aynı sınıftayız sorunda orda :(

Dostum o işten sana hayır gelmez, bence yol yakınken uzaklaş, aynı olayı bende bir kaç hafta önce yaşadım sonra kızla muhabbetimi kestim, kız sürekli ne yaptım ben sana, niye konuşmuyorsun, bilmeden kırdım mı gibisinden sorular soruyor

Yönünü değiştir ve yeni avlara yönel

498 Mesaj
16 Kasım 2011; 19:31:59 

quote:

Dostum o işten sana hayır gelmez, bence yol yakınken uzaklaş, aynı olayı bende bir kaç hafta önce yaşadım sonra kızla muhabbetimi kestim, kız sürekli ne yaptım ben sana, niye konuşmuyorsun, bilmeden kırdım mı gibisinden sorular soruyor

Yönünü değiştir ve yeni avlara yönel

Eyvallah dostum sağolasın anlaşılan aynı dertten sende muzdaripsin
Artık gidip itiraf etmekle sonsuza kadar silmek arasında kaldım.Galiba unutup başka avlara çıkacam

258 Mesaj
16 Kasım 2011; 21:33:35 

sevgilisi olan kıza böyle duygular beslesende bastırmalısın bunları kendini elemanın yerine koy önce empati olayı çözer insan gerektiğinde duygularını frenlemeli onu da geçtim kız seni dostu gibi görürken sen ona karşı böyle duygular besliyosun halbuki kız seni dost gibi görüyor bilse yüzüne bakmıcak belkide çünkü sevgilisi var ve dostyu gördüğü insanın ona karşı değişik düşüncelerini bilmiyor aslında durum göründüğünden kat kat dramatik oluyor böylece duygularınızı frenleyin hayat böyle dümdüz değildir sırf kendinizi düşünerek yaşayamazsınız

1091 Mesaj
16 Kasım 2011; 21:57:35 

Kalede kaleci var diye gol atmayacak mıyız?

Git yavşa hemen...

100 Mesaj
16 Kasım 2011; 22:43:43 

quote:

Kaká haklı.. kötü durummuş be kardeşim :/ ama duygularını söylemene engel değil..

kafasını bulandırmak gibi olmaz, bir şey itiraf edeceğim de.. ama sonra üzerinde daha konuşmayacağız de söz al bu konudan.. sonra ben senden ilk günden beri hoşlanmıştım, hatta Aşık olduğumu farkettim.. ama geçenlerde Sevdiğini anlattın, üzüldüm tuhaf oldum.. ama şimdi oturup mantıklı düşününce, sana değer verdiğim için mutlu olmanızı istiyorum :)

üzerinde konuşmayın cidden, sende anlat kurtul.. inan söylemenin bile rahatlığı yeter.. kaldıki sevmek sahip olmak değildir, sevdiğinin mutlu olduğunu bilmektir.. :)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

478 Mesaj
16 Kasım 2011; 22:45:11 

quote:

Arkadaşlar üniversiteye başladığımda sınıftan bir kızla tanıştım kız baya sıcakkanlı,sevecen felan.Bende kıza ilk gördüğüm anda aşık oldum.Tabi kızla baya samimi olduk yani hiçbişeyimizi saklamıyoruz birbirimizden,ama ben onun gözünde arkadaştan öte dost gibiyim.Yolda yürürken bile başkaları görse bizi sevgili zannedecek o derece samimiyiz.1 ay önce kızın sevgilisi olduğunu öğrendim ve bana sevgilisinden çok bahsetti,bende mecburen dinledim ancak sevgilisi olduğunu öğrendiğimde dünyam başıma yıkılmıştı.Bugün cafede sohbet ederken konu askerliğe geldi ve sevgilisi askerden dönünce kızı istemeye gelecekmiş,bunu duydum beynimde fırtınalar koptu,moralim altüst oldu ne yapacağımı şaşırdım.Kızın kalbini kırmamak ve psikolojisini etkilememek için onu sevdiğimi daha söylemedim onu kankası olarak gördüğümü zannediyor.Kıza sevdiğimi söylemelimi yoksa aşkımı kalbimemi gömmeliyim karar veremedim .Kızla aynı sınıftayız yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor okulda bütün gün beraberiz.

Sen en azından şanslımışsın ben 5 yıldan beri sevdiğim kızı gidicek diye (evlenem durumlarına gelme) geçici olarak aklımı kaybettim.İşin kötüsü kızı sürekli görmek yüzündeyim evlendiğinde gidicegi zaman bile...(Not:Kıza açıldım ama açılma durumlaı yaşanırken kafa yerinde degildi kızdan olumsuz yanıtda gelince baya bir sıyırdım :) )

498 Mesaj
16 Kasım 2011; 22:49:11 

quote:

Orijinalden alıntı: bedi-bedr

geçmiş olsun dostum bende kız beni isteyecekler diyince aklımı kaybettim zaten allah kimsenin başına vermesin böyle bişey gönül bu otada konuyor b*kada konuyor :)

quote:

Orijinalden alıntı: Fatihlik

quote:

Kaká haklı.. kötü durummuş be kardeşim :/ ama duygularını söylemene engel değil..

kafasını bulandırmak gibi olmaz, bir şey itiraf edeceğim de.. ama sonra üzerinde daha konuşmayacağız de söz al bu konudan.. sonra ben senden ilk günden beri hoşlanmıştım, hatta Aşık olduğumu farkettim.. ama geçenlerde Sevdiğini anlattın, üzüldüm tuhaf oldum.. ama şimdi oturup mantıklı düşününce, sana değer verdiğim için mutlu olmanızı istiyorum :)

üzerinde konuşmayın cidden, sende anlat kurtul.. inan söylemenin bile rahatlığı yeter.. kaldıki sevmek sahip olmak değildir, sevdiğinin mutlu olduğunu bilmektir.. :)

dostum ellerine sağlık bende tam bu yazdıklarını söylemeyi düşünüyordum kıza yarın akşam için buluşma sözü aldım herşeyi açık açık anlatacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrimalRage -- 16 Kasım 2011; 22:51:55 >

1661 Mesaj
16 Kasım 2011; 22:49:39 

Aşıksan her yol mubahtır hocam. Ama bodoslama da dalmamak lazım tabi.

498 Mesaj
16 Kasım 2011; 22:56:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Something

Aşıksan her yol mubahtır hocam. Ama bodoslama da dalmamak lazım tabi.

hocam asla bodoslama dalmam böyle işlere amacımda gönül eğlendirmek değil zaten yarın bütün düşüncelerimi 15 dakika içinde kızın yüzüne karşı söyleyecem

264 Mesaj
16 Kasım 2011; 22:59:56 

kusura bakma da sen niye dost ayağına çevirmesine izin verdin kızın o zaman zamanın da niyetini belli edicekdin ha kız senden uzaklaşırsa da onu gözde alıcakdın şimdi senin durum vahim.

498 Mesaj
16 Kasım 2011; 23:01:41 

quote:

Orijinalden alıntı: uvb007

kusura bakma da sen niye dost ayağına çevirmesine izin verdin kızın o zaman zamanın da niyetini belli edicekdin ha kız senden uzaklaşırsa da onu gözde alıcakdın şimdi senin durum vahim.

hocam kız peşimi bırakmıyo ilk gün tanıştık ondan sonra ben nereye o oraya hep beraberdik yani,aslında bendede suç var söylediğin gibi.

264 Mesaj
16 Kasım 2011; 23:03:19 

quote:

hocam kız peşimi bırakmıyo ilk gün tanıştık ondan sonra ben nereye o oraya hep beraberdik yani,aslında bendede suç var söylediğin gibi.

sen bana güvenn kıza söyle ama teklif etme sadece bilmeni istediginden söylüyorum de bir anda uzaklaş git ikiniz de yolunuza bakın.

498 Mesaj
16 Kasım 2011; 23:08:31 

quote:

Orijinalden alıntı: uvb007

sen bana güvenn kıza söyle ama teklif etme sadece bilmeni istediginden söylüyorum de bir anda uzaklaş git ikiniz de yolunuza bakın.

aklımdan geçende buydu dostum teşekkürler.

955 Mesaj
16 Kasım 2011; 23:13:18 

4 yıllık bi üniversite okuduğunu baz alarak sana şunları söyleyeyim. 1. senedesiniz 4. sene sonunda finaller yaklaştığında ilan-ı aşk et ve tüm sınavlardan düşük not alsın. O kadar sana çektirdi onunda 1 senesi gitsin. Tabii bu %10luk bi ihtimal çünkü kadınlar asla sevmez sadece seviyormuş gibi yapar hiçbir şey umurlarında olmaz. Duygusal gibi görünürler ama aslında duygusuz insanların tekidirler sadece çok iyi taklit yaparlar. Şuan sana böyle davranan birisi sevdiğini öğrenince iblise dönüşür.

498 Mesaj
16 Kasım 2011; 23:31:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Bey Amca

4 yıllık bi üniversite okuduğunu baz alarak sana şunları söyleyeyim. 1. senedesiniz 4. sene sonunda finaller yaklaştığında ilan-ı aşk et ve tüm sınavlardan düşük not alsın. O kadar sana çektirdi onunda 1 senesi gitsin. Tabii bu %10luk bi ihtimal çünkü kadınlar asla sevmez sadece seviyormuş gibi yapar hiçbir şey umurlarında olmaz. Duygusal gibi görünürler ama aslında duygusuz insanların tekidirler sadece çok iyi taklit yaparlar. Şuan sana böyle davranan birisi sevdiğini öğrenince iblise dönüşür.

Hocam valla şimdi kafam hepten karıştı,gidip itiraf edip etmemek arasında kaldım

76 Mesaj
16 Kasım 2011; 23:43:59 

Soyleyecegim seyler konu disina biraz cikicak ama konuyu gorunce direk kendimden biseyler gordum. anlatacagim olay cok karisik ama ozet gecersem benim 5 yildir sahip olabilecegim en iyi bir dosta sahibim kiz oldugu icin surekli yanlis anlasilsakta hicbir zaman sorun olmadi birbirimizi biliyoduk. 7-8 ay once 1 yildir sevgilisi oldugu ogrendim bu cocuguda arkadasi olarak biliuodum benden once tanidigi birisi belki buraya kadar sorun yok gibi gorunsede benden neden sakladigini onun adi gectiginde surekli arkadasim iste diye bahsetmesine sinirlenmistim. bir aciklama istedim ama aldigim cevap sen yanlis biliyosun oyle bisey yok dedi.aslinda olup olmamasi benim icin sorun degildi ama ben inandim iste bu soyledigine. Yalniz degisen seylerin farkindaydim bu sacma yalanini anlamam uzun surmedi ama hala devam etmeye calisti evet cok sacmaydi birde ustune o arada sevgilisyle muhattap oldum ve haketmedigimm davranislar gordum. ama ben bana yakisani yaptigimi dusunup uzatmadan kotu bisey soylemeden uzaklastim. bundan bikac ay once resmen yalvardi bana geri eskisi gibi olmak icin. ama ben yalaninida yaptigi sacma davranislarini bir turlu anlayamadim. Ben bu kizi hicbir zaman kirmadim hic hayir demedim en iyi arkadasimdi o yuzden yapamadim ve tekrar eskisi gibi olnaya basladik. bu sacmaligi neden yasadigimi ona sordugumda hicbir cevabi yoktu. bana en cok koyan seyse sevgilisi benimle yakin oldugunu bilmiyo sanki yanlis yapiyomusum gibi. ama bazende diyorum biz cok yakiniz bu kizla sevgilisivolan bir kizla bu kadar yakin olmamali miyim? Ve bana yalan soyleyen ve kotu seyler yasatan bir insani hic affetmemeli miydim cunku ben bu kiz icin herseyi yaptim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3896 Mesaj
16 Kasım 2011; 23:52:09 

Suc sende degil, o cocukta da degil. Suc cift tarafli oynayan bu maymun istahlı kizda.

Eger bir kiz sevgilisini gercekten seviyorsa, baska erkeklerle sevgili gibi takilmaz, sıkı fıkı olmaz, yavsamaz, is atmaz. Sevgilisi bunlardan habersiz. Sen ise bu oyunlara kanan garibanin tekisin. Kiz milletinden korkacaksin. Bu olayin sonunda ya okkali bir sopa yer ve kizi unutursun. Ya da kizi elde eder ve gene okkali bir sopa yersin.

Eğer yapamıyorsan, yapmalısın

76 Mesaj
17 Kasım 2011; 0:06:27 

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Suc sende degil, o cocukta da degil. Suc cift tarafli oynayan bu maymun istahlı kizda.

Eger bir kiz sevgilisini gercekten seviyorsa, baska erkeklerle sevgili gibi takilmaz, sıkı fıkı olmaz, yavsamaz, is atmaz. Sevgilisi bunlardan habersiz. Sen ise bu oyunlara kanan garibanin tekisin. Kiz milletinden korkacaksin. Bu olayin sonunda ya okkali bir sopa yer ve kizi unutursun. Ya da kizi elde eder ve gene okkali bir sopa yersin.

Hocam birilerini elde etme amacim yok zaten bu kiza guvenim kalmadi eskisi gibi ama iste yine yapamadim yine yakiniz iste. sert bir sekilde konustum hatta kizin yuzune sen kasar misin dedim? Tekrar arkadasligimiza devam etmemize cidden pismanim ama aksini yapmaya karar verdigimde cok daha kotu hissediyorum sonucta benim cidden en iyi arkadasim yanlis bir dusuncem yok ama bu oyunlara hic gerek yoktu. sanirim en iyisi yakin olmamak. kendi kizarkadasimin bir baska erkege boyle davranmasini istemezdim. Ama cok daha karisik olmuyo degil hayatim bu yuzden tavsiyelere ihtiyacim var.

4334 Mesaj
17 Kasım 2011; 2:25:49 

kız sevgilisi de askerdeyken boşluğu doldurmak için en ideal olanı yani kendinden faydalanmaya çalışmayacak saf aşık erkeği kullanma moduna geçmiş, çoğu kız bunu yapar ve her Türk delikanlısı çoğunlukla aşkın gözü kördür der bu oltayı bile bile yutar, sonra kızın sevgilisi gelir, sen zannedersinki o kız sana bağlanmıştır alışmıştır zarttır zurttur ondan sensiz yapamaz, o gün derki en iyisi artık görüşmeyelim, sen dumur olur arabeske bağlarsın, bu mevzu standart bir mevzu, istediğin kadar gözünde kızı pamuklara sarıp sarsan da bu kız sonunda hiç ummadığın anda senle herşeyi kesecek

tabi şu an kendi isteğinle bağlantıyı koparamazsın, sadece sonuca kendini alıştırman hayatını o kıza bağlamaman lazım, yani hayatının orta yerine koymayacaksın, normal sosyal hayatını bozmayacaksın, o kız hadi şunu yapalım şuraya buraya gidelim dedi diye normal planını bozmayacaksın, arkadaşlarınla ilişiği kesmeyeceksin, hatta mümkünse başka kızlarla da görüşeceksin, yoksa sonucunda cengiz kurtoğlu nda yarimi ellere gelin etmişler şarkısı eşliğinde kendini içip içip ağlarken bulursun

AK-CORE Yedek Parça Sektörünün Yönetim Programı

948 Mesaj
17 Kasım 2011; 2:53:20 

Spor hocamın başına gelmiş bir olay

10 senelik kız arkadaşı var aynı zamanda bunlar nişanlı. Liseyi - üniversiteyi falan hep beraber okuyorlar 7/24 beraberler. Bizim hoca askere gidiyo , kız bunu başka bir oğlanla aldatmaya başlıyor. Hocam tezkeresini almaya 2 hafta kala kızın başka bir herifle yattığını öğreniyor. Bir düşün bir empati yap. Sakın bulaşma kız yoluna sen yoluna

https://8tracks.com/kosmosisy

498 Mesaj
17 Kasım 2011; 10:57:21 

Kızla buluşma kararı aldık bugün herşeyi açıklayacam

498 Mesaj
17 Kasım 2011; 12:05:41 

quote:

Orijinalden alıntı: ALPeeR-

açıklama hiç bişey... git başka bir kızdan bahset uydur bir hikaye onu anlat. ya da okulda yok mu samimi olduğun bi kız? onun ortamına takıl ara sıra ya da başka kızalara... bu arada kıskanıp kıskanmadığına bak eğer umursamıyorsa hatta hoşuna gidiyorsa demek ki sana karşı hakkaten bişey hissetmiyor gerçekten arkadaşı olarak görüyor seni, o zaman sen de unutmaya çalış hatta bakarsın bu arada başka birinden hoşlanmaya başlarsın belki de. Ama yok kıskandı garip davrandı ise o zaman sen karar ver ya itiraf ettir (iki yüzlü olduğunu) ve bir daha görüşme ya da kazanmak için elinden geleni yap... gidip böyle bir açıklama yaparsan ve uzak duramazsan ve artık nasıl olsa biliyor diye rahatlarsan, kendini geri çekemez elinde oyuncak olursun...

Yani kıza itiraf etmeyeyim mi diyorsun ?

498 Mesaj
17 Kasım 2011; 12:21:12 

quote:

Orijinalden alıntı: ALPeeR-

bence etme...

itiraf edersem oyuncak olursun demişsin, o kısmı anlayamadım neden oyuncak olurum çünkü daha önce hiç böyle birşey yaşamadım kaç tane sevgilim oldu ama hiç birisine böyle aşık olmamıştım.

1091 Mesaj
17 Kasım 2011; 16:21:34 

Seviyosan git konuş bence...

1661 Mesaj
17 Kasım 2011; 22:05:46 

Naptın? Söyledim kurtuldum de

173 Mesaj
17 Kasım 2011; 22:28:17 

quote:

quote:

kardeş kusura bakma ama burada bombayı patlattın

işin aslına gelirsek... böyle bir şeyi itiraf etmek yerine yavşaklaşmaya başla en azından bi etkin olur kızın gözünde...

yanlış anlama ama şu an tam bir kız arkadaş modundasın, yani tehlikeli bölgeden çıkman lazım...

3289 Mesaj
18 Kasım 2011; 9:17:11 

İşte bu @PrimalRage gibi insanlar yüzünden ben kız arkadaşımla sürekli tartışıyorum erkekten dost olmaz diye

LOL TR : Gundam Exia

3896 Mesaj
18 Kasım 2011; 10:35:09 

Sen bana objektif olarak sunu soyle. Kiz gercekten de sana is atiyor mu yoksa sen havadan nem mi kapiyorsun. Bu tip durumlarda genelde hep ikincisi olur insanlara.

Yillarca evde oturan kiz gormemis birisi universite gibi rahat bir ortamin icine girince kendisine ilk bir sey soran bir kiza tutulur. Sevgilisi de uzaktaysa yakinlasmaya baslar. Baska bir konuda da bir arkadas ''kendi halinde bir kiz, sosyal degil, akli basinda'' birisiydi ve ondan hoslandim sevgilisi varmis dedi.

Eger boyle bir durum soz konusuysa her turlu karaktersizlik ve serefsizlik sende oluyor. Sevgilisi seni oldurup atsa hakli.

Ama kız is atiyorsa, sevgilisi oldugu halde sana bir yerlere gitmeyi teklif ediyorsa, her davetini kabul ediyorsa o kizin o..pu ruhlu olmasindan kaynaklanir ki oyle bir kiz istemezsin. Yani her iki turlu de o kizi unut. Sevgilisinden bugun ayrilsa bile 6-7 ay sonra bir bag kur.

Eğer yapamıyorsan, yapmalısın

3449 Mesaj
18 Kasım 2011; 10:40:38 

quote:

var ya bittin sen

bende 2012 de askere gideceğim aynı birliğe düşersek seni şikayet edcem

2012 Doblo classic safeline
2011 Master kamyonet

6666 Mesaj
19 Kasım 2011; 11:23:21 

Yukarıda Batuhan Kılıç arkadaşım eline sağlık çok güzel yazmış. Ve doğru yazmış..Bende şunu diyorum.Eğer gerçek durum yazdığın gibiyse, havadan nem kapmadın ise .. Şu an yedektesin.Kızın iki adamı var..Biri elinin altında biri yedekte...Eğer askerlik dönüşü bir şeyler değişirse diğeri başkasını bulur yada cayarsa sen kanka durumundan sevgili pozisyonuna alınacaksın.. Bu saatten sonra ne yapılır ? Kızdan uzak dur, sevgilisi olan kızdan hayır gelmez. Durumun budur,kendini koru...Oyuncak olma..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 19 Kasım 2011; 20:55:32 >

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....

1 Mesaj
28 Kasım 2011; 18:33:21 

:) kim ne derse desin başına gelmeyen bilemez

banada aynısı oldu bende şirketimizin muhasebecisi ilk geldiğinde aynıduruma düştüm huyu huyuma suyu suyuma resmen benim için yaratılmış
ama öğrendimki askerde erkek arkadaşı varmış kendimi tuttum 4-5 ay boyunca sonunda dayanamadım açıldım bi yandanda aklımda askerdeki delikanlı
kızda bana boş değilmiş meğer ama kafası karışıkmış .sonradan düşündüm bırakmak en iyisiydi geceleri uyuyamasamda her gün yüzünü mecbur görnek zorunda kalsamda yapacak bişi yok bu gidişle işimmi değiştirmem gerekiyor sanırım en yiisi bu olacak.

dediğim gibi başına gelmeyen bilemez beyler.

170 Mesaj
28 Kasım 2011; 20:04:23 

sevgilisi olan kıza bakılmaz. Zor bi durum ama unutmaya çalış uzaklaş bir şeyler yap.

1638 Mesaj
28 Kasım 2011; 20:49:19 

Bizim sınıfta da böyle sevecen tipli bir kız var, kıza teklif edecektim yarınsı günü, faceden iyi bayramlar dedim, ve bana gelen cevap 'ben erkek arkadaşım ama seninde bayramın mübarek olsun :D', aynen böyle yazdı, sonra da beni silmiş, ama okulda konuşuyor hep, anlamış değilim, erkek arkadaşımı sildi, o mu sildi? Bitirdim artık zaten onu

|| Intel Core i5 2500k @ 4.2 Ghz || MSI P67A-GD65(B3) || Gigabyte HD 5850 OC || Gskill RipjawsX 2x2GB 1600 Mhz CL7 DDR3 || Seagate 1 TB Barracuda Sata III 64 MB || Sapphire Pure 625W 80+ PSU || Cooler Master HAF 912 Plus Kasa || Samsung SyncMaster 932NW ||

Game Center:yogitech-TR

Uzaklaştırılmış
28 Kasım 2011; 22:02:01 

Lan delikanlı adam sevgilisi olan kıza bakmmaz...

1645 Mesaj
29 Kasım 2011; 19:04:03 

Arkadaş her yüzünüze gülen kıza da aşık olmayın be. Aha güldü kesin vercek demeyin, yok öyle bi dünya nerde yaşıyosunuz siz. Benim de sınıfta böyle bi kız arkadaşım var, ona çok değer veriyorum, yaşça biraz büyük onu ablam yerine de koyuyorum fakat asla aklımdan böyle şeyler geçmedi. Sevgilisi varken de ben yanındaydım, ayrıldıktan sonraki en kötü zamanlarında da. O yüzden onları önce kız olarak görmeyin, önce insan sonra kız olarak görün. Siz önce bu durumu atlatın, sonra sevgilisi olan kıza yazmamayı öğrenirsiniz.

289 Mesaj
29 Kasım 2011; 19:10:35 

biz üzümü dalında yiriz yeğen

psn : KruTr
steam : Kru85
Origin : XarXe

1238 Mesaj
30 Kasım 2011; 17:17:47 

sonuç ne oldu ben bişey göremedim konuda ?

bir kelebek avcısı bile çalıların yırttığı ayaklarla koşmak zorundaysa, hayatın anlamını eliyle koymuş gibi bulmak kimin harcıydı ?

3738 Mesaj
2 Aralık 2011; 12:03:58 

Friendzone.

• AMD Phenom II X2 550 @ X4 3.9Ghz
  • Gigabyte GA-MA78LMT-S2
  • Patriot 2x2gb DDR3 1333Mhz
  • Sapphire ATI Radeon HD6850 1gb
  • Fx5200 orb#1 | 9550 orb#4
    PM cevaplamıyorum. Konu içerisinde mesajımı alıntı yapın ben de cevaplarım ve herkes çözümü görür. Forumun amacı bu.

• 7546 Mesaj
    2 Aralık 2011; 12:12:57 

sonuçta sende askere gideceksin, e askere gittiğinde senide aldatacak, boşa zaman kaybetme, ömür boyu manuel takıl ama böyle kızlarla zaman kaybetme

PSN : MustafaTR (Ps3 & Ps Vita) / 31

238 Mesaj
    2 Aralık 2011; 13:06:42 

helal sana bu yollar yiğidim....

PSN: gtrhn

83 Mesaj
    3 Aralık 2011; 16:51:28 

çoğu kızın yedek oyuncuları vardır sizde onlardan biri olmayın

52 Mesaj
    3 Aralık 2011; 20:56:40 

az bişey paraya kıyarım diyosan..

660 TL
    http://mahmutogluav.com/detay.asp?id=715

Yıllarca özgürlük için surları ve kaleleri yıktık, oysa özgür kalmak için tek yapmamız gereken tabularımızı yıkmaktı..
    AE
    ~Hero for Hire~

648 Mesaj
    4 Aralık 2011; 13:20:47 

quote:

Orijinalden alıntı: kelli felli

Kalede kaleci var diye gol atmayacak mıyız?

Git yavşa hemen...

+1

150 Mesaj
    4 Aralık 2011; 13:38:30 

Nickim bu durumu çok güzel açıklıyor aslında. Men Dakka Dukka ( eden bulur ) Sen adamın sevdiğini elinden alırsan birgünde senin sevdiğini elinden alırlar. Delikanlı adama başkasının sevdiğine bakmak yakışmaz. (empati yapmak lazım)

Hem bir de şunu düşün. Kız seni kanka olarak görüyor. Sana yakın davranınca sende onun senden hoşlandığını düşünüyorsun. (kızlar hala sanıyor ki erkeklerden kanka olur :) ) Seni sevse başkasıyla olmaz zaten. Sen ona aşkını itiraf edince n'olacak ? kız sana seni arkadaş olarak gördüğünü söyleyecek ve sen bir daha onun yüzüne bakamayacaksın aynı sınıftasın !! ( çok kişide gördüm aynı durumu )

O kızı sana ancak başka bir kız unutturur :) ( milyonlarca kez tecrübe edilmiştir )

409 Mesaj
    4 Aralık 2011; 18:07:07 

Senin gibi adamlara bişey denirde aslında neyse hiç ban yemeye niyetim yok Sizin gibiler yüzünden sevdiğim insana her gün benimle çıkarmısın teklifleri geliyor beni onu almaya gelirken gördükleri halde şerefsizliğin önde gidenidir bir kızın sevgilisi olduğunu gördüğünü bildiğin halde BENİMLE ÇIKARMISIN gibi saçma salak bi soru sormak ...

Kusura bakma arkadaşım ama yol yakınken vazgeç bundan git kendine hiç sevgilisi olmayan başka birini bul ... Şahsen ben olsam kızın sevgilisi yerinde olay hiçde iç açıcı olmazdı

1147 Mesaj
    4 Aralık 2011; 19:32:19 

quote:

Orijinalden alıntı: kuatromen

Senin gibi adamlara bişey denirde aslında neyse hiç ban yemeye niyetim yok Sizin gibiler yüzünden sevdiğim insana her gün benimle çıkarmısın teklifleri geliyor beni onu almaya gelirken gördükleri halde şerefsizliğin önde gidenidir bir kızın sevgilisi olduğunu gördüğünü bildiğin halde BENİMLE ÇIKARMISIN gibi saçma salak bi soru sormak ...

Kusura bakma arkadaşım ama yol yakınken vazgeç bundan git kendine hiç sevgilisi olmayan başka birini bul ... Şahsen ben olsam kızın sevgilisi yerinde olay hiçde iç açıcı olmazdı

Ne diyorsun sen ya adam aşık olmuş. Git kuyruk acını başka bir yerde çıkar.

409 Mesaj
    4 Aralık 2011; 19:36:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

Ne diyorsun sen ya adam aşık olmuş. Git kuyruk acını başka bir yerde çıkar.

İyi bende gideyim o zaman evli bir kadına aşık olayım olur mu ? ... Senin beyninden gidersek bu sonuca varıyoruz çünkü ...

Hadi belki konuştuğu kişiyle ciddi düşünüyor kız (mesela ben konuştuğum kızla 5 senedir çıkıyorum ! + halada çıkıyoruz ve ciddiyiz ilerde evlilik konusunda) nişanlanmayı evlenmeyi düşünüyorsa ne olacak ?

Bence bendeki kuyruk acısı değilde sen ve senin gibilerdeki "düşünce sorunu" daha önemli diye düşünüyorum ...

Burası dağ başı değil , herkes her önüne gelen kıza benimle çıkarmısın diyecek ....

1147 Mesaj
    4 Aralık 2011; 19:41:29 

quote:

Orijinalden alıntı: kuatromen

İyi bende gideyim o zaman evli bir kadına aşık olayım olur mu ? ... Senin beyninden gidersek bu sonuca varıyoruz çünkü ...

Hadi belki konuştuğu kişiyle ciddi düşünüyor kız (mesela ben konuştuğum kızla 5 senedir çıkıyorum ! + halada çıkıyoruz ve ciddiyiz ilerde evlilik konusunda) nişanlanmayı evlenmeyi düşünüyorsa ne olacak ?

Bence bendeki kuyruk acısı değilde sen ve senin gibilerdeki "düşünce sorunu" daha önemli diye düşünüyorum ...

Burası dağ başı değil , herkes her önüne gelen kıza benimle çıkarmısın diyecek ....

Benim beynim mi? Yazdığım cümleden nasıl bir yol izledin de benim beyin, düşünce yapımdan bahsedebiliyorsun? Kaç tane dağ başı gördün de herkes her önüne gelen kıza benimle çıkar mısın diyordu?

Düşünce sorunum varmış bak bak. Sana mı soracak ulan adam? Aşık olmuş insan gibi yorum istiyor. Kimseye yavşadığı yok. Nasıl bir şekilsin de aşık olmayı düşünce sorunu olarak görüyorsun? Şaka mısın sen? Anlatım bozuklukların da yedi bitirdi beni.

409 Mesaj
    4 Aralık 2011; 19:46:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

Benim beynim mi? Yazdığım cümleden nasıl bir yol izledin de benim beyin, düşünce yapımdan bahsedebiliyorsun? Kaç tane dağ başı gördün de herkes her önüne gelen kıza benimle çıkar mısın diyordu?

Düşünce sorunum varmış bak bak. Sana mı soracak ulan adam? Aşık olmuş insan gibi yorum istiyor. Kimseye yavşadığı yok. Nasıl bir şekilsin de aşık olmayı düşünce sorunu olarak görüyorsun? Şaka mısın sen? Anlatım bozuklukların da yedi bitirdi beni.

Yarın birgün birine çok tutulur aşık olurda başına konuyu açan şahıs gibi biri gelip sevdiğin insana yavşarsa o zaman görürüm ben seni burada ...

Hasta olanın halinden sağlıklı anlamazmış , aşkta bir hastalık sen o hastalığı geçirmediysen eğer gelipte ötme buraya ...

Size göre üniversiteler , liseler öğrenim yeri değil DAĞ BAŞI'dır ondan bu cümleyi yazdım . Ya ailenizin verdiği paraya 1 gram değer gösterip okula izdivaç için (hovardalık desek daha mantıklı olur) değilde okumaya gidin yada onun bunun sevdiği olan kızlara yavşayıpta başınızı hiç olmayacak belaların içine sokmayın .

Sen ve senin gibilerin türediğini görmek beni her geçen gün dahada üzüyor ve endişelendiriyor ...

Ha bu arada anlatım bozukluğu düzeltilen bişeydir , ama DÜŞÜNCE BOZUKLUĞU'nun ne yazık ki tedavisi yoktur

2213 Mesaj
    4 Aralık 2011; 19:48:27