Şimdi Ara

Yandex artık Türkçe!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
6.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar, aranızda bu programı kullananlar vardır mutlaka.. Canlı trafik yoğunluk haritası üzerinden navigasyon yapabileceğiniz ve yolların panoramik fotograflarını görebileceğiniz Yandex artık Türkçe...

• güzelmiş gerçekten. fotograflarda çok kaliteli, yol tarifini resimli olarak anlatmak içinde harika..
  • Google mapsten farki var mi acaba..?
  • bu uygulama free nasıl para kazanıyor bu adamlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar

Arkadaslar, aranızda bu programı kullananlar vardır mutlaka.. Canlı trafik yoğunluk haritası üzerinden navigasyon yapabileceğiniz ve yolların panoramik fotograflarını görebileceğiniz Yandex artık Türkçe...

biraz daha açabilirmisin ne işe yarar bu program...
  • http://www.iphoneturkey.biz/2011/11/yandex-maps-ile-panoramik-caddeler-ve-guncel-trafik.html burda detaylı bilgi var arkadaşlar. yalnız adres bulma pek doğru çalışmıyor. Bende taksim yazdım erzurum çıktı
  • bugün mü çıkmış ? çok sevindim bak. yansexin web sitesini kullanıyordum çok hoştu bakmıştım tr için storeda yoktu.gelmiş.harika. hemen kurayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkLea

Google mapsten farki var mi acaba..?

iphoneun kendi haritasında ve google mapsta istanbul ve ankara için böyle fotograflı yoktu. new york felan vardı yandex ile var. caddeleri sokakları geziyorsun. bence güzel birşey. hiç bilmediğin bi yere yayan felan gitmeden öne bakarsın sokaklara felan :)
  • Çok güzelmiş...
  • Yandex mail de TÜRKÇE onuda indirebilirsiniz. 2-3 gundur kullaniyorum harika bir uygulama.

Kayit olurken uste nick, alta isim, alta soy isim. En alta da karakterleri gir kayit ol :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyxis nautica

quote:

Arkadaslar, aranızda bu programı kullananlar vardır mutlaka.. Canlı trafik yoğunluk haritası üzerinden navigasyon yapabileceğiniz ve yolların panoramik fotograflarını görebileceğiniz Yandex artık Türkçe...

biraz daha açabilirmisin ne işe yarar bu program...

Yandex, Google gibi bir arama motoru ve Rusya menşe'li. Bilgisayar üzerinden girdiğinizde trafik durumunu anlık görebiliyorsunuz. iPhone'da ise iki nokta arasında trafik yoğunluğuna göre navigasyon yapılabiliyor ki, senelerdir iGO kullanan ve şimdi de iGO'nun canlı trafik uygulamasına 12 $ verip mamnun kalmayan biri olarak Yandex'i kesinlikle tavsiye ederim. Bir diğer güzel özelliği, Google Map'in Amerikada sunduğu caddelerin Panoramik fotoğraflarını görebiliyor olmanız, hatta istanbul boğazında bu şekilde gezindi de yapabilirsiniz...
    Canlı Trafik bilgisini, anlaştıkları firmaların piyasada dolaşan araçlarının GPS vericilerinden anlık alarak gerçek zamanlı trafik bilgisi verebiliyorlar ki şu anda bu şekilde ve kapsamlısı Türkiye'de henüz yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

bugün mü çıkmış ? çok sevindim bak. yansexin web sitesini kullanıyordum çok hoştu bakmıştım tr için storeda yoktu.gelmiş.harika. hemen kurayım.

Hocam yansex de guzel olabilir ama konumuz yandex in sitesi:))
    Saka bi yana sesli navigasyon var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercuezel

quote:

bugün mü çıkmış ? çok sevindim bak. yansexin web sitesini kullanıyordum çok hoştu bakmıştım tr için storeda yoktu.gelmiş.harika. hemen kurayım.

navigasyonu başlat dedim ama hiç ses vermedi.gps doğru buluyor konumu,rota hızlı çiziyor. trafik bilgisi biraz kuşkulu geldi bana ? pek yanıltır bence. panaroma özelliği çok güzel. apple keşke bu panorama görüntülerini yandexden satın alıp kendi haritasına yüklese.
  • quote:

quote:

Fail
  • Bu program bir süre önce Türkiyedeki AppStore'da yayındaydı ve o zaman ben indirmiştim ve Rusça idi, AppStore'da kısa süre duran program kaldırılmıştı. O zamandan bu yana İstanbul Trafiğinde tercih ettiğim ve vazgeçemediğim tek faydalı program ve şimdiye kadar hiç yanıltmadı. Program Türkiye AppStore'a bugün yeniden geri gelmiş üstelik Türkçe.
  • quote:

quote:

Sesli navigasyon yok.
    Planladığı yoldan saptığınızda kendisi otomatik düzenliyor hemen.
  • :) bu adamlar nerden para kazanıyor?
  • quote:

quote:

quote:

navigasyonu başlat dedim ama hiç ses vermedi.gps doğru buluyor konumu,rota hızlı çiziyor. trafik bilgisi biraz kuşkulu geldi bana ? pek yanıltır bence. panaroma özelliği çok güzel. apple keşke bu panorama görüntülerini yandexden satın alıp kendi haritasına yüklese.

Program bildiğim kadarıyla GPS değil Hücresel veri üzerinden çalışıyor. Apple'daki harita Google'ın sağladığı bir hizmet, Google bunu alıp kullansa gayet iyi olur ama bildiğim kadarıyla Google'ın harita programı Canlı Trafik verilerine göre rota çizmiyor.
  • quote:

Bu program bir süre önce Türkiyedeki AppStore'da yayındaydı ve o zaman ben indirmiştim ve Rusça idi, AppStore'da kısa süre duran program kaldırılmıştı. O zamandan bu yana İstanbul Trafiğinde tercih ettiğim ve vazgeçemediğim tek faydalı program ve şimdiye kadar hiç yanıltmadı. Program Türkiye AppStore'a bugün yeniden geri gelmiş üstelik Türkçe.

Link verebilir misin
    Appstore a az evvel baktim
    Yorumlar ingilizce rusca diyor
  • quote:

quote:

sitesi derken gardaş anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.