Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.322.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mc royal menu kodu 4,5 TL

AYRICA:

25+10 tl limango yüklü hesaplar sadece 10 TL,

20 TL yüklü yakala.co hesabı, 7 TL (yakala.co nun bonus kullanımı hakkında önce bilgi alınız)

37 TL bonus yüklü sehirfirsatı hesabı 28 TL
  • 25 tl limango hesabı ( + 10 tl de doğumgünü bonusuda alabilirsiniz cep onayı gerekldir)
    100 tl markafoni çeki
    20 tl wooistanbul çeki (30 tl alt limit vardır satışdaki ürünlere bakmak için :http://www.wooistanbul.com )

takas yada satın almak isteyenler pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuztemmuz -- 2 Aralık 2011; 22:46:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyyono

oyuncakdunası hediye çeki son kullanma tarihi bitmek üzere, satmak isteyen var mı ?

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

kimse de yok mu acaba ?
  • 10 tl moorhipoyu 2 tene mc royal menu ile takaslarım
    veya trendyol kola kodu da olur
  • 200 lük markafoni 140 lira
  • hepsiburada.com saat 23:58'e kadar geçerli, alt limitsiz 10 TL çek yüklemiş hesabıma.
    * 23:30'a kadar iş bankası hesabıma 5 tl havale edebilecek olursa, hesabı devredebilirim. yoksa ben kullanacağım çeki.

edit: çek kullanıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CERRAHPAŞALI89 -- 2 Aralık 2011; 23:49:21 >
  • kampanya 3 adet 10tl, toplamda 30tl trendyol kola çeki 10tl
    not:18 adet için geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: CERRAHPAŞALI89

hepsiburada.com saat 23:58'e kadar geçerli, alt limitsiz 10 TL çek yüklemiş hesabıma.
    * 23:30'a kadar iş bankası hesabıma 5 tl havale edebilecek olursa, hesabı devredebilirim. yoksa ben kullanacağım çeki.

Not: EFT kabul etmiyorum, sadece havale.

@ eklembacak hocam size konuyla ilgili tekrar pm attım, okumadınız sanırım. konuda göründüğünüz için buraya yazıyorum.

misli.com hesabıma saat 23:30'a kadar ödeme kabul ediyorum. gönderdiğim pm'i kontrol edin.
  • 25 TL lik minimoy çeki 7 TL

200 TL lik markafoni.com çeki 120 TL

500 TL lik markafoni çeki 335 TL

Pazarlık kesinlikle yoktur teklif etmeyiniz. yazılan ücretler peşin ücretlerdir havale-eft gönderdikten sonra çekler gönderilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenahiz -- 12 Aralık 2011; 22:00:29 >
  • tenahiz elinde morhipo çeki varmı hiç.
  • arkadaşalr 20 tl bonus yüklü yakala.co hesaplarında indirim yaptım.

SADECE 5 TL

yakala.co çek kullanma ile ilgili bilgin var mı bilmiyorum ama son değişiklik hakkında bilgi vereyim istersen:

iki parça halinde 10+10 olarak hesapta yüklü, aralık sonuna kadar geçerli, 10 tl ve üstü fırsatlarda kullanılabilir, ama iki çek birleştirilemez, misal 9 tl lik fırsat alırken kullanamazsın, misal 25 tl lik fırsat alırken sadece bir tane çek yani 10 tl kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

arkadaşalr 20 tl bonus yüklü yakala.co hesaplarında indirim yaptım.

SADECE 5 TL

yakala.co çek kullanma ile ilgili bilgin var mı bilmiyorum ama son değişiklik hakkında bilgi vereyim istersen:

iki parça halinde 10+10 olarak hesapta yüklü, aralık sonuna kadar geçerli, 10 tl ve üstü fırsatlarda kullanılabilir, ama iki çek birleştirilemez, misal 9 tl lik fırsat alırken kullanamazsın, misal 25 tl lik fırsat alırken sadece bir tane çek yani 10 tl kullanabilirsin

bu yakala.co hesapları nasıl 10+10 olarak ikiye bölündü ya? Benim 20 gözüküyor ama parçalı değildir umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M
    bu yakala.co hesapları nasıl 10+10 olarak ikiye bölündü ya? Benim 20 gözüküyor ama parçalı değildir umarım.

bi ara kullanıma kapadılar, ondan sonra olanlar oldu zaten, son durum yukarıda anlattıgım gibi...
  • İptal / Hepsiburada hesabımda, 28 Aralık'a kadar geçerli 50 TL'lik hediye çekim var. HB'den kargo hariç 50 TL civarı alışveriş yapmak isteyen veya alışveriş yapacak olan arkadaşlar için, 38 TL karşılığında istedikleri alışverişi yapabilirim.

Not: Aktif olarak kullandığım hesap olduğu için hesabı devretmeyeceğim, sizin adınıza alışveriş yapacağım. Alışveriş sonrası sipariş özeti, e-mail adresinize gönderilecektir.

İlgilenen olursa PM'den ulaşabilir.

Edit: Satış İptal, ÇEK KULLANILDI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 3 Aralık 2011; 20:08:42 >

• 10 TL limango çekimi mc royal menü ile takas edebilirim.
  • bende aktarılabilir limango 15 tl yi 2 tane mc roral ile takas yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: majestik12345

tenahiz elinde morhipo çeki varmı hiç.

4*10 tl lik morhipo hesabım var sadece 15 tl ye verebilirim. ödeme sadece havale

minimoy 25 tl lik çek sadece 7 tl (kargo çek ile ödenebiliyor)

takas yoktur pazarlık yoktur sadece eft-havale vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenahiz -- 12 Aralık 2011; 22:00:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncrowned king

Hepsiburada hesabımda, 28 Aralık'a kadar geçerli 50 TL'lik hediye çekim var. HB'den kargo hariç 50 TL civarı alışveriş yapmak isteyen veya alışveriş yapacak olan arkadaşlar için, 38 TL karşılığında istedikleri alışverişi yapabilirim.

Not: Aktif olarak kullandığım hesap olduğu için hesabı devretmeyeceğim, sizin adınıza alışveriş yapacağım. Alışveriş sonrası sipariş özeti, e-mail adresinize gönderilecektir.

İlgilenen olursa PM'den ulaşabilir.

pm

• 25 tl hediye çekli, cep onaysız hesap verebilecek olan var mı? Karşılıksız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

kampanya 3 adet 10tl, toplamda 30tl trendyol kola çeki 10tl
    not:18 adet için geçerli

not:12 adet kaldı. takasada açığım
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.