Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (2278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.322.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22762277227822792280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yakala co 20 tl üzeri geçerli 10 lira çek 1 şehirfırsatı 10 lira çekle takastır son kullanım 10eylül
  • Trendyoldan 80TL lik alışveriş yapacam uygun tekliflerinizi özel mesaj atabilirsiniz
  • Trendyoldan 80TL lik alışveriş yapacam uygun tekliflerinizi özel mesaj atabilirsiniz
  • Arkadaşlar fikirmetre anket kapanmamışmıydı bende şimdi daybuyday kodunu aldım yaptığım sadece herşeye hayır diyip geçtim işsiz olarak başladım tüm sorulara en olumsuz cevabı verdim kod geldi bilginiz olsun...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elzem.

quote:

Orijinalden alıntı: müdür-42

quote:

fikirmetre için tel kodu verilir (tel no saglanır :D )

pm

gönder hocam tanesini ne kadardan alacagını

Elzem adlı arkadaş söz verdin sözünde durmadın madem söz verme arkadaşım bizde insanız değilmi seni bekliyoruz burada.
    Arkadaş bana söz verdi ama söözünü tutmayarak bana vereceği numara onayını başkasına vermiştir güven olmaz bilginize
  • Aktarilabilir limango ceki lazim tanesi 4 tl den iki adet satmak isteyen varsa pm atsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökhantürk

quote:

quote:

quote:

pm

Elzem adlı arkadaş söz verdin sözünde durmadın madem söz verme arkadaşım bizde insanız değilmi seni bekliyoruz burada.
    Arkadaş bana söz verdi ama söözünü tutmayarak bana vereceği numara onayını başkasına vermiştir güven olmaz bilginize

verdigimi nerden biliyosun kardeşim forumdamıyım diye baksaydın anlardın belki birşeylerden. Neyse

Açıklama : Telden girmek zorunda kaldım hata verdi opera ile çok yavaşladı sayfa görüntülenemiyor gibi birşeyler çıktı giriyorum cevap bölümüne orası göndermiyor vs. vs. vs.. şuanda göndermeye calisiyorum ama çok kişi istedigi için paylaştırıcam eşit şekilde ama sana yok kimse senin gibi yapmadı hemen sözünü tutmadı vs. diyen olmadı sadece pm atarak bekliyoruz diye mesajlar geldi o kadar nedir bu hemen herkesi galeyana getirme çabaları ? zten ucuz yollu veriyorum üstünden o kadar çok kazanıyosun birazda beklesen canın çıkmaz ya Genede özür dilerim.

• Fikimetre kod vermeye basladı mı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

pm

verdigimi nerden biliyosun kardeşim forumdamıyım diye baksaydın anlardın belki birşeylerden. Neyse

Açıklama : Telden girmek zorunda kaldım hata verdi opera ile çok yavaşladı sayfa görüntülenemiyor gibi birşeyler çıktı giriyorum cevap bölümüne orası göndermiyor vs. vs. vs.. şuanda göndermeye calisiyorum ama çok kişi istedigi için paylaştırıcam eşit şekilde ama sana yok kimse senin gibi yapmadı hemen sözünü tutmadı vs. diyen olmadı sadece pm atarak bekliyoruz diye mesajlar geldi o kadar nedir bu hemen herkesi galeyana getirme çabaları ? zten ucuz yollu veriyorum üstünden o kadar çok kazanıyosun birazda beklesen canın çıkmaz ya Genede özür dilerim.

Hocam arkadaşa sordum vermişsin bunun üstüne yazdım sana,sorun değil verme versende ben almam zaten

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

pm

Hocam arkadaşa sordum vermişsin bunun üstüne yazdım sana,sorun değil verme versende ben almam zaten

hocam o arkadaşın kim bilmiyorumda ben bu saatlerden önce birisine verdim 5-6 tane tam bilmiyorum oda sizden önceydi sonra aksam tedarik ettim başkalarınada dagittim başka forumdan arkadaşlara ve kendimde kullandım şuanda tamamen bitti kusura bakmayin ben sizi ekmedim telden hepsini atcaktim ama hata veerdi bu mesajınızı görüncede başkasına verdim anlayışlı olup neden vermedin diye sorsaydın sorun çözülecekti.

• limango alt lımıtsız 20 tl onaylı hesap 3 tl

10 tl aktarılabılır cek 1 tl

odeme masrafszı mıslı.com
  • * DAYBUYDAY 200 TL YÜKLÜ HESAP > 130 TL
    * DAYBUYDAY 80 TL YÜKLÜ HESAP > 50 TL
    * ŞEHİRFIRSATI 30 TL YÜKLÜ HESAP > 15 TL
    * ŞEHİRFIRSATI 20 TL YÜKLÜ HESAP > 8 TL
    * SANALPAZAR BÜTÜN ONAYLARI YAPILMIŞ 10 TL YÜKLÜ HESAP > 4 TL
    * LIMANGO 20 TL YÜKLÜ ONAYLI HESAP > 4 TL
    * TRENDYOL 100 TL ALT LİMİTLİ 20 TL YÜKLÜ HESAP > 2 TL

NOT: PAZARLIK MESAJLARINA CEVAP VERİLMEYECEKTİR.
  • 1 ADET 20 TL MARKAFONİ COLA KODU 2 ADET 10 TL MARKAFONİ KOLA KODU İLE TAKAS OLUR.
  • kontör satan arkadaşlar pm atabilirler mi?
  • --'''------'''---''-''''------------''-'''''''''
    daybuyday 10 tl yuklu altlimtsz hesaplar ucretsizdir
    ---'''------'''---''-''''------------''-'''''''''

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EVMANYA çeki olan pm atsın alıcıyım..
  • 200-400 tl arası cep telefonu alacağım... herhangi bir sitede kullanabileceğim çeki olan arkadaş olursa pm den bilgi verebilir...
  • limango aktarılabilir 20 tl aranıyor . buna istinaden morhipo 20 tl ( 50 alt limitli ) verilir . elinde mevcut olan pm atsın . tşk
  • 100 TL TEKNOSA CEKİ OLAN VAR MI
  • 
Sayfa: önceki 22762277227822792280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.