Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (10555. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.322.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • morhipo 50 tl indirimli hesaba 5 tl verilir.
  • [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

N11 HESAPLARINIZA ALT LIMITSIZ 5 TL YÜKLENIR >>> 1 TL

*Toplu yükleme için pm atınız.Hazır yüklü hesaplar bulunur.

*Mobil uygulama ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

*Hesabınızdaki puan ile birleşir.

Ödeme: Vakıfbank
  • Fener maçı kiralık. PM
    satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 31 Ağustos 2014; 20:59:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 200/33 hesap 3 TL dir. Bu gece son... alışveriş sonrası hesap geri alınacak...
  • [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

Profilo Mağazaların'da Kullanabileceğiniz Altlimitsiz 50 TL Hediye Çeki Kodu >>> 35 TL 2'li Alımda>>> 60 TL (s.k.t 31.12.2014 )

*kodlar birleşir.

..............................................................................................................................................................................

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

Tüm Cinemaximumlar'da , Tüm seanslarda (3d,ımax hariç) geçerli PNR kodu >>> 6 TL 2'li Alımda >>> 10 TL (s.k.t 31.12.2014)

*PNR kodlarına kesinlikle kefilim alan kişi hiç bir sıkıntı yaşamayacaktır.
    ..............................................................................................................................................................................

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

temizlikyolda.com'da geçerli 25 TL Altlimitsiz Hediye çeki kodu >>> 15 TL (s.k.t 30.09.14)

ödeme ; Ziraat Bankası , Paypal , Fastpay ( 8 TL ve Altı Alım'lar için ödemeyi paypal ve fastpay üzerinden alıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retkitosman -- 31 Ağustos 2014; 20:34:31 >

• n11 paypal ile 11 tl indirimli hesap 2 tl
    alt limitli 12 (skt:31/08/2014)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 31 Ağustos 2014; 20:35:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

quote:

Orijinalden alıntı: koko69

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

400tl lik kliksa alışverişine 75tl indirim kuponu(son kullanım tarihi bu gece yarısına kadar), 10 tl ilgilenen pm atsın

pm attım iban bekliyorum

Arkadasin hesabina para gonderdim, eft dedi sorun cikardi, Itimatsizlik yapti vs , derken bu sicakta atmden gidip ykb hesabina parasini ( ilanda ustedigi 10 tl ) yatirdim,

Bana su mesaji yazdigim ana kadar hesap bilgisi ve sifre iletmedi,

Ben spora gidecegimi ve parasini attigimi da belirttim,

Bu detayli aciklamayi da gerek pm yoluyla alis verisi yapip yapmadigimi soranlar veya soracaklar bilgilensin diye paylasma gerwgi duydum,

Cunku soz konusu alis veris simdiden sorunlu alis veris olmaya namzet durumda maalesef :(

Kusura bakmayin konuyu mesgul ettigim icin arkadaslar

sizden ödeme isterken bendende istedi sanırım. eft olduğunu öğrenince cevap vermedi bir daha. umarım bir işi çıkmıştır gelince hesap bilgilerini verir size. ama bende kıllandım baya az önce

Adam hesabi yollamadigi gibi halen aklinca kafa buluyor, Neymis baskasina bedava verecekmis,

Bu uye sahtekar cikti arkadaslar bilginiz olsun,

Isin kotusu piskinlikte sinir tanimiyor,

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

400tl lik kliksa alışverişine 75tl indirim kuponu(son kullanım tarihi bu gece yarısına kadar), 10 tl ilgilenen pm atsın

pm attım iban bekliyorum

Arkadasin hesabina para gonderdim, eft dedi sorun cikardi, Itimatsizlik yapti vs , derken bu sicakta atmden gidip ykb hesabina parasini ( ilanda ustedigi 10 tl ) yatirdim,

Bana su mesaji yazdigim ana kadar hesap bilgisi ve sifre iletmedi,

Ben spora gidecegimi ve parasini attigimi da belirttim,

Bu detayli aciklamayi da gerek pm yoluyla alis verisi yapip yapmadigimi soranlar veya soracaklar bilgilensin diye paylasma gerwgi duydum,

Cunku soz konusu alis veris simdiden sorunlu alis veris olmaya namzet durumda maalesef :(

Kusura bakmayin konuyu mesgul ettigim icin arkadaslar

sizden ödeme isterken bendende istedi sanırım. eft olduğunu öğrenince cevap vermedi bir daha. umarım bir işi çıkmıştır gelince hesap bilgilerini verir size. ama bende kıllandım baya az önce

Adam hesabi yollamadigi gibi halen aklinca kafa buluyor, Neymis baskasina bedava verecekmis,

Bu uye sahtekar cikti arkadaslar bilginiz olsun,

Isin kotusu piskinlikte sinir tanimiyor,

ee yolladığınız para ne olacakmış ? siizn paranızla sadaka mı dağıtıyormuş aklınca

• !!!!! ARKADAŞLAR BU N11 DE ŞU AN TELEFONDA TİCARİ KART OLMASA DA 9 TAKSİT FIRSATI GELİYOR. 9 TAKSİT YAPILIYORMU TELEFONLAR ŞU AN ORDA ALAN VARMI HİÇ??

n11 satılık 11/20 --- 1,5 tl dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 31 Ağustos 2014; 21:05:19 >
  • 3 adet cinemaximum kodu lazım arkadaşlar. uyguna verebileceklerden teklif bekliyorum.. eft yarın öğleden sonra ancak geçebilirim..
  • korayspor'dan 133 Tl lik ürün alacağım indirimi olan ulaşırsa sevinirim.
  • N11 PAYPAL 12/11 ve 20/11 İNDİRİMLİ HESAPLAR

N11 12/11+1.8=12.8 tl indirimli hesap 5 tl satıldı.

N11 12/11+8 =19 tl indirimli hesap 11 tl

N11 20/11+2.5 =13.5 tl indirimli hesap 5 tl

N11 20/11+4=15 tl indirimli hesap 7 tl

N11 20/11+4.8 =15.8 tl indirimli hesap 7.5 tl

N11 200/33 +1.35 puan ve 200/21 tl indirim iki kupon aynı hesapta ve birleşmez. satıldı.

HEPSİBURADA 100/15 markette geçerli 2 tl (skt:31.08.2014)

NOT: Ödeme halkbank-paypal olabilir. Hesaplar geri alınır. hesapların şifresi değiştirilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsn33 -- 31 Ağustos 2014; 23:34:08 >
  • CINEMAXIMUM

3D hariç sinema bileti___6TL
    Skt: 31.12.2014

LİMANGO
    75TL ve üzeri alışverişlerde 15TL indirim kuponu__2TL

KLİKSA
    100TL ve üzeri %10 indirim kodu__2TL (Kampanya elektronik, mutfak ve ev gereçleri, bebek bezi ve altın kategorileri hariç tüm ürünlerde geçerlidir. )

MİZU
    %20 indirim kodu__2TL
    (Parfüm hariç tüm ürünlerde geçerlidir. )

PEPSİ

4 adet gümüş + 1 adet altın kapak_3TL

ZIZIGO

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 10 TL indirim kodu___2 TL

150 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 30TL indirim kodu___2.5 TL
    (Avantajix ile ücretsiz)

Ödeme: enpara, paypal, denizbank, ziraat

Pm sıkıntısından dolayı ulaşamayanlar yenibirdunya32@gmail.com adresine mail atarak ulaşabilir.

• MORHIPO 50 TL indirimli hesap (150 alt limit -sezonda)
    2 adet N11 paypal 12/11 hesapla takasliktir.
    Baska takas yada para teklifinde bulunmayiniz. Elinizde n11 yoksa baskasindan alip benimle takas yapabilirsiniz.

• Yemeksepeti çekleri alınır.
  • Kliksa çek Alinik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MORHİPO SEZONDA GEÇERLİ 100 TL ALT LİMİTLİ 30 TL İNDİRİM AVANTAJİX'E ÜCRETSİZ
  • Kliksa 400/75 indirimli hesap > 40 TL
    Son fiyattır. Pazarlık teklif etmeyin. Alan olmazsa kendim kullanıcam.
    Ödeme: isbank vakifbank denizbank ingbank paypal
    Not: saat 24:00 e kadar kullanılmalıdır. Alisveristen sonra hesap geri alınacaktır.

• yazılı pepsi kod bulunuri tane 25 kuruş

paypal 11 tl n11 indirim KODU alınacaktır
  • Alınık Kliksa 750/150 Çek

Alınık Steam kodu, 10 ve 20 adet için teklif bekleniyor
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.