Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (9505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.321.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 95039504950595069507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CİNEMAXİMUM KODLAR 6 TL DEN SATILIKTIR.ELİMDE 30 ADET KALDI SADECE.
    İLETİŞİM:PM YA DA 05357260014

ÖDEME SEÇENEKLERİ:VAKIFBANK,ZİRAAT BANKASI,İŞBANKASI VEYA PAYPAL
  • [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

AVEA Faturasız ve Faturalı Hatlara 30 Gün Geçerli Her Yöne 100 Dakika 4 TL
    BİMCELL Faturasız ve Faturalı Hatlara 30 Gün Geçerli Her Yöne 100 Dakika 4 TL
    PTTCELL Faturasız ve Faturalı Hatlara 30 Gün Geçerli Her Yöne 100 Dakika 4 TL
    POCELL Faturasız ve Faturalı Hatlara 30 Gün Geçerli Her Yöne 100 Dakika 4 TL

1 X 100DK ( 40TL ) = 4 TL
    2 X 100DK ( 80 TL ) = 7 TL
    3 X 100DK ( 120 TL ) = 10 TL

ÖDEME

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

ENPARA-ŞANS OYUNLARI ÖDEMESİ-HALKBANK-ZİRAAT BANKASI-İŞ BANKASI-VAKIFBANK-GARANTİ-AKBANK-PAYPAL

Faturasız hatlara 40 TL olarak(30 gün boyunca ister konuş, ister mesajlaş)
    Faturalı hatlara 100 DK olarak yüklenir.
    Dakikalar Her Yöne(Diğer GSM Operatörleri+Sabit Hatlar+444+0850) geçerlidir.

• nano_01 kullanıcısına yanıt
    Hocam neden sorun ettiniz anlamadım ? 1.5 tl ye satan da var. ihtiyacınız varsa ondan alabilirsiniz.

1.Kaldı ki forum un genel anlamı paylaşım olsa da bu bu mesajı attığınız bölüm ÇEK SATIŞ BÖLÜMÜ , yani paylaşım yapan arkadaşlar da oluyor ama bu bölüm de asıl amaç satış veya takas. Ciddi anlamda ticaret yapan arkadaşlar da var. Bu bir suç veya kurul dışı da değil. Mesala ben son günü olan MC kodlarını satmadığım gibi buradan kullanacak arkadaşlara verdim. Yine sürekli görüyorum son günü olan veya olmayan çek ler aleni paylaşılıyor bu bölümde.

2. olarak siz bedava elde etmiş diyorsunuz ve kodlar kendinin miş gibi satıyorlar diyorsunuz . Peki bu çekler kime ait ? Tabiki hat sahibine aittir. Eğer hat sahibi kullanmayacaksa satabilir. Bu kodun az çok bir maliyeti var ve her hat en fazla 1 adet bu koda sahip olabiliyor ve sadece woops üyeleri. Yani her avea sahibi de bu kodu alamıyor. Ocak ayında Vodafone hatları için gittigidiyor %5 indirimi vardı. Her Vodafone hattı ücretsiz olarak 3 adet kod alınabiliyordu. Yani çok kolay alınabiliyordu. Ve bu bölümden 5 tl ye satılıyordu. Yine yeni abonelik açıldığında yaklaşık 1 hafta son ücretsiz bu kod gönderiliyordu. Bu kampanya onlardan zor sahip olunabilir bir kampanya. Ücretli olması çok da mantıklı.

3. olarak insanlara zavallı demeniz ve burada yeriniz yok demeniz çok ağır olduğu gibi kimsenin haddi olduğunu da düşünmüyorum. Burada kural var düzen ler var.

Lütfen yazdıklarımı size savaş açmışım gibi görmeyiniz. Çok daha fazlasını yazardım ama yazmadım. Burası tartışma yapmak istediğim bir yerde değil.

Yazdıklarınızı saygı ile karşılıyor ama BÜYÜK HARF le yazmamanızı da rica ediyorum.

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: alperkaya90

Hocam neden sorun ettiniz anlamadım ? 1.5 tl ye satan da var. ihtiyacınız varsa ondan alabilirsiniz.

1.Kaldı ki forum un genel anlamı paylaşım olsa da bu bu mesajı attığınız bölüm ÇEK SATIŞ BÖLÜMÜ , yani paylaşım yapan arkadaşlar da oluyor ama bu bölüm de asıl amaç satış veya takas. Ciddi anlamda ticaret yapan arkadaşlar da var. Bu bir suç veya kurul dışı da değil. Mesala ben son günü olan MC kodlarını satmadığım gibi buradan kullanacak arkadaşlara verdim. Yine sürekli görüyorum son günü olan veya olmayan çek ler aleni paylaşılıyor bu bölümde.

2. olarak siz bedava elde etmiş diyorsunuz ve kodlar kendinin miş gibi satıyorlar diyorsunuz . Peki bu çekler kime ait ? Tabiki hat sahibine aittir. Eğer hat sahibi kullanmayacaksa satabilir. Bu kodun az çok bir maliyeti var ve her hat en fazla 1 adet bu koda sahip olabiliyor ve sadece woops üyeleri. Yani her avea sahibi de bu kodu alamıyor. Ocak ayında Vodafone hatları için gittigidiyor %5 indirimi vardı. Her Vodafone hattı ücretsiz olarak 3 adet kod alınabiliyordu. Yani çok kolay alınabiliyordu. Ve bu bölümden 5 tl ye satılıyordu. Yine yeni abonelik açıldığında yaklaşık 1 hafta son ücretsiz bu kod gönderiliyordu. Bu kampanya onlardan zor sahip olunabilir bir kampanya. Ücretli olması çok da mantıklı.

3. olarak insanlara zavallı demeniz ve burada yeriniz yok demeniz çok ağır olduğu gibi kimsenin haddi olduğunu da düşünmüyorum. Burada kural var düzen ler var.

Lütfen yazdıklarımı size savaş açmışım gibi görmeyiniz. Çok daha fazlasını yazardım ama yazmadım. Burası tartışma yapmak istediğim bir yerde değil.

Yazdıklarınızı saygı ile karşılıyor ama BÜYÜK HARF le yazmamanızı da rica ediyorum.

Saygılar

Aynen katiliyorum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nano_01

ARKADAŞLAR BAKIN BURAYI TİCARET GİBİ GÖRENLERE ZAVALLI DEDİM DEDİĞİM İNSANLARIN TİPİNİDE ACIKLADIM ADAMA MALİYETİ 0,5 KURUŞ 5 TL NE DEMEK YA 7 TL YAZAN VAR AYIP BURADA PAYLAŞIM YAPMAK VE UYGUN FİYATA KENDİSNE MALİYETLİ OLMUŞ ÇEKLERİ SATMAK

Isteyn istedigi fiyata satar almayin hocam zorla bisey satamaz ya kimse

• Madem konusu açılmış. Milletin hakkını gasp edip, 10'larca hesapla, her türlü kurnazlığı yapıp mesela (n11 arkadaş davet et kazan) tırnak içinde kazandığı çekleri satanlara ne demeli.

Helal iş yaptıklarını sanıyorlarsa çooook yanılıyorlar..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahsin75 -- 9 Mayıs 2014; 9:26:30 >
  • Arkadaşlar, Metronun gencturkcell %50 indirim kodu 10 Mayıs tarihli gidiş bileti almanız kaydıyla kullanılabilir. Kullanamadığım için HAYRINA ilk pm atandan itibaren 3 kişiye Ücretsiz verilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmangdk -- 9 Mayıs 2014; 8:00:21 >
  • ....Coca Cola Kapak Kodu.... ....Coca Cola Kapak Kodu.... ....Coca Cola Kapak Kodu....

....50 Adet 7 TL....

....100 Adet 12 TL....

Excel Yazılı
    Hatalılar telafi edilir

....................6 LT lik Coca Cola BuzdolaBI 100 Tl....................

....CİNEMAXİMUM.... ....CİNEMAXİMUM.... ....CİNEMAXİMUM....

1 Adet Cinemaximum Kod 5 TL

31:12:2014 de kadar geçerli Cinemaximum Kodları

( 3D, IMAX ve IMAX 3D HARİÇ Haftanın Her Günü Tüm Seanslarda Geçerlidir)

Ödeme Garanti - En para - Paypal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezginaytac84 -- 9 Mayıs 2014; 8:10:12 >

• [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü
    TRENDYOL
    50tl alt limitli 20 tl indirim içeren hesaplar

1 ADET 3TL 2 ADET 5TL 5 ADET 10TL
    Son kullanım tarihi 31 Mayıs 2014

Hesaplar sizde kalabilir...Maili ve şifreyi değiştirebilirsiniz
    Pazarlık mesajlarını cevaplandıramayacağım.
    Ödeme Şeklinizi Belirtiniz Paypal veya Havale(Garanti,Vakif,Finans,Enpara,Ziraat)

Sık Sorulan Sorular:
    Pepsi indirimi ile birleşir mi? Cevap: Birleşmez
    Kargo ile birleşir mi? Cevap: Birleşmez
    1 adeti 2tl den verir misin ?Cevap: Vermem
    Markafoni,Morhipo,Modagram,HB,N11 İndirimin varmı? Cevap:Yok
    Hocam kaç para Trendyol?Cevap:İlanda Yazıyor
    Hocam son kullanma tarihi?Cevap:ilanda yazıyor
    Hocam nasıl ödeyeceğiz? Cevap:ilanda yazıyor

• Snalpazar.10tl indirimli .. tam onaylı hesap... 4 tl

hepsiburada..... 25/100 kod.... 4 tl
    modagram.... 30/100 indirim kodu... 1,5 tl (avantajix linkim ile hızlı ve ücretsizdir,)

n11 35/700 indirim... avantajix ile ucretsiz (ödeme ile 5 TL)

Mediamakt... seçili ürünlerde 100 TL indirim... 3 TL geçerli ürün listesi için tıklayınız

ödeme; paypal, enpara/finansb.
    NOT; indirimli hesap şeklinde olanlar bir ay sonra tüm bilgileri sıfırlanarak mailleri geri alınır
    Pazarlık mesajlarına zaman kaybı açısından geri dönüş sağlanmayacaktır,

• n11 ceklerınız alınıktır ...
  • alınık 20 adet hepsiburada avea woops kodu
    ayrıntılar burda var
    http://forum.donanimhaber.com/m_91581052/key_HEPSiburada/tm.htm
  • HEPSİBURADA 100/25 TL indirim yapan Kod 2 TL.
    Cinemaximum 5 TL. 3d/imax hariç tüm filmlerde geçerli kod. Ödeme Halkbank ya da İşbanK
  • COCA-COLA AÇMA HALKASI ( EXCEL YAZILI )

100 ADET 10 TL

HATALI KODLAR TELAFİ EDİLİR.

ÖDEME GARANTİ

• Dilediğiniz Cinemaximumda dilediğiniz saatte kullanabileceğiniz 3D IMAX DAHİL Tek kişilik kodlar>>>>>>12 TL

HIZLI İLETİŞİM HIZLI ALIŞVERİŞ

ÖDEME İŞ BANKASI

NOT:TOPLU ALIMLARDA İNDİRİM OLUR

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

• KLiKSA.COM ÖN SATIŞ
    KLiKSA.COM DA geçerli 500 tl üzeri alışverişlerde geçerli 100 tl indirim sağlayan KOD Bugün aktif olacaktır.
    almak isteyen arkadaşların pm ile ulaşmaları rica olunur..

Fiyat : 60 TL
    Ödeme Enpara Vakıfbank

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1255923/ed53bd5d-c6b2-4bab-b148-d8ae50b066be.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubar61 -- 9 Mayıs 2014; 9:14:21 >
  • Hepsiburada 100/25 indirim kodu 2 TL.
    Kendi hesabınızda kullanabilirsiniz. Kodlar isterseniz Cep telefonunuza sms olarak gönderilecektir.

markafoni 100/10 indirim kodu Avantajix karşılığı ücretsiz.
    Ödeme: Enpara, iş, ziraat ve paypal
  • Hızlıal 2000 TL lik hesap 1825 TL ye verilir
    Hepsiburada 200 TL de 30 TL indirim 7 TL
  • 
Sayfa: önceki 95039504950595069507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.