Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (7936. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.322.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79347935793679377938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11.com dan 100 lira indirim çeki aranıyor
    600 liraya telefon alıcam alt limiti 1000 lira olmasın.
  • GİTTİGİDİYOR %5 İNDİRİM KODU > 3 TL (KENDİ HESABINIZDA KULLANABİLİRSİNİZ. )

MORHİPO 100 TL ALT LİMİTLİ 30 TL İNDİRİMLİ HESAP > 2 TL

MORHİPO 150 TL ALT LİMİTLİ 30 TL İNDİRİMLİ HESAP > AVANTAJİX HESABIM İLE ÜCRETSİZ

YURTİÇİ KARGO %30 İNDİRİM KODU > ÜCRETSİZ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugberkk kullanıcısına yanıt
    tavuk burger mi yoksa mc chicken menu mü hocam ? çünkü Tavuk burger menü satışı yapılıyordu burada bir ara
  • HEPSİBURADA
    12,5 TL 25 TL alt limitli - 1.5 TL
    Giyim ve ayakkabıda geçerlidir SKT:31 Ocak 2014

LİMANGO 40 Lira ve üstü alışverişlerinizde 10 lira indirim sağlayan kod 1 TL SKT: 15 Aralık 2013

MORHİPO
    MORHIPO 100e 30tl indirimli hesap- 2,5 tl; MORHIPO TÜM ürünlerde GEÇERLİ...

N11
    150/33 3TL (Daha sağlıklı yaşayacağım)

Çekin geçerli olduğu kategoriler: Spor,Outdoor, Avcılık, Dalış

150/22 2 TL (Tarzımı yenileyeceğim)

Çekin geçerli olduğu kategoriler:
    Külçe ve Ziynet Altın, Takı, Mücevher > Gümüş, Çelik, Bijuteri Takı
    Saat, Gözlük, Aksesuar
    Külçe ve Ziynet Altın, Takı, Mücevher > Mücevher
    Ayakkabı ve Çanta, Giyim ve Aksesuarları
    SKT: 31/12/2013

EVORIA : Evoria tüm ürünlerde geçerli 100 TL ye 25 TL indirim sağlayan kupon kodu - 2 TL

Kampanya, 31 Aralık 201' e kadar geçerlidir. Maximum kart ya da Maximiles ile ödeme yapılmak şartı var.

Ödeme

Misli,Paypal,nesine,İşbankası,ingbank,kuveytturk eft

• Mc Chicken menu.
  • Satılık D&R kodu olan var mı lütfen pm atın!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar en para cardım var 2 adet 100-125-150 lik hangisi olursa çek karşılığında kullandıracağım yada isteyene türk telekom internet,telefon faturasında indirim ve hızında sıkıntı yaşanyan var ise yine yardımcı olabilirim pm bekliyorum teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

quote:

Orijinalden alıntı: note10.1

Su boxor nickli adamdan uzak durun arkadaslar. Adama 28 tl lik en ii fiyat ceki verdim, 5 tl ye satilan 75 tikli cekden aldim yerine, ki ben satsam 10 tlden fazlaya giderdi. Urunu aldim benim isim bitti. Adam almis, en iyi fiyat garantisine basvurmus benim hesabimdan. Ya boyle sacmalik varmi. Kendi hesabi gibi kullanmak istiyor hesabimi. Hadi bunuda gectim , adama diorum ki basvuru cevabin gelsin, sana iletcem, ceklerin yuklenince veririm sifreyi kullanirsin diorum , yok dior illa sifreyi yolla. Ya diorum, ben siparis verdim vede benimde basvurum var yeni yaptitim en iyi fiyat (ki adam benim hesaptan basvurmus haberim bile yok ondan duydum bakmamistim mesajlara) yok ver diyor. Foruma yazabilir durumu yaz dedim cunku, forumun bilgisine atip tutar kesin, cekler yuklenmeden hesabin sifresini sahsa vermeyecegim. Netice ne babam ne kardesim vermek zorunda degilim. Ben ceki kullan die verdim, urunude onaylamis ulasmis kendsine. Vermek zorunda degilim cunku ana hesabim. Yuklenince cekleri verilcektir.

Beni burda taniyan tanir seni iki satir yalan dolan mesajinla forumdaki itibarima golge dusurecegini saniyorsan havanda su doversin...
    Ayrica rizan karsiliginda takas ettik ben yalvarmadim sana. Takas sonucu sana verdigim hesap sen onay verip yorum verene kadar sifre sabit kalacak dedim ve sozumu hala koruyorum. Benim forumda sozum senettir bunu herkes bilir. Senden aldigim cek icin tek sartin icindeki 291 puani kullanma olmustu. Ben senden aldigim ceki istedigim kategoride istimal ederim bu konuda sana zarar vermedigim muddetce hurumdur. Benden dogacak tek tarafli zararida karsilayacak karaktere sahibim. Benim aldigim urun en iyi fiyat garantisinde oldugu icin basvuru yapmakta hakkim. Senin buradaki basvuruyu iptal edin diye n11 ile mesajlasmanin hikmeti nedir? Bu asaletinden midir? Neyse sattigin hesabin sifresini degistiripte israrla vermemek nasil bir kisilik oldugunu gosteriyor.

Konuyu sorunlu biten alisveris kategorisinde ekran goruntuleriyle yarin acacagim.

Bu konuyu kirlettigim icinde diger arkadaslardan ozur dilerim

Sen çeki ürün almak için almışsın ve çek talep başvurusunda bulunmuşsun bu hiç mantıklı değil. Sen 5 tl verip adamın hesabına resmen ortak olmak istiyorsun. Ürünü almadan söyleyecektin "arkadaşım ben çek talebinde bulunacağım gelecek çekleride kullanacağım yani hesabını uzun bir süre ortak kullaacağız" diye. Sen arkadaşın adına açılmış hesaptan kazanç sağlamaya çalışıyorsun, senin gelecek çekleri satmayacağın ne malum. sen gelen çekleri sattın diyelim başkasına o yüzden arkadaşın hesabı zarar görürse ne olacak. Yani sonuç olarak çek talep etme hakkın yok. Çek talep edeceksen 10 tl fazla verip kendi hesabından talep edecektin bence kardeşim.

• Kiralık

19:00- Beşiktaş - Kasımpaşa : 5 tl

yayın kalitesi :1200k

ödeme:nesine
  • quote:

quote:

quote:

Su boxor nickli adamdan uzak durun arkadaslar. Adama 28 tl lik en ii fiyat ceki verdim, 5 tl ye satilan 75 tikli cekden aldim yerine, ki ben satsam 10 tlden fazlaya giderdi. Urunu aldim benim isim bitti. Adam almis, en iyi fiyat garantisine basvurmus benim hesabimdan. Ya boyle sacmalik varmi. Kendi hesabi gibi kullanmak istiyor hesabimi. Hadi bunuda gectim , adama diorum ki basvuru cevabin gelsin, sana iletcem, ceklerin yuklenince veririm sifreyi kullanirsin diorum , yok dior illa sifreyi yolla. Ya diorum, ben siparis verdim vede benimde basvurum var yeni yaptitim en iyi fiyat (ki adam benim hesaptan basvurmus haberim bile yok ondan duydum bakmamistim mesajlara) yok ver diyor. Foruma yazabilir durumu yaz dedim cunku, forumun bilgisine atip tutar kesin, cekler yuklenmeden hesabin sifresini sahsa vermeyecegim. Netice ne babam ne kardesim vermek zorunda degilim. Ben ceki kullan die verdim, urunude onaylamis ulasmis kendsine. Vermek zorunda degilim cunku ana hesabim. Yuklenince cekleri verilcektir.

Beni burda taniyan tanir seni iki satir yalan dolan mesajinla forumdaki itibarima golge dusurecegini saniyorsan havanda su doversin...
    Ayrica rizan karsiliginda takas ettik ben yalvarmadim sana. Takas sonucu sana verdigim hesap sen onay verip yorum verene kadar sifre sabit kalacak dedim ve sozumu hala koruyorum. Benim forumda sozum senettir bunu herkes bilir. Senden aldigim cek icin tek sartin icindeki 291 puani kullanma olmustu. Ben senden aldigim ceki istedigim kategoride istimal ederim bu konuda sana zarar vermedigim muddetce hurumdur. Benden dogacak tek tarafli zararida karsilayacak karaktere sahibim. Benim aldigim urun en iyi fiyat garantisinde oldugu icin basvuru yapmakta hakkim. Senin buradaki basvuruyu iptal edin diye n11 ile mesajlasmanin hikmeti nedir? Bu asaletinden midir? Neyse sattigin hesabin sifresini degistiripte israrla vermemek nasil bir kisilik oldugunu gosteriyor.

Konuyu sorunlu biten alisveris kategorisinde ekran goruntuleriyle yarin acacagim.

Doger insanlarin yazdiklarini goruosun. Ben iptal edin yazdim evet dogru inkar etmiyorum ki. Çünkü sinirlendim, siz hangi hakla en ii fiyata basvuruosunuz kardesim benim hesabimdan. Izin mi aldiniz , belirttinizmi ??? Ben zaten kabul etmezdim izin bile isteseniz. Iptal mesaji icin tekrr attim iptal etmeyin die ki n11 ilk mesaji yani basvuru mesajinizi dikkate alir. Cpzumler gayet basit kardesim

1) urunu iade edersin saticiya , paran kartina yatar ki kargo iade zaten ucretsiz site yonetmeliginde var bakabilirsin, ne olursa olsun saticinin iade kaego ucreti die. Bende senden almis olsugum 75 lik icin 5 tl idi ama 10 tl oderim.

2) cekler gelince kullanirsin cikarsin.

3) urunu yeterki sus die odedigin ucreti sana gecerim, urunu bana yollarsin isimiz biter.

Daha ne istiosun anlamadim. Hesabi cekler yuklenmeden vermem kardesim.istedigin gibi sikayet ac umrumda degil. Ben dogru yapiorum. Baskasi olsa sana o cekleride vermez. Ben sana alisevrisi alip onaylanana kdr sifre degistirmedim. Onay verdin hesabimi geri aldim. Yanlis bisey yapmadim.

Beni burda taniyan tanir seni iki satir yalan dolan mesajinla forumdaki itibarima golge dusurecegini saniyorsan havanda su doversin..
    Demissiniz de hangisi yalan soylediklerimin. Hocam birak bu ayak islerini cene calma , is yap.aman hocam benden uzak dur. Istedigini yaz foruma cidden sallamiorum seni artik cevap bile yazmayacagim. Yazcagimi yazdim.

N11 E DE MAIL TEKRAR ATIYORUM CEKLERI YUKLEMEYIN IPTAL EDIN DIYE. BU MESAJIDA YANI N11 E IPTAL EDIN YAZDIGIM MESAJI EKRAN GORUNTUSUNU YARIN ACACAGIN YERE BEN EKLEYECEGIM MERAK ETME BANA LINK AT DA ACTIGIN KONUNUN. KOLAY GELSIN

uzatmanın anlamı yok bı konunu cekler gelınce sifreyı verir boxor arkadas kullanır yada karsılıklı olarak ortak bı notktada bulusurusunuzu ıkınızde bu formu ıyı kullanak kısılersınız burda bırbırınıze laf antamnını anlamı yok size gelen msj sızokumamısınızdır yada karsı taraf yanlıs anlamıstır boyle seyler olur birbirinizi kotulememnızı anlamı yok boxor arkadasa pek guvenmeyın boyle soylemler ıyı degil ben kendısınden alısverıs yaptım bı sorun olmadı belkı cok kısı yaptı olmadı sımdı guvenmeyın boyle seyler pek hosdegil

• [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

n11.com en iyi fiyat garantisi kampanyası

100 TL kupon
    59 TL kupon
    53 TL kupon

Kuponlar aktiftir, değerinin %40'ına satılacaktır.
    Elektronik kategorisinde 10 ,diğer kategorilerde 2 katı için geçerlidir.
    Avantajix iadesi başlamıştır, kullanmayı unutmayın

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

Teknosa 300 TL altlimitli 30 TL indirim 5 TL
    *Benim avantajx hesabımı kullananlara ücretsiz
    *Son geçerlilik tarihi 25 Aralık'dır.

• N11.COM 25 TL YÜKLÜ HESAP : ÜCRETSİZ (250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE)

N11.COM %10 İNDİRİM YÜKLÜ HESAP : 15 TL (250 TL - 750 TL ARASI ALIŞVERİŞLERDE)

SANALPAZAR 10 TL YÜKLÜ HESAP : 1.5 TL (Sadece telefon onayı eksik.)

MORHIPO 20 TL İNDİRİMLİ HESAP : ÜCRETSİZ (100 TL ve üzeri alışverişlerde)

MORHIPO 30 TL İNDİRİMLİ HESAP : 2,5 TL (100 TL ve üzeri alışverişlerde)

MORHIPO 30 TL İNDİRİMLİ HESAP : ÜCRETSİZ (150 TL ve üzeri alışverişlerde)

MORHIPO HESAPLAR AVANTAJİX ÜZERİNDEN ALIŞVERİŞ YAPANLARA ÜCRETSİZ VERİYORUM.
  • alihan1907 kullanıcısına yanıt
    yorumunuz için teşekkürler

siz yorum attıktan sonra tekrar baktım, yazdığım şeyden söylediğiniz dışında bir anlam çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: embayo

quote:

quote:

Sen çeki ürün almak için almışsın ve çek talep başvurusunda bulunmuşsun bu hiç mantıklı değil. Sen 5 tl verip adamın hesabına resmen ortak olmak istiyorsun. Ürünü almadan söyleyecektin "arkadaşım ben çek talebinde bulunacağım gelecek çekleride kullanacağım yani hesabını uzun bir süre ortak kullaacağız" diye. Sen arkadaşın adına açılmış hesaptan kazanç sağlamaya çalışıyorsun, senin gelecek çekleri satmayacağın ne malum. sen gelen çekleri sattın diyelim başkasına o yüzden arkadaşın hesabı zarar görürse ne olacak. Yani sonuç olarak çek talep etme hakkın yok. Çek talep edeceksen 10 tl fazla verip kendi hesabından talep edecektin bence kardeşim.

Empati yap bakalim hocam forumda kac kisinin bir tane n11 hesabi var? Bir urun aliyorum ve en uygun fiyat garantisi altinda. Sen olsan veya bi baskasi basvuru yapmaz mi? Zaten en uygun kampanyasinda farkli urunler ile istedigin kadar basvuru yapabilirsin diye biliyorum arkadas ayni urunu alipta ben cek kazanimina mudahae etsem amenna. Ayrica varsayalim ben cek kazandim ve cekleri satip arkadasi magduf ettim. Tum zarari oderim bu konuda bir cok zarara ugrayanin zararini odedim. Ornek sampiyon bjk uyeye 5 tane 100 ceki ayirmasini kesjn alacagimi soyledim sonradan ihtiyacim olmadi arkadas magdur olmasin diye 200tl odemesini yaptim. Yani benim sinir oldugum konu taks edip arkadas hesabi kullaniyor benim hesapla isi bitiyor ve ben bitene kadar sifreyi degistirmedigim halde, arkadas benim urunum gelmeden hesabin sifesini degistiriyor. Yani ben her defasind kargom nerde kargoya verilmis mi sayici yada n11 sordugum soru ne oldu mu dicem ?

• sanalpazar full onaylı hesap 5 TL.
  • boxor kullanıcısına yanıt
    Ürün gelmeden şifreyi değiştirme konusunda haklısın. Senin bu arkadaşın mağduriyetini gidereceğinide biliyorum. Tek sıkıntı senin ürünü almadan önce arkadaşa çek talebinde bulunacağını söylememen olmuş. Ortada ufak bir anlış anlaşılma var. Böyle ufak meseleleri büyütmenin bir anlamı yok. Çzülmeyecek bir sorun yok.
    Çeklerin gelince kullanırsın çeklerini, arkadaşta onu söylemiş zaten.ikinizde güvenilir insanlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi embayo -- 15 Aralık 2013; 18:17:25 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: embayo

quote:

quote:

Empati yap bakalim hocam forumda kac kisinin bir tane n11 hesabi var? Bir urun aliyorum ve en uygun fiyat garantisi altinda. Sen olsan veya bi baskasi basvuru yapmaz mi? Zaten en uygun kampanyasinda farkli urunler ile istedigin kadar basvuru yapabilirsin diye biliyorum arkadas ayni urunu alipta ben cek kazanimina mudahae etsem amenna. Ayrica varsayalim ben cek kazandim ve cekleri satip arkadasi magduf ettim. Tum zarari oderim bu konuda bir cok zarara ugrayanin zararini odedim. Ornek sampiyon bjk uyeye 5 tane 100 ceki ayirmasini kesjn alacagimi soyledim sonradan ihtiyacim olmadi arkadas magdur olmasin diye 200tl odemesini yaptim. Yani benim sinir oldugum konu taks edip arkadas hesabi kullaniyor benim hesapla isi bitiyor ve ben bitene kadar sifreyi degistirmedigim halde, arkadas benim urunum gelmeden hesabin sifesini degistiriyor. Yani ben her defasind kargom nerde kargoya verilmis mi sayici yada n11 sordugum soru ne oldu mu dicem ?

en başında söylemen gerekirdi kampanyaya başvuracağını.

haksızsın arkadaş boşuna nefes tüketme.

haksızsın.

• Avantajix Karşılığı ücretsiz N11 çekleri...

55/500 cep telefonunda geçerli yeni isimi kuracagim çeki avantajix kullanimi karsiligi bedava. (worlden yararlanilmadi. discovery 500 e alabilirsiniz (55 cek+55 puanla) enparanız varsı discovery 450 ye gelir ;))

33/150 - 33/200 luk yılbaşı çekleri avantajix karsiligi bedava- para ile 33/150 3 TL 33/200 2 TL.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• N11

N11 100 TL indirim yüklü hesap 200tl alt limitli >>> 45 tl (Elektronikte 1000tl alt limitli)

N11 65 TL indirim yüklü hesap 130tl alt limitli >>> 30 tl (Elektronikte 650tl alt limitli)

Diğer tutarlardaki indirimler için PM gönderebilirsiniz.

Hepsiburada 9 adet alt limitsiz 20tl çek yüklü hesap >>> 100tl (çekler birleşmez, fiyat sondur)

Markafoni

Markafoni 30tl alt limitsiz hesap+kod >>> 13 tl (5 adet 60 tl)

Markafoni 200 tl altlimitli 60 tl indirim+kargo bedava >>> 8 TL

Markafoni 150 tl altlimitli 35 tl indirim+kargo bedava hesap+kod >>> 5 TL

110TL ALIŞVERİŞ İÇİN ENPARA LAZIM..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkandr -- 15 Aralık 2013; 18:30:22 >

• 20 tl alt Limitsiz markafoni 10 tl

İstersenz hesabımda 10 tl mevcut onlada alışveriş yapabilirsiniz 30 tl indirim yapıyor

• 
Sayfa: önceki 79347935793679377938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.