Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.322.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daybuyday hesabım var içinde 10 TL HEDİYE ÇEKİ yüklü

daybuyday'dan alışveriş yapacak arkadaşlara "ücretsiz ,karşılıksız olarak" daybuyday hesap bilgileri vereceğim

lütfen sadece "alışveriş yapacak olan arkadaşlar" PM'den bana kaç hesap isterlerse hemen yazabilirler. hesap e-mail ve şifreleri göndereceğim

edit: vereceğim hesaptaki çekleri şayet 20 kasıma kadar kullanamaz iseniz çekleri kendim kullanacağım ziyan mundar olmasın diye.daybuday 10 TL hediye çeki kullanımı 22 kasımda bitiyorda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 18 Kasım 2011; 1:10:03 >
  • [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

Elimde 31 Aralık 2011 e kadar geçerli 9 tane mc royal menü kodu vardır. Tane fiyatı 5 TL dir. Daha öncede kod sattığım arkadaşlar mevcut forumda. Hiç kimse bir sorun yaşamadı
    Ben size 13 haneli kodu isterseniz telefonunuza isterseniz burdan mesaj yoluyla ulaştıracağım. 13 haneli kodu mc donals daki kasiyere verdiğiniz zaman sorunsuz menünüzü alabilirsiniz.

Ödeme Havale/eft yoluyla kabul edilir. Lütfen pazarlık için mesaj atmayınız.

satış konum:http://forum.donanimhaber.com/m_54630639/mpage_1//tm.htm#54673001

• içerisinde 2x10 TL hediye çeki yüklü daybuyday hesabı var. alışveriş yapmak isteyene "bedava" verilir.

farklı amaçlar için (satmak,takas vb. gibi) hesabı istemeyiniz. sadece alışveriş yapmak isteyenler, PM göndersin; hesap bilgilerini(e-mail ve şifre) gönderiyim..
  • ya konulardan birini silin bari.2 sine de bakmak zorunda kalmayalım.
  • limango 15 tl çek var elimde ve transfer edilen 10luk.15lik kod 30 kasıma kadar geçerli ama 10luklar senen sonuna kadar.karşılığında gittigidiyor çeki arıyorum.
  • arkadaşlar 2 adet 10 ar tl yüklü grupfoni lazım yerine cola kodu veya yakala.co verebilirim...
  • 20 Tl limango aktarılabilir çekler mevcut . Ayrıca cocacola 10 tl kod da var her biri 5 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheEvent -- 18 Kasım 2011; 18:34:31 >
  • daybuyday 10 TL hediye çeki var : alışveriş yapacak olana

daybuydayda şuan adidas deodorant ve duş jelleri vs. var

çeki aktarmak mümkün değil ama daybuyday hesabı olmayana mail ve şifreyi 10luk çek "silinmeden kullanılsın ihtiyacını alsın" diye verebilirim : PMden isteyiniz, ilk mesaj atana vereceğim

10 TL çek altlimitsiz kullanılabiliyor,daybuydayda düşük fiyatlı ürünlerde var
  • merhaba elimde kullanmayacağım daybuyday ceki var isteyen varsa verebilirim karsılıksız
  • trendyol çek lazı elinizde olan çekleri fiyatları ile bildirirseniz hesabınıza eft yapabilirim.

Alınacak çekler 20-30 TL lik çeklerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminekcby

merhaba elimde kullanmayacağım daybuyday ceki var isteyen varsa verebilirim karsılıksız

bendede var fikirmetrenin verdiği daybuyday çeklerinden ama hangi aşamada fiyattan düşecek.hiçbir yede hediye çeki kullan kısmını göremedim.bilenler bir zahmet p.m atabilirlermi
  • Yakala.co 20 TL yüklü hesap 10 TL
    Limango 15 TL lik çek kodu 5 TL
    Lİmango 22+10+10 TL lik aktarılabilir çekler. Teklifleri bekliyorum.
    Morhipo 15 Tl lik çek 5 TL (30 TL üstü alışverişlerde geçerli.) 19-20 Kasım kargo bedava

Ödeme:
    İşbankası nakit
    Paypal
    Vodafon TL

Alt limitsiz 50 TL lik Hepsiburada çekine ihtiyacım var takas yada nakit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_80 -- 19 Kasım 2011; 9:51:21 >
  • acil kola trendyol çek kodu lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

acil kola trendyol çek kodu lazım

ben verebilirim, takas olarak ne verebilirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukefe

quote:

2 tane çek koduna bir tane20 tl yüklü yakala.co hesabı verebilirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufukefe

quote:

2 tane çek koduna bir tane20 tl yüklü yakala.co hesabı verebilirim

elimde bir tane var.
  • Sapphire AVM YKM mağazasında geçerli 150TL değerinde 2 adet çek ve mavi jeans 30TL değerinde çek ve Lavazza 2 adet 5TL değerinde çek hepsi 185TL Çekler bastırılmış olduğundan kargo ile vereceğiniz adrese kargo ücreti tarafımca ödenerek gönderilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odanedemek -- 18 Kasım 2011; 21:54:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: odanedemek

Trendyol kola kodu 1 adet 3TL, 2 adet 5TL

Sapphire AVM YKM mağazasında geçerli 150TL değerinde 2 adet çek ve mavi jeans 30TL değerinde çek ve Lavazza 2 adet 5TL değerinde çek hepsi 185TL Çekler bastırılmış olduğundan kargo ile vereceğiniz adrese kargo ücreti tarafımca ödenerek gönderilecektir.

2 KOLA KODUNU ALIYORUM HOCAM
  • limango aktarılabilir 20 tl çek için trendyol kola kodu olanlar teklifleriyle beraber p.m. atarsan sevinirim.
    Ayrıca 20 tl hediye çeki olan Trendyol hesabı olması tercihimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 18 Kasım 2011; 22:02:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

20 Tl limango aktarılabilir çekler mevcut . Ayrıca cocacola 10 tl kod da var

Limango 20 tl. Altlimitsiz aktarılabilir. Yıl sonuna kadar geçerli.
    ı çek kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheEvent -- 18 Kasım 2011; 23:18:22 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.