Şimdi Ara

Yandex harita ve panorama servisleri iOS kullanıcıları için de hazır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
5.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yandex harita ve panorama servisleri iOS kullanıcıları için de hazır

Rusya'nın arama motoru devi Yandex'in bir süre önce İstanbul'da açtığı ofis ile resmi olarak Türkiye pazarına girmesinin ardından sokak görünümü haritalama işlemleri için Ankara ve İstanbul'da kameralı araçlar yollara çıkmıştı. 

Yandex harita servisi ülkemizde gerçek zamanlı trafik bilgilerinin yanısıra Ankara ve İstanbul için de sokak görünümü benzeri panorama özelliğini de sunuyor. Google'ın ülkemizde bu kadar gelişmiş bir hizmeti olmadığı için Yandex'in harita servisi oldukça ilgi gördü.

Yandex mobil harita hizmetini ilk olarak Android kullanıcılarının beğenisine sunmuştu. Şimdi ise iOS kullanıcıları da Yandex'in hizmetinden faydalanabilecek. Ücretsiz olarak App Store'da yerini alan uygulama gerçek zamanlı trafik bilgilerinin yanısıra panorama özelliği de sunuyor. 

İlk Android uygulamasında bu fonksiyon eksikken şimdi o da güncellenmiş durumda. Her iki platformun uygulama mağazasından Yandex harita uygulaması indirilebilir durumda.

• İşte bu süper!! Bilgisayardakini çok başarılı bulmuştum.
  • Ben bu programı android'e yükledim fakat yazılım dili rusçaydı, ingilizce veya türkçe dil desteği var mı?
  • ios da böyle bir uygulama yok .Nasıl sallama bir haber bu??moscovadaki taxileri gösteren bir uygulamadan başka bir uygulama yok.eğer varsa linkini verin lütfen..
  • http://itunes.apple.com/tr/app/yandex.maps/id313877526?mt=8

adres bu bakmak isteyenler için. Ancak türkçe dil desteği yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Divinity

Ben bu programı android'e yükledim fakat yazılım dili rusçaydı, ingilizce veya türkçe dil desteği var mı?

Tarayıcıdanhttp://mobil.yandex.com.tr/haritalar/android/ bu adrese girip sağdaki m.soft.yandex.com.tr/maps/ linkine tıklayıp yükle.
  • galaxy s2 im de yüklü bu yandex maps ve türkçe ios a hâla türkçesi çıkmamış olabilir :-)
  • Az önce güncelledim. Uygulama türkçe olmuş. Önceki sürüm rusçaydı. İngilizce bile adam akıllı değildi. Neyse düzelttiler durumu.
  • arkadaşlar amd yeni sürücüsünü yayınladı 11.11
  • ajan bunlar ajan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batucan57

arkadaşlar amd yeni sürücüsünü yayınladı 11.11

konu ile ne alakası var?
  • sokak görünümü hizmeti gerçekten çok güzel olmuş.. her ne kadar harita hizmetini beğenmemiş olsamda .ünkü o konuda google ile kıyaslarsanız aradaki fark çok bariz google lehinde.. ama istanbul sokak görünümü haritası çok başarılı bence çok beğendim.. Ben böyle bir hizmeti Türklerin yapasını isterdim. bizim haritamızı bile bize yabancılar sunuyor.. bu madalyonun öteki tarafı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

quote:

Orijinalden alıntı: batucan57

arkadaşlar amd yeni sürücüsünü yayınladı 11.11

konu ile ne alakası var?

bide eksiyi sana basmışlar
  • İyiymiş yani insanlara yardımcı olur en azından:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

quote:

Orijinalden alıntı: Divinity

Ben bu programı android'e yükledim fakat yazılım dili rusçaydı, ingilizce veya türkçe dil desteği var mı?

Tarayıcıdanhttp://mobil.yandex.com.tr/haritalar/android/ bu adrese girip sağdaki m.soft.yandex.com.tr/maps/ linkine tıklayıp yükle.

Daha öncede bu şekilde yüklemiştim, yine bu şekilde yüklüyorum, programın Android versiyonu RUSÇA, anlatamıyorum galiba, android markette de var ve aynı şekilde oda RUSÇA, varsa bildiğiniz ingilizce veya türkçe DİREK APK dosya linkini yazarmısınız.

• Sırf denemek için silip android marketten yükledim ama ordan yüklediğimde bazı yazılar rusça çıkıyor ama verdiğim linkten indirdiğimde herşey %100 türkçe.

Edit: Sorun yandex'te ilk yüklediğimde herşey türkçe iken yol tarifi vs... sonraki açmamda rusçaya dönüştü.Destek ekibine bu bug'ı bildireyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comm -- 17 Kasım 2011; 1:15:33 >
  • Market kontrolünden geçmeyen uygulamalara dikkat etmek gerekir. Linkteki apk dosyası donumuzun bedenini bile görmek istiyor :-))
  • ipad 2 için yükledim, dil rusça. Değiştirmek içinde bir seçenek bulamadım. Türkçe veya ingilizce yapmanın yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

ipad 2 için yükledim, dil rusça. Değiştirmek içinde bir seçenek bulamadım. Türkçe veya ingilizce yapmanın yolu var mı?

Android market'ten indirince Rusça oluyor ama resmi sitesinden indirince Türkçe.

http://m.soft.yandex.com.tr/maps/
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

ipad 2 için yükledim, dil rusça. Değiştirmek içinde bir seçenek bulamadım. Türkçe veya ingilizce yapmanın yolu var mı?

Android market'ten indirince Rusça oluyor ama resmi sitesinden indirince Türkçe.

http://m.soft.yandex.com.tr/maps/

android için link var sitede. Ben ios için arıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.