Şimdi Ara

Intel'den ödüllü yarışma; 'Teknolojik Kıyak'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
3.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Intel, teknoloji tutkunları için yeni bir yarışmaya başladı.  Sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden gerçekleştirilen "Teknolojik Kıyak" isimli yarışmaya katılmak için yapmanız gereken tek şey ilgili sayfadaki beğen butonuna tıklamak ve katılım formunu doldurmak.

Intel'in yarışmasını benzerlerinden ayıran bir diğer nokta ise "Teknolojik Kıyak" özelliği. Yarışma kapsamında aralarında Asus'un yeni ultrabookları, tablet bilgisayarlar ve televizyonların da yer aldığı ödülleri kendinizle birlikte "kankalarınıza" da kazandırabilmeniz.

Zaten Intel'in yarışma için belirlediği slogan da şu şekilde "En yakın 4 kankana büyük bir kıyak yapmaya hazır mısın?" Hem kendiniz hem de kankalarınız için ödül kazanabileceğiniz uygulamanın adresi ise şu şekilde; https://apps.facebook.com/intelteknolojikkiyak/

• Komedi bu intel kim onlari kazanipta arkadasina vericek?
  • hayalperest intel daha ilgi çekici bişeyler bulmaya çalış
  • Baba oğluna vermez bu ödülleri kazanırsa Bunlar Kanka diyor pehh
  • buda yeni moda oldu.hediye veriyom ayağına reklamlarını iyice yayıyolar artık..kingston ssd için slogan ararken herkese sormuştum ve sonra dandikten bir kaç slogan seçtiler , anladımki adamlar asıl reklamı böyle yapıyolar ;) boş işler bunlar
  • Dağıttım Kankaslarıma
  • Ucuza en iyi reklam yöntemi .
  • Sorun sadece bendemi anlamadım.O video çıktıktan sonra hiç bişey olmuyor öylece kalıyor.yoksa hiç kankam yokmu....
  • Kanka mı
  • İyi reklam meeeen
  • Arkadaşlarıma şimdiden söyledim hepsi benim diye
  • rezerved
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Sorun sadece bendemi anlamadım.O video çıktıktan sonra hiç bişey olmuyor öylece kalıyor.yoksa hiç kankam yokmu....

+4
  • bnm ıkı kankamı otomatık kendisi bildi bnde inanmam ama doldurduk bi umut tutarsa herkese benden çay
  • "kanka"sına o parçaları verecek varsa başarılar dilerim
  • Fake hesap akar abi
  • sanki çekilişte millet izleyecek :D kimseye vermiyecekler kendi aralarında bi isim seçerler :D bedava reklam işte :)
  • VALLAHİ BEN EKLEDİM ADRESTEN TC KİMLİĞE KADAR ALIYORLAR SAĞLAMMIŞ ÇEKİLİŞ KAYIT OLUN BENCE...
  • Anlayamadığım beğeni yapınca mı kazanıyomuşuz ödülü?
    Intel de facebook ergenlerine mi döndü yani?
  • buda yeni moda oldu.hediye veriyom ayağına reklamlarını iyice yayıyolar artık..kingston ssd için slogan ararken herkese sormuştum ve sonra dandikten bir kaç slogan seçtiler , anladımki adamlar asıl reklamı böyle yapıyolar ;) boş işler bunlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.