Şimdi Ara

Saints Row: The Third'ün Mükemmel Çıkış Videosu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Aslına bakarsanız Saints Row serisi, eğlenceli ve iyi bir seri olmasına rağmen rakiplerine oranla pek fazla göz önünde olmayan bir seri. Ancak THQ, serinin yeni oyunu The Third ile tabuları yıkacak gibi.

İnceleme notlarıyla şimdiden herkesi heyecanlandıran Saints Row: The Third'ün aksiyon ve eğlence dolu çıkış videosu da yayınlandı. Videoda Steelport şehrinde yaşanan aksiyon ve ilginçliklerin yanı sıra, Saints Row: The Third'ün aldığı övgüleri görüyoruz.

Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyun, 18 Kasım'da PC, PS3 ve Xbox 360 kullanıcılarıyla buluşacak.

• baya eğleneceğiz
  • Merakla bekliyorum. Aralda ön siparişi verdim bakalım nasıl bi oyun karşılıyacak bizi. :)
  • Saints Row 2'yi çoğu kişinin beğenmemesine rağmen benim en fazla eğlendiğim oyunlardan biridir. Özellikle oyundaki cutscene'ler o kadar keyifliydi ki sadece cutscene'leri izlemek için oyunu defalarca tekrar yüklediğimi hatırlıyorum. O oyunu bu şekilde görünce sanki bu gelişmede benimde payım var gibi hissediyorum nedense :)
    (Lütfen aptal aptal düşüncemin mantıksızlığını açıklamaya çalışmayın)
  • Oyunlar eğlenmek içindir. Son zamanlarda çıkan oyunlar fazlasıyla gerçekçiliğe sahip zaten! Bu oyunun ön siparişini verdim mantıksız gelen ne varsa yapmak istiyorum :d
  • şişirmeden başka birşey değil. Herşey çok güzel gözüksede oynayabilirlik rezaletti 2.oyunda. Pek birşey beklemiyorum.
  • aldım oynuyorum, GOTY olmasa da Fun OTY olabilecek kapasitede :D
  • çok fena eğlenicez
  • açılışı yapıyorum :

müziğin adı lütfen ???..
  • Eğlenceli olacak.
  • böyle bir oyundan fazla beklemeyin oynayacağıznız 2 hafta en fazla 3 ben size darksiders ı oynayın ve 2. sini bekleyin diyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.