Şimdi Ara

Windows 7 Görüntü sorununa yardım edecek yokmu ? [Resimli]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2. konum oldu net bir cevap alamadım. Windows 7 Görüntü cok cansız gibi, oyunlarda ekran karanlık gibi xp daha aydınlık daha canlı. HD 6870 Ekran kartım var ve yenı aldım son sürüm driverini'de kurdum ekran kartı yokkende böyleydi bunun hiçmi bir çözümü yok acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BR9 -- 14 Kasım 2011; 23:21:52 >

• bir kaç şeyden olabilir o yüzden görüntü eklermisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4000t

bir kaç şeyden olabilir o yüzden görüntü eklermisin

Buyur hocam dikkatlı bakarsan bulanıklık var yazılarda sanki cansız bir görüntüsü var, özellikle oyunlarda karanlık

Windows 7 Görüntü sorununa yardım edecek yokmu ? [Resimli]

Göremiyenler :http://b1111.hizliresim.com/r/g/jvxg.jpg

• görüntün bulanık durmuyor aslında biraz yumuşak sanki, monitörde ve ekran kartında keskinlik ayarı varmı kontrol et varsa yükselt ekran kartı ayarlarından hz desteklenen en yüksek değeri seç mönitör bazen 16.10 olabiliyor 1920x1200 gibi, çözünürlük ayarlarını kontrol et değerleri en fazla yap,renk Renk 32 bit kontrol et,bağlantıları kontrol et griş çıkıştaki pinlerin durumunu, başka kablo tak, denetim masası görüntü clear type ayarladan cleartype aç en net gözüken yazıları seç, bilgisayar sağ yap özellikler sol taraftaki çubuktan gelişmiş sistem ayarları karşına çıkan penceredeki performans ayarlar ordan en iyi performan için ayarla de sonra tekrardan en iyi görünüm için ayarla pencere ve başlat çubuğunda problem varsa düzeliyor hiçbiri olmazsa verilerini yedekle tekrardan yükle olmazsada monitörün kalitesiz yada problemlidir ekran kartındada problem olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4000t -- 15 Kasım 2011; 14:14:56 >

• quote:

görüntün bulanık durmuyor aslında biraz yumuşak sanki, monitörde ve ekran kartında keskinlik ayarı varmı kontrol et varsa yükselt ekran kartı ayarlarından hz desteklenen en yüksek değeri seç mönitör bazen 16.10 olabiliyor 1920x1200 gibi, çözünürlük ayarlarını kontrol et değerleri en fazla yap,renk Renk 32 bit kontrol et,bağlantıları kontrol et griş çıkıştaki pinlerin durumunu, başka kablo tak, denetim masası görüntü clear type ayarladan cleartype aç en net gözüken yazıları seç, bilgisayar sağ yap özellikler sol taraftaki çubuktan gelişmiş sistem ayarları karşına çıkan penceredeki performans ayarlar ordan en iyi performan için ayarla de sonra tekrardan en iyi görünüm için ayarla pencere ve başlat çubuğunda problem varsa düzeliyor hiçbiri olmazsa verilerini yedekle tekrardan yükle olmazsada monitörün kalitesiz yada problemlidir ekran kartındada problem olabilir.

Ekran kartında problem olması ımkansız cunkı ekran kartı yokkende boyleydı hocam.

Ayriyetten Asus Ne ara kalitesiz oldu hocam

ASUS VH222D 21.5 İnch monitör var

• quote:

görüntün bulanık durmuyor aslında biraz yumuşak sanki, monitörde ve ekran kartında keskinlik ayarı varmı kontrol et varsa yükselt ekran kartı ayarlarından hz desteklenen en yüksek değeri seç mönitör bazen 16.10 olabiliyor 1920x1200 gibi, çözünürlük ayarlarını kontrol et değerleri en fazla yap,renk Renk 32 bit kontrol et,bağlantıları kontrol et griş çıkıştaki pinlerin durumunu, başka kablo tak, denetim masası görüntü clear type ayarladan cleartype aç en net gözüken yazıları seç, bilgisayar sağ yap özellikler sol taraftaki çubuktan gelişmiş sistem ayarları karşına çıkan penceredeki performans ayarlar ordan en iyi performan için ayarla de sonra tekrardan en iyi görünüm için ayarla pencere ve başlat çubuğunda problem varsa düzeliyor hiçbiri olmazsa verilerini yedekle tekrardan yükle olmazsada monitörün kalitesiz yada problemlidir ekran kartındada problem olabilir.

Yanlız birde şöyle bir sorun var, xp'de görüntü cok güzel hiç bir sorun yok fakat windows 7'de acayip bulanıklaşıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.