Şimdi Ara

OPEL CORSA C ''F'' HATASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başımdan geçen bir olayı burada paylaşmak istiyorum.
    Corsa c 2005 1.2 essentia easytronic aracım geçen sabah çalışmadı, kontağı çalıştırıp, ışıklar sönünce marş yaptım tık diye stop etti gostergede F yazıyordu. Fren lambalarında problem yoktu, f hatalarında fren lambasının patlak olması bile sanzımana elekrık vermıyor ve sanzıman kılıtlenıyormus, ayrıca aracı hep easytronıcte kullanmakta f hatasını tetikliyormuş...f hatası verecegıne daır bır belırtıde hıc gostermemıstı...kontagı cevırdıgım zaman camlar acılabılıyor ve radya calısıyordu dolayısı ıle bende akude problem yok sanıyordum ama usta gelip problem akude dedı aku degıstı ve araba calıstı. aku 6 yıllık gm akusuydu...aracın calısmadığı sabahın aksamıda hava cok soguktu, ayazdı...problem akudeymıs kısaca , F hatalarında sakın hemen beyın degısecek sanmayın, ben emınımkı bu aracı servıse gotursem beyın degısmesı (2200 tl) gerekecek dıyeceklerdı...(daha once 30000 km de eksantrık mılkı kırılmıs olan arabama antalya gedız yetkılı opel servısı atesleme bobınınde problem var demıstı...)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.