Şimdi Ara

Batman: Arkham City'de Gizemli Kayıt Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Batman: Arkham City'de nedenini anlayamadığınız biçimde kayıt dosyalarınız kayboldu veya bozuldu mu? Eğer cevabınız "Evet" ise, görünüşe bakılırsa bu konuda yalnız değilsiniz.

Oyunun resmi forumlarında 21 sayfayı geçen bir başlık altında Batman: Arkham City oyuncuları saatleri bulan oyun kayıtlarının bir anda kaybolduğuna dair şikayetlerde bulundular. Bu sorun sadece oyunun Xbox 360 sürümünde görülüyormuş.

Kullanıcılar, sorunun kaynağı olarak Catwoman DLC'den şüpheleniyorlar, ancak bu henüz kesinleşmiş değil. Warner Bros. ise sorunları dinliyor ve yama ile ilgili ilk çalışmaların başladığına işaret etti. Ancak yamanın ne zaman yayınlanacağı belli değil. 

Batman: Arkham City, tüm dünyada 4.6 milyondan fazla satmayı başardı ve tüm hızıyla satmaya devam ediyor. Kendileri bir "GOTY" adayı.

• birader bu oyun goty alsın ben eşeğim diye anıracam.ahanda herkes şahit olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisipisine

birader bu oyun goty alsın ben eşeğim diye anıracam.ahanda herkes şahit olsun

Anırıcaksın Zaten.Bu yılın GOTY' si ya Batman AC yada Skyrım
  • @apb _66

bak ben goty alırsa anırcam dedim.sen daha goty almadan anırmaya başladın.oldumu şimdi bu?
  • ben catwoman kullanmadım, kayıt dosyası falan da silinmedi. Bu arada öyle ahım şahım bi oyun da değil biraz oynadıktan sonra sıkıldım açıkçası.AC buna bin basar :D
  • quote:

@apb _66

bak ben goty alırsa anırcam dedim.sen daha goty almadan anırmaya başladın.oldumu şimdi bu?

sakin.
  • Konsolcular 10 gün önceden torrent olarak indirmeyi becerdiler.Bu oyunu erteleye erteleye PC kullanıcıların canı iyice sıkıldı.Vallaha bak yemin ediyorum sırf bu erteleme yüzünden ben de torrent indircem anasını satim.Kusura bakmayın ama bu kadar da olmaz.Tamam anladık dx phsix falan da bu kadarı da fazla.
  • helal olsun vallah sana DisasteR55 ben bu oyunu 1 senedir bekliyorum ve halada uzaatıyorlar acaba torrentta varsaa ban a sitesini fln mesaj atabilirmi ve batman arkham city ahım şahım olmasada tabi ben görmedim ama ahım şahım olmasada bizim kalbmizdedir ve onu pc için dört gözle bekliyorum ve bekliyoruz
  • Evet Xbox360ta Kayıt Dosyası Silindi :) Tekrar Oynadım Birdaha Silinmedi Devam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku-s

ben catwoman kullanmadım, kayıt dosyası falan da silinmedi. Bu arada öyle ahım şahım bi oyun da değil biraz oynadıktan sonra sıkıldım açıkçası.AC buna bin basar :D

Doğru oyunu oynadığına eminmisin :D
  • @pisipisine

görücez GOTY belli olunca kim anırıyo.(Ha bide Face ' ni versene GOTY belli olunca video ya çekip bana özelden atarsın ;)
  • nick :apd66
    geliştirici : henüz belli değil
    dağıtıcı : açıklanmadı
    tür : bebe-belik
    çıkış tarihi :8 kasım 1996

Sen benim yaş kategorime ufak gelirsin.Hadi ödevini yap.çok oyalanma buralarda.
  • bendede aynı sorun var keşke ps3 te oynasaydım
  • Bence ya skyrim yada uncharted 3 busene goty olacak
  • Uncharted 3 alayına bin basar..
  • @pastadanadam
    evet aynı oyunu oynuyoruz, iki gün oynadım sıkıldım nedense :@
  • Batman herzaman en sevdiğim kahramandır..Nolan'ın filimleri ve Arkham Asylum'dan sonra daha çok sevdim..Bence oyun GOTY'i hak ediyor..Batman evrenini yakından takip eden için inanılmaz güzel bir oyun..Karakterleriyle,grafiğiyle,Batman ve Catwoman kontrolleriyle gerçekten GOTY'i hak ediyor..Artık kim anırır bilmiyoruz..
  • quote:

@apb _66

Oyun hakkında istediğini söyleyebilirsin ama üslubunu bozma.
  • alıntı:

@apb _66

Oyun hakkında istediğini söyleyebilirsin ama üslubunu bozma.

:)güldürme beni
    oyun inceliyoz lan burda ne uslubu :)
    edebiyat parçalama
  • Üslubun edebiyatla değil saygıyla alakası vardır ama ben bu yorumundan sonra anladım seni uzatmayalım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.