Şimdi Ara

AKTİF SUBWOOFERLAR (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.849
Cevap
60
Favori
224.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bengkberk B kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam ayar menüsünden frotlar large diğerleri small seçili olsun eğer subwoofer sürekli çalışsın der iseniz sw seçeneğini plus yapın x-overı ise 80 yada 50 yapabilirsiniz ch db ilede sw sesini açabilirsiniz vede subwooferın kendi sesini yarıya kadar açın ve avr den hangi x-over değerini verir iseniz subwooferın arkasından kesim frekansınıda o ayara ayarların
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ayan onları yapamam tv alınca kurucam ayan kutularda yatıyo tesisat bu ayarlar yapılınca bas sesi daha iyimi gelicek birde verdiğiniz ayarlar piooner vsx 323 icinmi ayni sekilmi yani

• bengkberk B kullanıcısına yanıt
    ne demek hocam önemli değil ilk kuruluma göre daha iyi olacak diye düşünüyorum pioneer vsx-300 lü serilerden 800 lü serilere kadar menüleri hemen hemen aynıdır ufak tefek farklar vardır size yazdığım ayarlar vsx-323 içinde geçerli
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kurunca dediğiniz ayarları yapicam saolun

• Merhaba değerli arkadaşlar ve üstadlar;

Paradigm Milleniaone 3.0 sahibiyim.( sağ -sol-center)
    yurtdsından getirdğim çin ağırlık vs sebepten subwofer alamadım sizlerden ricam orta halli bir subwoofer ne tavsiye ederseniz.Bütçem yaklasık 500 USD..
    hem sinema hem müzik dinliyorum..

Yardımcı olursanız sevinirm,şimdiden tşk.ler..
  • gizza kullanıcısına yanıt
    JAMO J10 veya J12
    REL T-ZERO
    KLIPSCH R-12SW
    JBL SUB250P
    DALI SUB E9 F
    GOLDEN EAR FORCEFIELD 3
    BOSTON ACOUSTICS ASW250

Bu cihazlar 1.000-1.450 TL arasında bulunuyor . Distribütörlerinden pazarlıkla 500 USD seviyesine alınabilir.
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Cok tşk ederim HI DEF MAN dostum cvp için..

Kafama yatan Golden ear force3 aslında..ama hangisi hem müzik hem sinema olarak daha iyi verim verir acaba? alt frekanz olarak sanırm en iyisi Forcefield 3 gibi gözküyor ama yaptığım araştırmalarda REL de müthiş gözküyor gerçekten. REL T zero cok ufak gibi geldi ama T5 fena gözükmüyor dedğim rakamlar seviyesinde..

Senin tercihin sebebi ile birlilkte snece hangisi olurdu HI DEF MAN dostum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizza -- 18 Aralık 2014; 15:39:53 >
  • Subwoofer'ı sürekli açık bırakmak zararlı mdıır? Kullanılmadığı zaman arkasından kapatmak lazım mı?
  • the wade kullanıcısına yanıt
    Genelde oto mod var , sinyal gelmez ise çoğu subwoofer kendini standby a alır...
  • ersin.clk kullanıcısına yanıt
    Yamaha SW102'de böyle birşey yoktur sanırım üst düzey bir cihaz değil sonuçta.
  • Her Sw'da yok otomatik mod, o modelde direk aç kapa olması lazım bildiğim kadarıyla.
  • Delerıum kullanıcısına yanıt
    Peki kullanılmayan zamanlar kapalı mı kalmalı?
  • Kapalı kalması iyi olur aslında kullanılmıyorsa malum elektrik kesintileri vb. durumlar için..
  • Ben sürekli kapalı tutuyorum . Elektrik gidip gelmesi çok oluyor ,aslında bütün sinema sisteminin fişini çekiyorum kullanmadığım zamanlarda.
  • gizza kullanıcısına yanıt
    Sinema ağırlıklı golden ear ve klipsch iyi gibi...jamo çok yeni model görmedim ama 210 modelinden daha iyi olduğu kesin...
    Müzik ağırlıklı ise kesinkikle rel tercih ederim. Rel sublarda mutlak kalite hakim ne alt bass fazlalığı ne uzama ne de timing hataları var ancak fiyatları aldıgın desibele göre pahalı....

• quote:

Orijinalden alıntı: duncan21

Ben sürekli kapalı tutuyorum . Elektrik gidip gelmesi çok oluyor ,aslında bütün sinema sisteminin fişini çekiyorum kullanmadığım zamanlarda.

Bende öyle yapıyorum.

Üstat bir arkadaşım Rel Gibralter G1'i hem sinemada hem de stereo sisteminde kullanmak istiyor. Stereo performansı konusunda emin ama sinema da yeni olduğu için tam fikir sahibi değil. Açıkçası bende rel daha önce hiç dinlemediğim için yanlış yönlendirmek istemedim. Rel Gibralter G1 sinemada nasıl olur?
  • Rel gibraltar g1 tam bir canavar fişe takılı olmasın ben izlemeye bile gelirim....

Teşekkür ederim iletirim aynı şekilde.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.