- x
Webcam ters gösteriyor
6 Cevap13660 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

13 Mesaj
13 Kasım 2011; 21:42:47 

Değerli arkadaşlar, Asus marka Dizüstü bilgisayarımın kamerası msn de kameralı görüşme esnasında karşı tarafta görüntü ters görünüyor. Latop'umun webcam'ı dahili kamera . Denetim masasında kamera ya girdim ayarlar falan bulamadım. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Kasım 2011; 22:41:41 

Webcam ayarlarından settings penceresinde image flip die bir kutucuk var eger orda tik vrsa kaldur düzelir kamre ayalrına da msn accıkken ses ve görüntü ayarlrından webkamera ayarlarından girebilirsn :)

13 Mesaj
13 Kasım 2011; 23:16:35 

Değerli ümran, webcam ayarlarından demişsiniz ama hiç bir yerde webcam ayarlarını bulamadım. Denetim masası+Aygıtlar ve yazıcılar+webcam'e tıklıyorum. Webcam özellikleri geliyor. Donanım a tıklıyorum Bu aygıt düzgün çalışıyor yazıyor.+Özellikler'i tıklıyorum.Ayarları değiştir ikonu geliyor. Webcam özelliklerinden gene bu aygıt düzgün çalışıyor diyor. Sizin anlayacağınız yapamadım bir türlü...

13 Mesaj
14 Kasım 2011; 14:34:16 

Yokmu yardım edebilecek kimse acaba?

438 Mesaj
14 Kasım 2011; 15:20:40 

Bu sorunlar yalnış sürücü kaynaklı oluyor. cihazla beraber gelen driver cd'sinde var olan sürücüleri kullanın.

40 Mesaj
2 Ocak 2013; 23:16:46 

Cihazla beraber gelen cd den yükleme yapmak mantıksızdı. Çünkü içinde ısrarla söylüyorum windows 7 driverları var orjinal cd sinin. Ben sizden Windows 8 driverını istiyorum cameranın. Israrlarınıza istinaden bilginiz olsun diye söylüyorum WİNDOWS 7 X64 ORJİNAL DRİVER'İNİ YÜKLEDİM TERS OLAN GÖRÜNTÜ DE ARTIK YOK! Windows 8 sürücüsü bulabilen ya da aslında yapabilecek olan varsa yazarsa sevinirim. Ziyadesi ile durumu izah ettim.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Mart 2013; 2:14:29 

kasayı yan yatır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6.6.6 -- 17 Mart 2013; 2:15:31 >
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Harici Bileşenler » Webcam » Webcam ters gösteriyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.316